www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"ZVEZDA je zivot, ostalo su sitnice..."
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 11, 2010 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pižon: "Tim od jesenas ima prednost"
10. februar 2010. | 20:56 | Izvor: Sportske.net, Večernje Novosti

Od novajlija najbliži startnoj postavi Trifunović. Trener zadovoljan radom onih koji su stigli u januaru, ali igrači iz prvog dela sezone su u prednosti. Ljuti se Darko Lazović...
Vladimir Petrović hvali svoju ekipu, smatra da su i novajlije pokazale da se na njih može računati. Već smo pisali o tome da se nametnuo Trifunović i da bi on mogao da bude tajni adut na proleće.

“PizonImali smo pravi odnos prema igri, potrebnu odgovornost i želju, a pokazalo se da je pojačana konkurencija za svako mesto u timu donela pozitivnu energiju i pristup poslu. Nismo pobedili jer nam nedostaje svežine. Ne treba zaboraviti da smo u punom treningu, da su noge još uvek teške i da zbog toga nismo imali bolji pas i realizaciju. Generalno, test meč je bio pravi, odlično iskorišćen jer je i rival bio kvalitetan “, kaže trener Zvezde.

On je dodao da tim od jesenas ima prednost.

“To je normalno, ali to ne znači da se pojačanja ne nameću. Oni moraju da iskoriste ovaj period da se adaptiraju kako bi nam pomogli na proleće”, dodao je Petrović

Protiv Hirošime nije igrao Darko Lazović.

“Momak se trudi, radi odlično, vidim da se ljuti, ali nije igrao jer je najmlađi”, objasnio je Pižon.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezdina pojačanja: "Izborićemo se za minutažu..."
11. februar 2010. | 20:58 | Izvor: Sportske.net

Mikić ima strašnu konkurenciju u Ninkovu, Mugoša se polako uklapa, kaže da je umoran, a Miloš Reljić bi mogao da bude tajni adut...
Mikic velikaVladimir Petrović je juče konstatovao da igrači od jesenas imaju prednost, ali da je zadovoljan radom novajlija. Trifunovića je apostrofirao kao najbližeg startnoj postavi, a šta je sa ostalima.

Nikola Mikić je doveden kao desni bek. On i Bojan Đorđević trebalo je da popune rupu zbog odlaska Pavla Ninkova koji je ostao na „Marakani“. Sada Mikića guraju na centralnog beka, što je igrao u Napretku.

„Ipak, ja sam po vokaciji desni spoljni, to je moja prirodna pozicija. Konkurencija je jaka, pokušaću da se izborim“, kaže Mikić.

Mugosa velikaMugoša je zaigrao protiv Hirošime. Najavljen kao najveće pojačanje još je daleko od nekadašnje forme.

„Drmala me je trema, umoran sam od priprema, ali je za početak bilo ok. Ne brinem se, igraću sve bolje“, samouveren je Crnogorac.

Omaleni Miloš Reljić se nameće kao džoker, veoma je zapažen sjajno radi na treninzima. Došao je bez pompe, a mogao bi da bude otkrovenje sezone.

"Pokušaću da dokažem da na mene mogu da računaju", rekao je ovaj napadač.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2010 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15. februar 2010. | 20:33 | Izvor: B92
Zvezda izgubila od Leha sa 3:1

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od poljskog Leha sa 3:1, u poslednjoj proveri na pripremama u turskoj Antaliji.

Golove za trećeplasiranu ekipu poljskog prvenstva postigli su Arboleda u 15, Peško u 37. i reprezentativac Levandovski u 60. minutu, dok je jedini gol za Zvezdu, kao i u duelu protiv Slavije u nedelju, postigao Aleksandar Jevtić u 70. minutu.

Poljski tim se bolje snašao u duelu sa jesenjim šampionom Jelen Suprelige. Fudbaleri Leha iskoristili su greške Crvene zvezde, dok su ‘crveno-beli’ promašili nekoliko odličnih šansi, posebno u drugom poluvremenu.

Crvena zvezda se u utorak vraća u Beograd, a prvi protivnik ekipe Vladimira Petrovića u prolećnom delu sezone biće Jagodina koja na ‘Marakani’ gostuje 27. februara.

Zvezda je tokom priprema u Antaliji pobedila bugarski Liteks (2:0) i sarajevsku Slaviju (1:0), igrala nerešeno sa japanskom Hirošimom (1:1), a izgubila od austrijskog Matersburga (0:1) i Leha.

Crvena zvezda: Stamenković, Ninkov, Đorđević, Mikić, Ignjatijević, Savio, Isah, Blažić, Lazetić, Trifunović i Lekić. Igrali su još: Pavlović, Savić, B. Đorđević, S. Reljić, Bogdanović, Nikolić, Kadu, Jevtić, Perović.
Leh: Kotorovski, Đurđević, Arboleda, Levandovski, Zapotoka, Štilić, Krivjec, Peško, Bosacki, Injac i Vojtkovjak.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dostanić: ''Mnogima smeta što su pravi zvezdaši u Crvenoj zvezdi''
18. februar 2010. | 15:00 | Izvor: Sportske.net, kurir

Direktor Omladinske škole Crvene zvezde potvrdio informaciju da roditelji dece koja treniraju u Zvezdi moraju sami da plaćaju termine za treninge u balon salama preko zime, ali naglasio i da to nije ništa novo, obzirom na tešku finansijsku situaciju u klubu.
DostanicRatko Dostanić je u reagovanju za list Kurir rekao da je zlonamerno plasirati takve priče u ovom trenutku i da Crvena zvezda nema odgovarajuću infrastrukturu da deci omogući nesmetan rad.

''Roditelji znaju za probleme koje Crvene zvezda ima i zajedno sa nama sve čine da se deci omoguće normalni uslovi za treninge. Zar je neko lud da pošalje dete na teren kad je temperatura ispod nule?

Klub ima deset generacija u Omladinskoj školi i mi nismo u mogućnosti da platimo deset balon sala. Zato nam roditelji pomažu, ali takvo stanje neće dugo trajati. Imamo strategiju razvoja Omladinske škole i čim bude bilo novca, ideje ćemo realizovati. Možda već na proleće'', poručuje Dostanić.

Direktor Omladinske škole crveno-belih smatra da i na ovaj način mnogi pokazuju da im smeta ono što radi novo rukovodstvo Crvene zvezde.

''Obzirom na stanje koje su predsednik Lukić i sportski direktor Adžić zatekli u klubu pre sedam meseci, problemi ne mogu da se reše preko noći. Jedan od tih problema je i u Omladinskoj školi, ali bitno je da je klub stabilan na svim nivoima, da ima rezultate i da pravi zvezdašio rade u Crvenoj zvezdi, a to očigledno mnogima smeta'', zaključuje Dostanić.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 23, 2010 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pižon: Ne može tako pred 20.000 navijača

22. februar 2010. 21:36 > 21:39

Trener Zvezde prekinuo trening u ponedeljak da bi "izribao" igrače koji se ne zalažu dovoljno.

U Crvenoj zvezdi spokojno dočekuju prolećne borbe za trofeje. Prelazni rok i pripreme su odradili kako su planirali, nije bilo nikakvih trzavica, imaju tri boda više u odnosu prvog pratioca na tabeli Jelen Superlige, "večitog rivala"...

Izgleda da su se igrači, bar na trenutak, previše opustili i uspavali. Zato je reagovao trener Vladimir Petrović.

Pižon je u ponedeljak prekinuo trening kada je uvideo da se (pojedini) igrači ne zalažu koliko bi trebalo. Okupio ih je i mirnim tonom, ali povišenim glasom im se obratio:

"Čeka nas 20.000 navijača u subotu i svakako možete da zamislite kako bi reagovali za ovakvo izdanje", rekao je između ostalog Petrović, a prenele "Novosti".

Njegove reči su imale efekta, pa je nastavak treninga odrađen sa znatno više angažovanja njegovih fudbalera.

Kasnije je okupljenim novinarima objasnio:

"Morate da se bavite psihologijom u svakom trenutku. Znam da su sve to mladi momci, da su se uželeli svojih kuća posle priprema i da otud postoji odsutnost. Međutim, tolerancija ima svoju granicu i moja reakcija je bila sasvim razumljiva. Ostalo je malo do početka šampionata, sad nam je potrebna maksimalna koncentracija, i igrači su, nadam se, toga svesni".

Crvena zvezda u subotu dočekuje Jagodinu (16.00).

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ninkov pred 3000 Delija: "Idemo u rat"
25. februar 2010. | 20:52 | Izvor: Sportske.net

Oko 3000 navijača Zvezde danas pozdravilo ekipu na treningu pred Jagodinu. Pavle Ninkov obećava samo borbu do maksimuma...
Zvezda velikaU četvrtak je više od 3 000 „delija“ došlo na trening, pevali su i bodrili svoje ljubimce uz slogan „Zvezda te zove“.

Pavle Ninkov je ove zime ostao na „Marakani“.

"Nisam bio u „elementu“ tokom prelaznog roka iako sam svaki trening radio punom parom. Razmišljao sam o odlasku, bio opterećen, ali sam podjednako srećan što sam ostao u Zvezdi. Ko zna zašto je to dobro. Izbistrio sam glavu i sad sam potpuno fokusiran na ovo proleće i „rat“ na domaćoj sceni za koji se nadam da će ga Crvena zvezda dobiti", uverava Ninkov.

NinkovTokom priprema Ninkov je dizao formu iz dana u dan, videlo se dobro koliko mu je u finišu jeseni nedostajao Nikola Lazetić. Taj tandem trebalo bi i na proleće da bude udarna snaga tima.

"Mi možemo da obećamo sam maksimalno zalaganje u svakoj utakmici, ali ja bih se radije suzdržao od nekih bombastičnih najava za proleće. Zna se da nam je cilj dupla kruna, ali ne bih voleo da izjavama napravimo euforičnu atmosferu a da ne dostignemo željeno. Više bih voleo da pričamo na terenu nego za novine", dodaje Ninkov.

Rat će biti dug, Jagodina je samo prva bitka u nizu.

"Ovaj tim Zvezde nikog se nije plašio ali nikog nije ni potcenio. Jagodina ima kvalitet, pokazala je to mnogo puta do sada. Respektujemo rivala ali se na kraju, na „Marakani“, mi pitamo", kaže Ninkov.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 01, 2010 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. mart 2010. | 10:27 | Izvor: B92, Sportski žurnal
Pavlović: "Zatekao sam haos"
Novi prvi operativac Crvene zvezde, Mirko Pavlović, izjavio je da je po dolasku u klub zatekao lošu situaciju u kojoj nedostaju brojni papiri i ugovori.

Pavlović je dodao da je nakon 7 dana "češljanja" po papirima "užasnut" onim što je zatekao, odnosno nije zatekao u prostorijama kluba:

"Blago rečeno, užasnut sam stvarima koje sam zatekao. Prvo čime sam počeo da se bavim su ugovori igrača, koji moraju da predstavljaju najvažniji kapital svakog kluba. Ali, tu vlada totalni haos. Samo ću reći da jednog ugovora uopšte nema, dok kod ostalih nedostaju gotovo svi aneksi.Toliku nemarnost nisam ni mogao da pretpostavim" navodi Pavlović u izjavi za Sportski Žurnal.

Međutim, prema rečima prvog operativca crveno-belih, situacija se polako popravlja:

"Već smo u dobroj meri uspeli neke stvari da dovedemo u red.Veliku zahvalnost dugujemo i razumevanju menadžera, obećali su nam da će omogućiti da dobijemo kompletan uvid. Zato angažujemo i revizorsku kuću koja će naravno obaviti kompletan presek stanja, nakon čega ćemo moći da podvučemo crtu i nastavimo da radimo"

Prvi koraci su povučeni, uz Crvenu zvezdu uskoro staje i "Sitroen":

"Predsednik Vladislav Lučić je uspeo da dogovori ugovor sa poznatim proizvođačem automobila. To je samo početak. Situacija je i dalje alarmantna, ali na sreću Zvezda ima ljude koji žele da pomognu. Pregovori sa nekoliko potencijalnih sponzora su u toku, tu je i veliki brat fudbalski klub, na čijem primeru možemo dosta toga da naučimo" rekao je Pavlović za "Sportski Žurnal".

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 02, 2010 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jagodinci, bolje ćutite

01. mart 2010. 14:55 > 15:00

Posle izjave predsednika Jagodine da je njegov tim protiv Zvezde bio pokraden, odgovorio mu sportski direktor crveno-belih. "On priča o suđenju!?".

Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić odbacio je optužbe predsednika fudbalskog kluba Jagodina Gorana Milanovića da je beogradska ekipa do pobede u subotnjem susretu stigla na neregularan način.

"Milanović je tek drugu godinu na čelu superligaša, pa ima vremena da nauči da kada spominje srpsku fudbalsku instituciju ne treba da priča o lopovluku", naveo je Adžić u saopštenju dostavljenom agenciji Beta.

"Verujem da će gospodin Milanović razmisliti kada sledeći put bude koristio taj termin uz ime Crvene zvezde, jer je on daleko primereniji onome što je on radio prošle godine", dodao je Adžić, ne želeći da precizira na šta misli.

Milanović je ranije ocenio da je sudija subotnje utakmice 16. kola Jelen Super lige Miodrag Gogić pogrešio kada je dosudio penal za Crvenu zvezdu, koji nije iskorišćen, ali i prekršaj posle koga je Nikola Ignjatijević postigao jedini gol na meču.

Predsednik Jagodine je, između ostalog, naveo da gledaoci na pojedinim utakmicama, posebno na onima sa klubovima iz Beograda, nemaju šta da vide osim krađe i lopovluka.

"Njegove izjave najbolje govore o njemu samom... Naš subotnji meč je gledalo više publike nego sve ostale utakmice Super lige tog dana, a sigurno nisu došli nisu da gledaju Jagodinu. Osim toga, Goran Milanović je poslednji čovek u srpskom fudbalu koji ima pravo da komentariše suđenje", istakao je Adžić.

"Jasno nam je i da smo podizanjem Zvezde koja je bila skoro uništena i časnim i poštenim radom poremetili planove mnogih u srpskom fudbalu. Milanovićeva izjava je samo deo plana da se svaki uspeh Zvezde omalovažava", dodao je sportski direktor Zvezde.

(Beta)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda ide u "srpski" Čikago

03. mart 2010. 22:53 > 23:00

Crveno-beli pristali da igraju na turniru u Čikagu sredinom maja. Dobili i poziv iz Toronta, kluba u kojem je trener Preki Radosavljević.

Mnogobrojna srpska dijaspora u Čikagu i Americi imaće priliku da uživo gleda fudbalere Crvene zvezde sredinom maja ove godine.

U klubu iz Ljutice Bogdana pozitivno su odgovorili na poziv da učestvuju na turniru u Čikagu od 17. do 26. maja, na kojem će igrati i još jedna ekipa iz Evrope, jedna iz Južne Amerike, kao i domaćin Čikago.

"Ne treba trošiti reči o značaju odlaska Crvene zvezde u Ameriku posle više od dve decenije. Kako sa sportskog i marketinškog aspekta našeg kluba, tako i društvenog značaja za našu dijasporu koje u samom Čikagu i državi Ilinois ima više od pola miliona. Turnir je organizovan na najvišem nivou, ugovor je na 17 strana i svi detalji su obuhvaćeni, čak i recimo broj gratis ulaznica za prijatelje kluba", rekao je savetnik predsednika Zvezde Miodrag Antonijević, prenose "Večernje novosti".

Osim fudbalera, u Ameriku će i jedna mnogočlana privredna delegacija iz Srbije, jer će to biti prilika i za sklapanje novih poslova.

Postoji mogućnost da crveno-beli odigraju još jedan meč (osim dva na ovom turniru), i to u Kanadi, jer je stigao poziv iz Toronta, kluba u kojem je trener nekadašnji fudbaler crveno-belih i majstor malog fudbala Preki Radosavljević.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 05, 2010 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko će biti šesta Zvezdina zvezda?
05. mart 2010. | 09:42 | Izvor: Sportske.net

Iskristalisala se četiri imena, Savićević, Jugović, Pančev i Dejan Stanković. Pominje se još naravno Nemanja Vidić, ali ne i Siniša Mihajlović.
Savicevic 2Posle najave predsednika Vladana Lukića da će klub izabrati šesti Zvezdinu zvezdu, naravno mnoge zanima ko bi to mogao da bude. Naravno biraće navijači putem klupskog sajta, a izdvojila su se četiri imena.

Prvo je Dejan Savićević, mnogi su smatrali da je trebalo da to bude učinjeno još dok je igrao u Zvezdi, ali se to nije dogodilo, čak se pričalo da je „Genije“ veoma ljut jer mu je to priznanje izmaklo.

Slede njegovi saigrači Jugović i Pančev, prvi je bio jedan od ljubimaca navijača, doneo je titulu prvaka sveta, imao Jugovicfantastičnu karijeru nakon odlaska sa Marakane, dok je Darko Pančev ostao takođe zapamćen kao „kobra“, doduše ne i posle odlaska iz redova crveno – belih.

Vidic - stankovicKada su novije generacije u pitanju, pogađate, Dejan Stanković kao simbol post – barijevske Zvezde. Pominje se i Nemanja Vidić, ali sačekajmo da čujemo navijače.

Zanimljivo, niko ne pominje Sinišu Mihajlovića, ali njegova vezanost za Vojvodinu je nešto što je zasmetalo navijačima Zvezde. Doduše sada trener Katanije, nikada nije krio simpatije prema klubu u kome je praktično kupio ulaznicu za veliku scenu.

To su praktično nominacije, van ovog kruga teško je videti neko drugo ime.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 16, 2010 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pižon: "Što bih se brinuo, stvari teku po planu"
15. mart 2010. | 21:08 | Izvor: Sportske.net, Večernje NovostiZve

Zvezdin trener nije zabrinut zbog igre, kaže da će Zvezda doći na svoje i da je sada najvažnije da pobeđuje. U ovom trenutku teško je igrati u blatu, ali svakako da tim ima potencijal da deluje bolje. Probleme u igri Zvezda nadoknađuje timskom igrom, a trener će tražiti agresivniji pristup nego protiv Jagodine i Napretka.
Pizon velikaVladimir Petrović je spokojan. Ni protiv Napretka njegov tim nije igrao dobro, ali je dobio, to je ono što trenera lidera raduje.

„Možemo mi mnogo bolje, i čim tereni budu bolji videćete pravu Zvezdu. Nije lako, trenirali smo na dobrom terenu, a i igramo u blatu. Ipak, timski pobeđujemo i iako neke stvari ne funkcionišu, spokojan sam, sve će doći na svoje mesto“, rekao je trener Zvezde.

On smatra da će napadači doći na svoje.

„Proradiće, ima dosta do kraja sezone. Lekić se nije video, ali je onda namestio gol Jevtiću za pobedu. Zbog toga kažem da ono najbolje od Zvezde dolazi“, insistira Petrović.

ZvezdaSvestan je da je pritisak na igrače veliki.

“Ne smeju o tome da razmišljaju, gledalo ih 15 000 ljudi ili pun stadion. Moraju da se koncentrišu na igru, tako se ide napred, a ne gledajući na tribine, ili čitajući medije“, dodao je Zvezdin trener, uz konstataciju da čim se uđe labavije u meč odmah se rađaju problemi, kao protiv Jagodine i Napretka.

To je nešto što će tražiti od igrača da isprave, kako ne bi bilo kažnjeno u narednim mečevima.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 17, 2010 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda šest puta gledanija od ostatka lige
16. mart 2010. | 21:24 | Izvor: Sportske.net, Večernje Novosti

Crvenu Zvezdu u proseku gleda oko 13 000 navijača. Predsednik Lukić tvrdi da je to rezultat iskrenog rada uprave koja nije davala lažna obećanja. Niz marketinških akcija vratio interesovanje navijača za crveno - bele, pa odziv na tribinama nije izostao. U ovom veku više navijača nije ni bilo na "Marakani".
DelijePrvi cilj Vladana Lukića i uprave je ispunjen. Brojke govore da su uspeli da vrate publiku na tribine jer prosek od oko 13 000 navijača je daleko iznad očekivanja, ali i ostatka lige.

Naime, gledajući posete u protekloj dekadi, ovo će biti sezona u kojoj će crveno - beli biti ubedljivo najgledaniji, duplo više od proseka za 21. vek.

"Nismo lagali, niti se ulagivali, ovo je rezultat iskrenog rada. Naime, Zvezda ima najviše navijača u Srbiji i ti ljudi sigurno nisu mogli da prestanu da navijaju za naš klub. Na naš rad uzvratili su poverenjem", kaže predsednik Lukić koji potencira da na tribinama nema nikakvih problema.

Igrači su oduševljeni podrškom.

"NinkovKada onako navijaju jednostavno ne možemo da izgubimo. Videli ste scene sa meča protiv Napretka, to je motorna snaga ove ekipe", kaže Pavle Ninkov.

Niz marketinških akcija, rad sa mladima, slogan da se Zvezda vraća narodu su učinili svoje, pa danas na "Marakani" ima značajno više ljudi, dok ostatak lige i dalje ima problema sa slabom posetom.

GrobariČudi Partizan koji je bio dominantan u prethodnim sezonama, ali ove godine nema ni pristojnu posetu u Humskoj. Da li su previranja u klubu, neuspeh u kvalifikacijama za Ligu Šampiona uticao na razočaranje navijača, tek, i pored apela trenera Stevanovića proti Javora je bilo svega par hiljada ljudi.

Ostale ne treba ni pominjati, nešto veću posetu imaju Napredak i Jagodina, ostali stadioni uglavnom zvrje prazni. Posebna je priča Beograd gde se igra za bližu rodbinu.

Priče da je prosek na ostalim srpskim stadionima (ne računajući Zvezdu) veći od 2000 uzmite sa rezervom, jer kad na tribinama ima 150 gledalaca, delegat napiše do 1000 i to se računa u prosek, a netačan je i broj koji se vidi u izveštajima u medijima jer je on obično duplo veći od stvarnih brojki.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~ -> "ZVEZDA je zivot, ostalo su sitnice..." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 4 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon