www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cipelice vase pepeljuge
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:59 am    Naslov poruke: Cipelice vase pepeljuge Na vrh strane Na dno strane

Setate gradom sa svojom dragom. Hajde da pretpostavimo da ste u vezi oko 2 meseca. Nikada niste imali sukobe i zaista ste zadovoljni sa odnosom kojim imate.
Prolazeci pored neke radnje, ona se zaustavlja. Ugledala je divne cipelice. Kao i svaka zena ulazi u prodavnicu da pita za njihovu cenu. Prodavacica izgovara- 250 eura. Vasa draga samo lagano spusta glavu i izlazi napolje.

Sta ce te vi raditi? Znate da joj se te cipelice mnogo svidjaju ali da nema od cega da ih kupi, student je, roditelji joj prigovaraju za fakultet, a ne jos kad bi trazila nesto vise od njih. Vi ste zaposleni, ali imate skromnu platu.

Da li cete dati svoje mesecno primanje +pozajmiti od nekog da bi usrecili svoju devojcicu , da li ce te joj stalno govoriti kako te cipelice uopste nisu lepe i da ima mnogo lepsih za manju cenu ili ce te pomisliti "ma ovo je neka sponzorusa, dobro se pretvarala dva meseca", i ostaviti je ili ce te mozda uciniti nesto sasvim peto?



_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam i ja takodje student, nemam ni ja bas neku kintu na raspologanju...

medjutim da radim kao advokat (ako Bog da) cu sigurno da imam dobru zaradu, a cilj u zivotu mi je bio da svojoj porodici sve mogu da pruzim i da mogu skoro svaku njihovu zelju da ispunim. Ovde u Nemackoj advokati prosecno dobijaju oko 7 do 12.000. Meni novac nikad nije puno znacio, tako da cu rado da kupim svojoj dragoj neke cipelice za 250 nego da ih dam u kladionici, jer te pare su onda stvarno izgubljeno a moja draga ce u tom trenu da bude srecna.

Jeste da se ljubav ne kupuje i da svako treba da ceni sitnice, ali mislim da nekad i mogu svojoj dragoj da uzmem skupe cipele, skupu tasnu ili neku haljinicu. Covek samo jednom zivi... Exclamation
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da je sponzorusa, onda bi trazila od mene da joj ih kupim. Naravno da bih joj kupio, ali ako bi se to ponovilo jos nekoliko puta, onda je jasno sta je ona.
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicni ste.

_________________
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih joj rekao: "Ljubavi, kad se obogatim kupicu ti dva para" Mr. Green

250 e? Pa da su od zlata... da im ne bih j**** mater Evil or Very Mad

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, Leggy, Leggy, nije stvar koliko nesto kosta, vec koliko ce to nesto nju da usreci. Ako se neka devojka odusevljava sa cvecem, zar joj ni cvet ne bi kupio?

_________________
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cvece joj stalno kupujem... Ali ne da joj kupim neku specijalnu orhideju direktno uvezenu sa tibeta...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leggy, pa ako bi ona zarko zelela da ima tu orhideju, zar se ne bi potrudio da joj ispunis zelju?

_________________
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Ako trazi nesto tako nece dobiti ni od koga... Niti ce imati decka... Samo sponozora, i to samo ako je dobra riba.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde da cujemo i druga misljenja.... Wink

_________________
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kud se bas zalepila za cipele od 250e ?
ja ni cvece ne dobijam Sad
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako , jedno su zelje, a drugo mogucnosti Exclamation

ja nikada ne bih ocekivala da mi decko od svoje skromne plate kupuje skupe cipele, a da onda gladuje Crying or Very sad

pu pu daleko bilo!!!

inace, mrzim skupe poklone , osecam se duzna da ih vratim Confused

od mog dragog bih ocekivala da mi kupuje za posebne prilike recimo ruzu, nesto od sminkice (hehee obozavam sjaj za usta i labello), neku knjigu ili cd mozda, al neke tako skupe cipele jok !!

a muz ako mi bude dobrostojeci, ima da ga pljackam svakog dana Twisted Evil
sala mala Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Cipelice vase pepeljuge Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon