www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi sudar sa devojkom koju lično ne poznajem...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2011 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam nov clan, zele bih prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma Smile

E sad, da i ja iskoristim malo ovu temu. Moglo bi se reci, da imam malih problema s upoznavanjem devojke. Slucajno sam video njenu sliku na fejsbuku, svidela mi se jako i iskreno mogu reci da je jedna od najlepsih devojaka na koje sam ikada video. Ispalo je na kraju, da moja dobra drugarica ide s njom u razred i zamolio sam je da poprica s njom malo o mali, ali naravno pre toga sam joj preko poruke objasnio kako mi se svidja, ko sam ja, dao par komentara na slike koje su se njoj svidele.

Drugarica je samo u par reci pricala s njom i rekla je da nije bas zainteresovana posto me uopste ne poznaje. Nakon toga sam joj poslao poruku, malo opisao sebe na neki nacin i pokusao stupiti u kontakt s njom ali uopste mi nije odgovarala.

Dobro bi mi dosao Vas savet, kako da na neki nacin nagovorim devojku da se nadjemo ili barem prvo stupimo u neki kontakt gde bi se malo upoznali ( Ko smo, sta smo i tako Very Happy ).

Nisam ni glup, ni ruzan, bavim se sportom, vrlo dobar ucenik i nikad nisam pravio nekih problema. Ne pusim, ne pijem i ne koristim razna srestva kao droge i ostale stvari. Koliko mi je drugarica pricala, ona je neki isti tip osobe, dok ona uci vise posto ide u gimnaziju. Znaci, ne vidim razlog da se ne bi slagali ili nesto drugo.

Mozda se boji ili postoji neki razlog, ali verujem da imate neki savet koji ce mi pomoci u neku ruku.

Hvala unapred Smile


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nisam ni glup, ni ruzan, bavim se sportom, vrlo dobar ucenik i nikad nisam pravio nekih problema. Ne pusim, ne pijem i ne koristim razna srestva kao droge i ostale stvari. Koliko mi je drugarica pricala, ona je neki isti tip osobe, dok ona uci vise posto ide u gimnaziju. Znaci, ne vidim razlog da se ne bi slagali ili nesto drugo.


e, jbg...greska u startu...
cure vole glupe momke.. Wink jer vole da ih motaju oko prstica..
dobro je sto si sportista..al' ne valja ti to sto se ne drogiras, ne pijes i ne pusis i ne pravis sr***... Confused
jer nisi zanimljiv... Rolling Eyes vjerovatno si i malo dosadan... Neutral
i zato nevce da se vidi s tobom.. Laughing Laughing Laughing
salims e malko..znas kakve su cure...
moras da im budes zanimljiv...
ona ako je lijepa tako kao sto kazes...
ona sigurno ima silu takvih kao ti..sto joj lijepo komentarisu slikice..
i zele nesto s njom da imaju...i vjerovatno je furnuta do neba...
jasno ti je rekla drugarica...da nije zainteresovana...
i svaki pokusaj...da ostvaris bilo kakav kontakt..ce to jos vise da potakne..
ako se negdje slucajno sretnete...imas priliku da je malo zavedes..ili barem potaknes..
da pozeli da te vidi...negdje na samo...
iskoristi drugaricu...pa se negdje ko foll slucajno sretnite...
ali tako i mora da izgleda..a ne da ona skapira da je namontirano...to ti je odma minus u startu... Mr. Green

ja mislim da bi tako najlakse mogao sa njom da se vidis... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ispada po textu da nisam zanimljiv, ali veruj mi jesam Very Happy
A ono da ne pravim sranja, nisam bukvalno mislio nego sam se lose izrazio. Tacnije sam mislio, da nisam klosar i tako nesto slicno ali nikako da se dobro izrazim Razz
Pokusacu jos malo iskoristiti drugaricu, ali izgleda da je to moja jedina sansa.

Da se slucajno sretnemo, male su sanse za to. Videcu ovo slucajno.. ^^

Ima jos neko nesto.. ? Very Happy
 
mc_peppy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2008
Poruke: 2
Mesto: Becej

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm a mozda da probas sa nekim stihovima ??? Very Happy
 
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napisao sam joj jedan lep text, barem ja tako mislim. Ni posle toga nije odgovarala.
U njemu sam napisao kako nisam video lepsu osobu u zivotu, da mi se svidja i jos nesto ali lepo slozeno onako romanticki Very Happy
 
mc_peppy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2008
Poruke: 2
Mesto: Becej

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onda ti je sve dzaba,ali ostani uporan bice mozda nesto Very Happy
 
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci, iskoristi drugaricu do kraja i nadaj se najboljem Razz

Hvala, idem do kraja Razz Embarassed
 
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2011 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala svima na pokusaju, izgleda da nemam vise sansi kod devojke. Drugarica joj je rekla da procita poruku, procitala je i danas odgovorila. U poruci je napisala kako se njoj svidja drugi decko i ima njega u planu, da ne insistiram na necemu, stvarno ne vredi.

Nikad necu shvatiti devojke Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2011 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DarkoI... je napisao/la sledeće:
E hvala svima na pokusaju, izgleda da nemam vise sansi kod devojke. Drugarica joj je rekla da procita poruku, procitala je i danas odgovorila. U poruci je napisala kako se njoj svidja drugi decko i ima njega u planu, da ne insistiram na necemu, stvarno ne vredi.

Nikad necu shvatiti devojke Sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Не покушавај више ништа. Није једина. Ти кажеш да си све покушао и није ту успело. Читајући ову твоју причу, некако сам себе видео ту. Сличне ствари ми се дешавају годинама уназад. Ето, не дешавају се само тинејџерима овакве ствари, већ и нама ''маторима''. Mr. Green

Даћу ти пример себе. Завршио сам факултет, имам посао, имам и довољно пара (и то је сад питање шта је то довољно у данашање време), бавим се и спортом и музиком, начитан сам, превише образован и превише интелигентан за данашње време. Могу и умем да радим шта год ми падне на памет и опет имам исти проблем као и ти. Ја уместо да будем магнет за девојке, ја сам окарактерисан као ароганти филозоф. 'Еј! Уместо да ме обожавају и балаве за мном, оне ме омаловажавају. Досадан сам девојкама јер нисам глупи кретен. Ја сам у много чему сирови Балканац који воли да његова буде последња. Да, проблем јесте у данашњеним девојкама јер чак и кад јеси онакав по свим критеријумима које она има (изглед, понашање, па и паре наравно), опет не значи да ћеш јој се допасти, јер данашње девоје имају у својој глави неког измишљеног идеалног мушкараца који може и да поседује све оне особине које имаш ти, а да опет оне не маштају о теби, него ом том имагинарном лику.

Дакле, не заљубљуј се много поготово у тим годинама. Не размишљај главом и срцем, већ оном ствари доле Mr. Green. Да сам тако радио кад сам био млађи можда бих се сад боље сналазио у не само са девојкама него и у животу уопште. Буди једноставно скот. Научи да будеш скот. Нека ти мотив буде само секс и ништа више. Каква љубав, какви бакрачи, какве п**** материне! Свака која ти укаже мало пажње искористи је максимално. Не, нећеш испасти зао човек, већ ћеш се само заштитити себе да не будеш повређен. Глупо је да ти љубав буде изговор за ваћарење и секс.

И заборави на љубав преко Интернета. Док не упознаш неку девојку уживо, не покушавај ништа.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
DarkoI...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Nov 2011
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2011 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam ni hteo nista preko interneta, zato je lepo pitao da se nadjemo i upoznamo Razz

Znas, nisam ja bas takva osoba da budem skot prema njima ali me iskoristavati sigurno nece. Imao sam iskustva s proslom devojkom :p
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2011 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DarkoI... je napisao/la sledeće:
Pa nisam ni hteo nista preko interneta, zato je lepo pitao da se nadjemo i upoznamo Razz

Znas, nisam ja bas takva osoba da budem skot prema njima ali me iskoristavati sigurno nece. Imao sam iskustva s proslom devojkom :p


Ни ја нисам хтео да будем скот па сам увек ја испаштао. Него ти само не уноси у било који превише емоција. Кад сам мислио преко Интернета, то значи да је и не позиваш преко Интернета да се видите. Једноставно, избегавај упознавања и заказивање састанака на тај начин. Само упознавање уживо. Ако већ неку са Фејса познајеш из виђења, успостави контакт прво уживо па тек онда преко Интернета. То је данашњи проблем. Људи се упознају и заказују виђења преко Фејса, а да нису једно другом очи видели. Требало би прво да иде упознавање уживо па тек онда тражење броја телефона и додавање на листу пријатеља на Фејсу. Кад већ имаш друштво које може да те упопзна с неком девојком, покушај тако. Погледај по граду, по школи, по местима где идеш, можда и сретнеш неку девојку која ће ти се доапсти. Овако преко Интернета све то уме да буде чисто губљење времена.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Prvi sudar sa devojkom koju lično ne poznajem... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon