www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Panika-ko sam uopste ja???
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 11:04 am    Naslov poruke: Panika-ko sam uopste ja??? Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li vam se ovo vec desavalo ali izuzetno je neprijatno i pomalo plasi.
Osecaj koji se javlja kada se gledate u ogledalo odjednom kada pogledate samom sebi u oci,javi se pitanje:"Ko sam ja?Ko je ova osoba u koju gledam?Mogu li da je pipnem"?

Kada sam napisala Ko sam ja?,nisam pritom mislila da se to odnosi na stepen vaseg samoostvarenja vec bas onako kako se na prvu loptu shvati kada ga prvi put procitate.

Dakle,desi se takoreci blokada,stanes i nemas pojma ko si...to traje nekih 4,5 sec.

Stvarno je jako cudno...nisam nikada nikog pitala o ovome i zapocinjala tu temu jer ne znam da li se to desava samo meni ili je to sasvim normalno...


Sta vi mislite?

Da li vam se nekad desilo ovako nesto?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem da mi se desavalo ali u periodima kada mi nije ni do cega, pa to jos dodje kao dodatno pitanje...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
cveetic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 64

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to desavalo.I ne samo kad se gledam u ogledalu,nego iako se zamislim nesto za sebe,i onda pocnem da mislim,da li ja uopste postojim,ko sam ja i td.To kad sam bila mala mozda negde do 5-6 razreda.Sad nesto i ne.Znam da se to desavalo i mojoj sestri i mom drugu Smile

_________________
Reci mi o cemu mislis,i recicu ti cime razmisljas
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
verujem da mi se desavalo ali u periodima kada mi nije ni do cega, pa to jos dodje kao dodatno pitanje...


tada se desava!i onda slede druga pitanja"zasto je to ta(ja) osoba uradila?" itd
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

president je napisao/la sledeće:
jel moguce da si koristila neke opojne droge u zadnje vreme, ili mozda ranije a da si pretereala?



Duhovito Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...i meni se to nekad dogodi, onako kad na sekundu očistiš um od svih misli, kad jednostavno ostaneš prazan na sekundu, dvije.al ja jesam koristila opojne droge tako da možda president ima pravo, možda nisam mjerodavna, možda mi je mozak spržen Neutral



gle mislim da se to dogođa svakom tko je sposoban na trenutak zastat i pogledat u dubinu sebe, nekima se to ne događa jer su jednostavno možda površne osobe koje se nikad takve stvari ne pitaju, i ako se pitaju može bit da se to ne pitaju dovoljno ozbiljno i duboko.no kaj ja znam možda fakat imamo psihičkih problema.who knows, who cares Question

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Panika? Ne.
Nekad uhvatim sebe u slichnim mislima. Shvatim da sam sebe pitao sledece:
Ko sam, shta radim ja ovde i kad ima da se rucha? Shocked Neutral Confused
Mora da je profesionalana deformacija. - Teshim se. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da možda treba napomenut.nije ni mene panika, al se nađem u takvoj situaciji kad se dovoljno ispraznim, da se pitam tko sam ja.ono.. nešto tipa onog primjera kad govorite jednu riječ dovoljno dugo postane vam beznačajna i pitate se šta ta riječ zapravo znači, šta je to.e o tome govorim

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam koristila opojna sredstva, ali taj feeling često osetim...

jednostavno... ne moram biti niti nešto tužna niti da sam uzrujana...... naiđe taj tren... samo se zamislim i kroz glavu prolaze ta pitanja: ko sam ja... zašto sam baš tu gde jesam... šta ja to radim ... i slično...

uopšteno koja je svrha onoga što jesam i svega oko mene...

_________________
~Duo de la muerte~
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
nikad nisam koristila opojna sredstva, ali taj feeling često osetim...

jednostavno... ne moram biti niti nešto tužna niti da sam uzrujana...... naiđe taj tren... samo se zamislim i kroz glavu prolaze ta pitanja: ko sam ja... zašto sam baš tu gde jesam... šta ja to radim ... i slično...

uopšteno koja je svrha onoga što jesam i svega oko mene...



bas na ovo sam mislila.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dešavalo se, mislim da se u takvim trenutcima dogodi ~deža vi~

_________________
~Duo de la muerte~
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Panika? Ne.
Nekad uhvatim sebe u slichnim mislima. Shvatim da sam sebe pitao sledece:
Ko sam, shta radim ja ovde i kad ima da se rucha? Shocked Neutral Confused
Mora da je profesionalana deformacija. - Teshim se. Smile


"i kad ima da se rucha? " Laughing Laughing Laughing kako se ovo nadje ovde? Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Panika-ko sam uopste ja??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon