www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koristoljublje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, i nije mi zao.I mene su milion puta iskoristila, shto ne bih i ja????


_________________
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Do sad nisam... niti nameravam to da radim Exclamation

Postoji ona uzrecica da su "dobar i glup" braca, a posto sam inace dobar prema svima i ne umem da nekome mislim zlo, su to dosta ljudi zloupotrebili. A inace pokusam svoje ciljeve sa rad i trud da postignem a ne preko tudjih ledja (jos lazno da stignem do toga). Ako vidim da nisam sposoban nesto da postignem, onda cu od pocetka da odustanem.


U potpunosti potpisujem.

_________________
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Re: Koristoljublje Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Da li ste ikada zloupotrebili neciju dobrotu (ili mozda ljubav) za neke svoje ciljeve?


Moju ljubav i dobrotu iskoristila je higijenicarka Sandra.
Sandra me upotrijebila kao papirnu maramicu kad god sam joj trebala.
Ja koja se uvijek zalazem za ljubav i prastanje : ovu posljednju kapitalnu zloupotrebu necu tek tako progutati jer imala je i drugu i dvadeset i drugu sansu da stvari popravi.
Od sada na dalje i ubuduce: oko za oko - zub za zub.
A sastajanja nema ni na sahranama. Ne dao joj Bog dragi da mi dodje na sahranu ( ako se po redu bude umiralo) cak i mrtva cu ruku pruziti i za vrat je zgrabiti. A bude li bilo kada pa i ako umrem - mojoj djeci slucajno prisla u san cu joj dolaziti i na prsima joj svake noci sjediti... Evil or Very Mad
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba covjek zbon nicega da se sjekira ili nervira evo zasto? Zato sto je Isus dao najbolju mogucu formulu za lagodan zivot po kojima svi nasi monasi zive a to je zivi i pusti druge da zive to jest voli svoje neprijatelje i moli se za njih. Na taj nacin covjek ce da sascuva svoje srce od nervoze a svi znamo da nerviranje izaziva srcane probleme pa kad je to tako zato ne uradimo kako su nas savjetovali.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE!Nikada...mada mene drugi koriste...ali Hriscanski je prastati...

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
mrvkayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad i mislim da ne bih to nikada uradio, jer ne zelim to sebi pa naravno i drugima.

_________________
Vlada
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Koristoljublje Na vrh strane Na dno strane

Jesam, to je normalno u danasnjici i mene su drugi koristili.Svi smo mi nekad nekog za nesto iskoristili(mislim na neke sitnice)
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne - to mi se jako gadi

nazalost - takvih ljudi ima mnogo oko mene pa moram dobro da se pazim
 
maske3
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 16 Okt 2004
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne i ne nameravam. A ko mene pokusa - ima ko gleda i belezi sve, tako da na svoj obraz to radi.
 
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne to nije u skladu sa mojim nacelima , osecala bi se jako lose posle toga

_________________
POZDRAV SLV
 
nidjoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 73
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad,ni namjeravam...to mi je nesto najgadnije na svijetu,al uvjek imam osjecaj ko da ljudi to meni rade,ne znam zasto mozda i oni imaju takav osjecaj za mene pa je to samo nesporazum...ko ce ga znat
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nisam...bar ne namerno...i trudicu se da nikada tako nesto ne uradim...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koristoljublje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon