www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto idete u pozoriste?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 15, 2009 10:45 pm    Naslov poruke: Koliko cesto idete u pozoriste? Na vrh strane Na dno strane

Koliko cesto idete u pozoriste? I koja je zadnja pozorisna predstava koju ste odgledali?

 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 16, 2009 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhh skroz retko u Bijeljini i Sidu nema pozoriste,a u Frankfurtu sam bio par puta i to sam isao sa malim klincezama od sestre bila je neka svabska predstava

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim pozoriste, a moj ga grad na srecu ima i nisu rijetke pozorisne predstave, dosta dobre i vrijedne za pogledati. Zadnje sto je bilo na repertoaru naseg pozorista bio je "Laki komad" sa zaista sjajnom glumackom ekipom i premda sam je vec gledala, to se zaista ne propusta. Upamtite "Laki komad"
 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 10, 2010 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost, jednom godisnje.za predstave za koje sam zainteresovana ili su preskupe karte, ili su rasprodate.
poslednje sto sam gledala je "krcmarica mirandolina. fenomenalna satiricna komedija!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

relativno cesto, pogotovo u poslednjih godinu, dve...imam srecu pa zivim u gradu u kome su pozorista brojna, a dobrih predstava ne manjka...

od onih koje se i dalje igraju, svidele su mi se 'Tre Sorelle' (obavezno pogledati, ako vec niste), 'Tako je govorio Nikolaj' (Petar Bozovic govori tekstove Nikolaja Velimirovica) i recimo 'Slobodne zene balkanske' koju planiram u najskorijem periodu opet da pogledam

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam zivio u Zagrebu redovno sam bio gost Jazavca, Kerempuha, ITD i ponekad HNK.

U SAD to je sve kopija Broadwaya, sto znaci da kad vidis jedno vidio si sve. Chicago ima malo drugaciju scenu od drugih gradova i poznati su po dobroj komediji. San Francisco ima takodjer dobru scenu, Miami - nazalost - skoro pa nikakvu...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
veda991
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2010
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 10, 2010 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako,nazalost....
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 01, 2010 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno cesto...nekoliko puta nedeljno...nedavno je bilo Bijenale crnogorskog teatra pa su predstave igrane svako vece..iz crnogorskog repertoara izdvojila bih predstave: Danilo Radmile Vojvodic, Saloma Edvarda Milera...veceras idem na premijeru Rasprava Olivera Frljica, pa javljam utiske... Laughing

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
qretsar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: DERVENTA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 12, 2010 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost nikad,nemam priliku :/

_________________
Daj ljubavi svima - bice ti vraceno kad-tad Smile
 
beladinland
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Apr 2009
Poruke: 20
Mesto: Belograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad :)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2011 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko kada idem, ne pamtim kada sam prosli put isla, mozda pre 4 godine.
Imam jaku zelju ici u Beograd. Videla sam sinoc, ima dosta dobrih predstava.
Zao mi je sto nisam videla predstavu "Dobrodosli u Srbiju".
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2011 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...čini mi se da sam , zadnji put bio u pozorištu 20 i nekog, marta.
Gledao sam Pacijent Doktora Frojda. Odličan komad.
A nešto prije gledao sam i Kamenje u Njegovim Džepovima.
Predstava je onako solidna, ma, nije mi se baš nešto svidjela.
Uglavnom volim pozorište.
Jer nekako se odmorim, od raznih svakodnevnih lica, koja me okružuju.
Na svim drugim mjestima.
Pozorište je "moje mjesto gdje bježim od njih".
I zasigurno jedino mjesto u gradu gdje se ne mogu sresti odvratna, malogradjanska lica.

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Koliko cesto idete u pozoriste? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon