www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"P*A*R*T*I*Z*A*N...U mom telu krv je Crno-bela"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2012 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sreda 19.09.2012 | 23:32
LE: Nova Partizanova evropska priča
Izvor. B92 | AK

Fudbaleri Partizana u četvrtak počinju sezonu u Ligi Evrope, gde će sedmi put u istoriji nastupati u grupnoj fazi nekog UEFA klupskog takmičenja.

Partizan u prethodnoj deceniji može da se pohvali jedinom plasmanima u Ligu šampiona, ali ne i dobrim bilansom u Evropi. U 22 meča crno-beli su ostvarili samo tri pobede.

Šansu da popravi učinak i najavi bolje dane u Evropi Partizan će imati protiv Neftčija, šampiona Azerbejdžana u prvom kolu grupe H Lige Evrope. Meč se igra u Humskoj od 21.05 časova.

Trener Partizana Vladimir Vermezović smatra da tim Partizana ima šta da pokaže u Ligi Evrope, te se nada da će njegov tim vratiti veru u srpski fudbal.

Njegov kolega sa druge strane, Bukuraja Hadžijev rekao je da se njegov tim dobro spremio za duel sa Partizanom u Ligi Evrope i da planira da se neporažen vrati u Azarbejdžan. Azeri su prvi trening u Beogradu odradili na stadionu Crvene zvezde u utorak.

Pre osam godina Partizan je poslednji put imao zapaženu ulogu u drugom po rangu evropskom klupskom takmičenju, tada se zvao Kup UEFA, kada su “crno-beli” igrali prolećni deo takmičenja.

I tada je na klupi srpskog šampiona sedeo Vladimir Vermezović, a “parni valjak” je zaustavljen tek u osmini finala od moskovskog CSKA.

Danas u Partizanu sam plasman u grupnu fazu smatraju uspehom, a svaki sledeći premijom. Proleće u Evropi se ne gleda kao realnost u ovom trenutku, ali se “crno-beli” tome potajno nadaju.

Milanski Inter i ruski Rubin iz Kazanja su realno jači, pa je duela sa Neftčijem ključan u grupi. Iako rivali iz Azerbejdžana godinama u nazad predstavljaju formalnost, u današnje vreme niko ne sme da se podceni.

Još manje Neftči koji igra najbolju sezonu u istoriji pošto se prvi put plasirao u grupnu fazu nokog UEFA klupskog takmičenja.

Koliko su Azeri ozbiljni pokazuje i njihov put do LE. Neftči je u drugoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona eliminisao šampiona Gruzije sa ukupnim rezultatom 5:2 (3:0 kod kuće, 2:2 u gostima), dok su u sledećoj fazi eliminisani od najboljeg tima Izraela, Ironi Kirjat Šmone sa 6:2.

A onda su se zamerili svim kladioničarima sveta, u plej-ofu za Ligu Evope eliminisali su prošlogodišnji hit Lige šampiona, kiparski APOEL sa ukupnim rezultatom 4:2, i to pobedom na Kipru sa 3:1. Ključni deo tima čine latinoamerikanci, Čileanac Nokolas Kanales, Brazilci Flavinjo, Rodriginjo i Bruno Bertuči, te Paragvajac Erik Ramos.

Jedno ime je poznato i našoj sportskoj javnosti, to je bivši golman Crvene zvezde Saša Stamenković koji se nije proslavio u duelima sa Partizanom. Izgubio je devet od deset mečeva, uz jedan remi.

Meč prvog kola grupe H Lige Evrope između Partizana iz Neftčija iz Azerbejdžana igra se na stadionu Partizana u Humskoj 1 u četvrtak od 21.05 časova. Pravdu će deliti Nemac Mihael Kirhner.
Inter čeka Rubin na "Đuzepe Meaci"

U drugom meču grupe sastaju se dva glavna pretendenta na plasman u drugu fazu. Šampion Evrope od pre dve godine Inter dočekuje nezgodnog ruskog predstavnika Rubin iz Kazanja.

Oba tima imaju probleme pred ovaj meč. "Neroazuri" još uvek čekaju na pobedu na svom terenu ove sezone, dok Rubin stiže u Milano posle dva uzastopna poraza u ruskoj Premijer ligi. Trenutno su osmi u šampionatu.

Dva tima već su igrala međusobnu, u Ligi šampion u sezoni 2009/2010 kada je Inter postao šampion Evrope.

"Mi smo veliki tim koji je uvek u centru pažnje. Ali moramo da istrpimo kritike i reagujemo na terenu", rekao je kratko pred meč Riki Alvares, plejmejker Intera koji je posle mnogo problema sa prilagođavanjem u Italiji ponovo dobio šansu u plavo-crnom dresu.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2012 7:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

četvrtak 20.09.2012 | 20:28 -> 22:55
Slab Partizan na startu Lige Evrope
Izvor. B92

Fudbaleri Partizana odigrali su bez golova sa azerbejdžanskim Neftčijem u Humskoj, u prvom kolu H grupe u Ligi Evrope.

Duel srpskog i azerbejdžanskog šampiona protekao je u inicijativi ali i slaboj igri crno-belih, pa je mreža Saše Stamenkovića ostala netaknuta.

Partizan je pred oko 10.000 gledalaca u najvećem delu kontrolisao utakmicu i napadao, ali je tokom 95 minuta stvorio premalo pravih prilika da bi zaslužio tri boda na startu takmičenja u Ligi Evrope.

Naredni meč u ovom takmičenju ekipa Vladimira Vermezovića igra 4. oktobra u Kazanju protiv Rubina koji je u Milanu remizirao sa Interom (2:2).

Prvu ozbiljniju akciju Partizan je izveo u četvrtom minutu. Saša Marković je sa ivice kaznenog prostora pokušao slabijom levom nogom, ali je lopta otišla preko gola. Gosti iz Azerbejdžana nisu se povukli na početku utakmice, pa su u svakomk trenutku barem dvojica napadača Neftčija stajala na polovini crno-belih.

U osmom minutu Aleksandar Mitrović se odlično izborio za loptu na sredini terena, krenuo je ka golu i šutirao snažno ali pored gola. Blizu gola Partizan je bio u 14. minutu. Lazar Marković je krenuo sa leve na desnu stranu, lopta je stigla do Tomića koji je snažno šutirao, ali je jedan defanzivac gostiju praktično na gol liniji zaustavio taj pokušaj.

Aleksandar Mitrović je zadavao velike poteškoće odbrani Neftčija, ali gosti su nekako uspevali da se odbrane. U 18. minutu odlično se zagradio i šutirao iz okreta, ali je izblokiran.

Sredinom prvog dela Neftči se oslobodio pritiska i u 29. minutu imali su veliku priliku za gol. Korner je izveden sa leve strane, Gulijev je na prvoj stativi glavom skrenuo ka golu ali je Stojković odbranio. Na loptu je natrčao Ramos koji je bio u idealnoj poziciji, ali Ostojić je sjajno uklizao i spasao svoj tim.

U nastavku prvog dela igralo se uglavnom između dva kaznena prostora, a novu šansu Partizan je imao u 42. minutu. Ivanov je posle kornera bio u sjajnoj situaciji, ali nije uspeo da kao protiv trumsea postigne gol i Stamenković je otklonio opasnost. To je bila i poslednja zanimljiva situacja u prvom delu pa je posle 45 minuta ostalo 0:0.

Početak nastavka pripao je Partizanu koji je imao inicijativu, ali bez ideje. Prvu šansu u drugom delu crno-beli su imali u 55. minutu, posle greške Stamenkovića i neopreznosti Vobaja Saša Marković se našao u odličnoj poziciji ali njegov udarac sa ivice šesnaesterca je završio preko gola.

Što je meč više odmicao navijači crno-belih postajali su sve nervozniji, a Vermezović je prvu izmenu izvršio u 64. minutu kada je mladi Miloš Jojić ušao umesto Saše Markovića. Aleksandar Mitrović je i u nastavku imao nekoliko prilika, u dva navrata je bio u odličnoj situaciji nakon dodavanja Ilića ali je previše oklevao. Mitrović je u 73. minutu napustio teren, a u finišu je zaigrao Stefan Šćepović.

Monontoniju na terenu u 79. minutu prekinuo je Jojić koji se našao u iznenadnoj prilici. Miljković se izborio sa trojicom igrača Neftčija na desnoj strani odlično je proigrao mladog reprezentativca ali njegov udarac je ipak izblokiran.

Do kraja utakmice Partizan je možda i najbolju priliku za gol imao u 94. minutu. Marković je odložio loptu za Tomića na desnoj strani, reprezentativac Srbije je šutirao iz odlične situacije ali je lopta prohujala pored stative Stamenkovićevog gola i na kraju je ostalo 0:0.

PARTIZAN: Stojković, Miljković, Ostojić, Ivanov, Lazevski, Kamara, S. Marković (Jojić 64’), Tomić, Ilić, L. Marković, Mitrović (S. ŠChepović 73’).
NEFČI: Stamenković, Tulijev, Mitrevski, Bertuči, Šukurov, Sadigov, Ramos, Flavinjo (Abdulajev 78’), Vobej, Imamverdijev (Sejdov 57’), Kanales.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2012 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedelja 7.10.2012 | 16:54 -> 18:57
Partizan ponovo na prvom mestu
Izvor. B92 | MN JT

Fudbaleri Partizana pobedili su Javor sa 2:1 (1:1) u poslednjem meču sedmog kola Jelen Superlige Srbije.
partizan.rs
partizan.rs

Šampion Srbije je trijumfom protiv gostiju iz Ivanjice došao na čelo tabele, pošto je Crvena zvezda u prvom meču kola doživela poraz na gostovanju u Subotici.

Partizan je poveo već u šestom minutu, a gol je, nakon asistencije Lazara Markovića, postigao Marko Šćepović. Javor je izjednačio preko Onjila u 33. minutu, a konačan rezultat postavio je Mitrović 15 minuta pre kraja meča.

Samo dva minuta nakon gola Šćepović je imao još jednu priliku sa 16 metara, ali je golman Nikolić odbranio.

Prvu ozbiljniju šansu Javor je imao iz kontranapada u dvadesetom minutu preko Radivojevića, koji je šutirao sa 18 metara, ali je nakon intervencije Stojkovića lopta završila u korneru.
partizan.rs
partizan.rs

Stojković je u 33. minutu izašao zbog povrede posle sudara sa Onjilom, koi je već u sledećem napadu glavom savladao nezagrejanog Petrovića.

Stojković je kolima hitne pomoći odvezen u bolnicu. U pitanju je prelom ključne kosti, pa golman ’crno-belih' neće moći da brani na meču kvalfikacija za Svetsko prvenstvo sa Belgijom u petak.

Do kraja poluvremena Partizan je imao još dve prilike preko Miljkovića i Lazevskog, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Javor je ofanzivnom igrom otvorio drugo poluvreme. Ni Partizan nije bio bez šansi, pokušavali su Ninković i Jojić.

U 56. minutu isključen je stralac gola za Javor Onjilo. On je teatralno pao u kaznenom prostoru Partizana, kontakta nije bilo, dobio je drugi žuti karton, pa će Ivanjičani u nastavku igrati sa igračem manje.
partizan.rs
partizan.rs

'Crno-beli' su nastavili da stvaraju šanse, ali je dobrim intervencijama golman Nikolić uspeo da sačuva svoj gol. Igrači Javora se uglavnom nalaze na svojoj polovini i kontranapadima pokušavaju da dođu do vođstva.

Partizan u 76. minutu ponovo dolazi do prednosti. Strelac je Mitrović, koji je nakon centaršuta Miljkovića glavom savladao golmana. Isti igrač je samo nekoliko minuta kasnije mogao definitivno da odluči pobednika. Bio je sam na 10 metara, ali je Nikolić bez većih problema otklonio ’opasnost’.

Partizan: Stojković, Miljković, Lazevski, Ostojić, Ivanov, Smiljanić, Jojić, Ilić, Ninković, Marković i Marko Šćepović.

Javor: Nikolić, Đorđević, Momčilović, Vlašić, Milović, Vidić, Ostojić, Eliomar Silva, Radivojević, Jakimovski i Onjilo Ifeanji.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2012 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriza u Partizanu, ali finansijska!
01. novembar 2012. 14:25 > 15:08 Fudbalere Partizana muče i neredovne isplate. U Milanu razočarani sedeli u hotelu. Filip Knežević ne radi ništa, Medo Kamara drugi deo...

Finansijska situacija u Fudbalskom klubu Partizan nije sjajna. Štaviše.

Prvotimci su nedavno imali sastanak sa direktorom Ljubišom Tumbakovićem, ali je, uprkos svemu, trener Vladimir Vermezović svestan da cela situacija negativno utiče na raspoloženje igrača. Iskusni stručnjak nijednog trenutka nije tražio albi za poraz od Borca, ali je činjenica da ovaj problem može u velikoj meri da poremeti mnogo toga u klubu.

"Teška je motivisati igrače u takvim situacijama", priznaje trener "parnog valjka".

"Svesni smo mi situacije u državi i klubu. Isplate nisu redovne... Igrači su imali sastanak sa direktorom i obećano im je da će sve biti regulisano u narednom periodu", rekao je Vermezović i dodao:

"Nemam ja posebne mehanizme da ih motivišem u tim situacijama. Stalno im govorim: 'Hajde da odradimo naš deo posla, pa ćemo posle da razmišljamo o tome'. Međutim, podsvest je nešto drugo i to je jače od njih. Ne znam koliko ih dugo muči taj problem, jer sam je ovde tek četiri meseca".

Vermezović je definitivno postao svestan problema na poslednjem putovanju.

"Vidim da su nezadovoljni i da im je to veliko opterećenje. U Milanu nisu imali da odu do grada i eventualno kupe sebi nešto, ostali su u hotelu. Teško im je. Kompletan klub zavisi od igrača i mislim da mora nešto da se učini da oni budu zadovoljni", rekao je Vermezović.

Situacija oko pojedinaca pred prelazni rok je mnogo jasnija.

"Ne mogu da kažem šta će se događati sa njim, jer svi su oni vezani jakim ugovorima. Već sam sastavio listu želja za januar i znam 100 posto šta želimo da uradimo. Zavisi mnogo toga i od ponuda iz inostranstva, ali i zainteresovanosti domaćih klubova za pozajmice".

Postoji realna mogućnost da crno-beli ne prikupe dovoljno novca za pojačanja, jer ni odlazaka u poslednje vreme nije bilo, što sigurno, u načinu na koji funkcioniše Partizan, predstavlja udar na klub.

"To je lista želja za pod jelku. Teška je situacija i u državi. Kolika je rupa u budžetu ne znam i da li to jedan transfer može da zatvori. Niko vam u Evropi ni kada kupuje igrača za nekoliko miliona ne daje pare odmah. Već to ide na tri četiri godine u isto toliko rata. Naravno, dosta toga zavisi i od umešnosti pregovarača. Naša jedina stavka za popunjavanje budžeta je prodaja".



Iako je Vermezović svestan teške situacije i da je prodaja najboljih igrača neminovnost, on se ne bi odlučio za takav potez.

"Mučio bih se i čekao, što više vremena prođe to ćemo moći da im povećamo cenu. Ipak, sila Boga ne moli. Partizan hrani oko 200 porodica i one žive od nas".

Meda Kamara opet pravi probleme.

"On još uvek odbija novi ugovor. Ne znam iskreno šta će se dešavati. Igra jake mečeve jer je to šansa da ga neko vidi i eventualno kupi. Znam ja kakav je igrač Meda i koliko grize kada igra za reprezentaciju. Želim da bude takav i kod nas. Da li zbog njegove želje da ode, on igra jake utakmice bolje ili ne..."

Posebno razočaranje za Vermezovića je Filip Knežević.

"Ponašanjem na treningu me nije ubedio da ga stavljam u tim".

Na pitanje, šta radi na treninzima, usledio je odgovor: "Ne radi ništa! Pričao sa sa njim, jer ima problem. U Čačku je bio zvezda, a ovde na njegovom mestu igraju dva reprezentativca. Čini mi se da ga izdaje strpljenje i videćemo šta ćemo sa njim u prelaznom roku. Poseduje on igrački potencijal, ali džaba mu to ako ne ume da ga pokaže. Jasno je i za njega i Branka Pauljevića da mi nismo kupili gotov proizvod, već nešto što treba tek da oblikujemo".

I nezaobilazni Saša Ilić. Još jednom se pokazalo da kada kapitena nema u timu ili blizu njega da Partizanu ne ide na terenu.

"Sale je odigrao mnogo utakmica, a u sredu nisam hteo da ga stavljam u ekipu jer sam verovao u te momke. Ne možemo Saleta da teramo da igra do 40 godine. Prioritet je napraviti njegovog naslednika".

Na novinarsku konstataciju da Saša Ilić već ima naslednika, Vermezović je nastavio:

"Onda ćemo u tom slučaju morati da ga čekamo još 15 godina, dok mali
ne stasa. Svakako da Saša znači timu. Pričali smo mi već, on ima druge zamisli od mojih i onoga što ja hoću. Iskreno, ja sam planirao i ove godine da on samo sa klupe uskače da pripomogne, ali igra tako da mora da bude u timu", rekao je Vladimir Vermezović.

Uprkos dobrim igrama i rezultatima poseta na utakmicama Partizana u Humskoj je razočaravajuća. Meč protiv Borca gledalo je tek nekoliko stotina navijača.

"Mi smo igrali dobro i nije mi jasno zašto nema publike. Možda hladno vreme i komfor na našem stadionu ne zadovoljavaju sve. Jasno je i meni da kada se u isto vreme na televiziji emituje meč Čelsi - Mančester junajted i Partizan - Novi Pazar, da će većina radije sesti kraj televizora i gledati Premijer ligu. Ljudski je to", zaključio je trener Partizana.

(V.S. - MONDO

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2012 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Borbeni Partizan izgubio sa 3:1
Izvor. B92 | UŽ

Fudbaleri Partizana doživeli su novi poraz u Ligi Evrope pošto je milanski Inter slavio u Beogradu sa 3:1 (0:0) u utakmici četvrtog kola u okviru H grupe.
Beta
Beta

Golove za Inter postigli su rezervista Rodrigo Palasio u 51. i 75. minutu i Fredi Guarin tri minuta pre kraja utakmice. Guarin je bio i asistent kod prva dva gola.

Jubilarni 300 gol za Partizan u Evropi postigao je Nemanja Tomić u 90. minutu, posle centaršuta Aleksandra Miljkovića sa desne strane sa same golaut linije.

Ovom pobedom ekipa iz Milana osigurala je plasman u narednu rundu takmičenja, baš kao i Rubin iz Kazanja, koji je minimalnim rezultatom slavio na gostovanju protiv Nefčija. Utakmicu je posmatralo oko 20 hiljada gledalaca.

Inter je poveo u 51. minutu posle smušenosti Kamare i Ivanova, Guarin je oduzeo loptu i uposlio Rodriga Palasija za 5:1. Isti igrač duplirao je prdnost svog tima kada ga je u 75. minutu ponovo uposlio Guarin, ovoga puta dodavanje sa svoje polovine. Palasijo je istrčao sam pred golmana Petrovića i rutisnki savladao mladog golmana Partizana za 2:0.

Fredi Guarin je posle dve asistencije postigao gol u 87. minutu posle dodavanja rezerviste Kasana. Guarin je primio loptu na desetak metara od gola i efektin šutem po zemlji savladao Petrovića. Jubilarni 300 gol za Partizan u Evropi postigao je Nemanja Tomić u 90. minutu, posle centaršuta Aleksandra Miljkovića sa desne strane sa same golaut linije.
Beta
Beta

Posle gola Tomića zagrebački Dinamo je ostao jedini klub (od 80) koji do sada nije postigao gol u grupnoj fazi evropskih klupskih takmičenja ove sezone.

"Crno-beli" su prvi šut ka golu uputili u četvrtom minutu. Stefan Ščepović je odlučio da šutira sa 20ak metara i bio je neprecizan, a mogao je na desnoj strani da proigra Lazara Markovića.

U šestom minutu posle prekršaja nad Lazarom Markovićem izveo slobodan udarac, ali je lopta završila u naručju Samira Handanovića.

Na početku utakmice došlo je do sukoba na sevrnoj tribini između navijača Intera koji su na svernoj tribini i "Zabranjenih" koji su na istoku, ali je ubrzo na tribinu stigli Žandarmerija i razdvojila huligane.
Beta
Beta

Defanzivac Žuan je u 12. minutu šutirao preko gola. Trener Intera Andrea Stramačoni morao je da napravi prinudnu izmenu pošto se povredio Mudingaj, pa ga je na terenu zamenio Urugvajac Gargano. Zatim je Ivan Ivanov vukao loptu od sredine terena do šesnaesterca gostiju, ali je šutirao veoma traljavo.

U 17. minutu dobra akcija Partizana, kombinovali su Saša Ilić i Lazar Marković, ali je Aleksandar Miljković zatim pogrešio lošim pasom. U 19. minutu Guarin je izveo slobodan udarac, tako što je uputio kratak pas, lopta mu je vraćena Guarin je jako šutirao, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

"Crno-beli" su u prvih pola sata imali više loptu u svom posedu, ali nisu uspeli da stvore pravu priliku. U 22. minutu je šutirao i mladi hrvatski internacionalac Marko Livaja, ali je Petrović bio siguran.

Posle pola sata igre i trener Partizana Vladimir Vermezović morao je da napravi izmenu pošto se povredio kapiten Saša Ilić, njega je zamenio mladi reprezentativac Srbije Miloš Jojić.

Odmah po ulasku Jojića na teren usledile su dve najbolje prilike za Partizan u prvom poluvremenu. Nemanja Tomić je izveo slobodan udarac iskosa sa leve strane, Ivan Ivanov je bio najviši u skoku na petercu i dobro šutirao glavom, ali je Handanović krjanjim naporom uspeo da izbaci loptu, koja je išla u donji levi ugao njegov gola, u korner. Zatim je posle kornera ponovo Ivanov bio najspretniji, ali je Handanović ponovo bio odličan i tako je sačuvao gol Intera.
Beta
Beta

Do kraja prvog poluvremena prvo su u 35. minutu Šćepović i Jojić bezuspešno probali da prevare odbranu Intera, a minut kasnije Pereira je šutirao sa distance, ali je Petrović lako odbranio.

U 40. minutu posle duela u vazduhu Miloš Ostojić se uhvatio za glavu, pa je napustio teren, ali se za tri minuta vratio u igru. Poslednji udarac ka golu Handanovića uputio je Medo Kamara u 44. minutu.

Na početku drugog poluvremena u 49. minutu Partizan je mogao da dođe do vođstva. Aleksandar Miljković je odlično izbegao ofsajd zamku, sam je krenuo ka golu Handanović, ušao u šesnaesterac i pokušao da progirao Ščepovića. To dodavanje je presekao Guarin koji je mogao da savlada Handanovića, ali je slovenački golman odlično reagovao. Lopta je zatim stigla do Lazara Markovića koji je progirao usamljenog Jojića, Mladi reprezentativac je na prvu veoma neprecizno šutirao.

Promašaje Partizana Inter je kaznio u 51. minutu. Loše su reagovali Kamara i Ivanova, to je iskoristio Guarin i centaršut pronašao rezervistu Rodriga Palasaija koji je ponovo savladao Petrovića kao i pre 14 dana.
Beta
Beta

Marko Šćepović je u 55. minutu zamenio Meda Kamaru. Sedam minuta kasnije nova intervencija Handanovića. Milan Smiljanić je posle dodavanja Stevana Šćepovića šutirao sa desetak metara, a golman Intera je uspeo da levom rukom loptu odbije u polje.

U 67. minutu Marko Šćepović je šutirao sa 20ak metara visoko preko gola. Partizan je nastavio sa napadima i visokim presingom je pokušao da stgne do gola, ali je Inter posle kontranapada postigao novi gol.

Prethodnu je u 73. minutu slobodan udarac iskosa sa desne strane sa oko 25 metar izveo Nemnja Tomić, ali bez opasnosti za Handanovića. 17-godišnjaci Marko Livaja i Aleksadar Mitrović su zbgo koškanja u živom zidu dobili žuti kartone.

Inter je u 75. minutu postigao drugi gol. Fredi Guarin je sa svoje polovine posla dug pasa Rodrigu Palasiju koji je sam istrčao u kontru i rutinski drugi put na meču savladao Petrovića.

Posle primljenog gola ceo stadion je skandirao "Ti si prvi trener Stanoje" u znak podrške bivše treneru Partizana Aleksandru Stanojeviću koji je napustio klub pre godinu dana posle sukoba sa Upravom kluba.
Beta
Beta

Gosti su do kraja meča uspeli da postignu još jedan gol. Dvostruki asistent Fredi Guarin postigao gol u 87. minutu pošto ga je proigrao Antonio Kasano, a Guarin je sa 10 metara preciznim udarcem po zemlji savladao Petrovića.

Partizan je ipak u 90. minutu uspeo da postigne gol. Alekandar Miljković je centrirao sa golaut linije sa desne strane, a Nemanja Tomić je glavom savladao odličnog Handanovića za konačnih 3:1.

Partizan: Petrović, Miljković, Ostojić, Ivanov, Kamara (Marko Šćepović), Lazevski, Tomić, Ilić (Jojić), Smiljanić, Lazar Marković, Stefan Šćepović (Mitrović).
Inter: Handanović, Zaneti, Silvestre, Alvaro, Žuan, Žonatan, Guarin, Mudingaj (Gargano), Kambjaso, Nagatomo (Palasio), Livaja (Kasano).

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~ -> "P*A*R*T*I*Z*A*N...U mom telu krv je Crno-bela" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon