www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koristoljublje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:01 am    Naslov poruke: Koristoljublje Na vrh strane Na dno strane

Da li ste ikada zloupotrebili neciju dobrotu (ili mozda ljubav) za neke svoje ciljeve?


_________________
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne secjam se...ali mislim da nisam.

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do sad nisam... niti nameravam to da radim Exclamation

Postoji ona uzrecica da su "dobar i glup" braca, a posto sam inace dobar prema svima i ne umem da nekome mislim zlo, su to dosta ljudi zloupotrebili. A inace pokusam svoje ciljeve sa rad i trud da postignem a ne preko tudjih ledja (jos lazno da stignem do toga). Ako vidim da nisam sposoban nesto da postignem, onda cu od pocetka da odustanem.

U ljubav do sad takodje nikad nisam iskoristio dobrotu od moje devojke... nisam ja neko ko uzme celu saku ako mu cura ponudi jedan prst. Ukoliko meni cura krene jedan korak u susret, ja cu njoj dva. Mislim da treba zdravo merilo da vlada i da medjusobnu ne iskoriste necije slabosti (tj. dobrota ili naivnost) nego da jedan drugome pomogne da se ostvare zajednicki ciljevi Exclamation
 
duhesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 180

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li moze da te ucini srecnom i zadovoljnom cilj postignut preko tudjih ledja?Mene ne moze.
A sto se tice veze.....dvoje ljudi koji su u vezi trebalo bi da funkcionisu kao tim,a ne kao rivali.
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nikada.Mislim da bih nakon toga imala neopisivu grizu savesti.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam,niti cu ikada to uraditi...ne bih mogla da iskoristim neciju dobrotuda bi postigla nesto...nije poenta koristiti da bi dosli do necega,nego sami ostvariti...sto se tice ljubavi je isto...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da do sada nisam ,jer to bi bilo krajnje podlo sa moje strane! Možda mi se nekada desilo da iskoristim nekoga nenamerno ali to su bile neke male beznačajne sitnice koje druga strana nije ni osetila!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada zlo koristila neciju dobrocu i nikada ne bi to ucinila..Jer je to jako podlo i mislim kad bi to uradila izgubila bi ono svoje COVECANSKO u sebi...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ali ako jesam sigurno ne sa namerom da to ucinim ipak niko nije bezgresan

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nisam.Ipak je za potpuno iskren odgovor potrebno malo duze vremena.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam. I to vise puta. Tudju dobrotu. Pocevsi jos od osnovne skole.... pa na dalje. Iskren sam. Ne smatram da sam ikome naneo zlo. Ali da sam iskoriscavao ljude zarad svojih interesa, apsolutno, jesam. I mene su. Nisam preterano ubedjen da svi govorite, u potpunosti, istinu!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast gilence....na iskrenosti barem Wink verujem da smo svi mi, namerno ili nenamerno nekada iskoristili nekoga...ja to ne bih nazvala koristoljublje..za mene je koristoljublje svesna zaloupotreba..ovo je vise bilo neobavzno..sitnice...barem su za mene to bile sitnice..nikada ne bih namerno povredila nekog..ili iskoristila...ali eto..niko nije savrsen..koliko su samo puta mene iskoristili... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koristoljublje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon