www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cipelice vase pepeljuge
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
WuLiDiJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 45
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ma ja da sam musko ne bih joj kupila... Neka ih sama zaradi, pa sta ako je student, tim bolje nek smisli sama sta ce... Boze pa nijedna normalna devojka nece umreti bez para cipela... A i dva meseca veze nije nista puno... A vi momci za te pare kupite nesto sebi ili majci, sestri... Wink
ps. i devojci kupite nesto u znak paznje, cisto da joj pokazete da joj cipele nisu ni potrebne kad ima vas Laughing uz malo romantike sve se bolje podnosi



_________________
osmeh je jedini jezik koji razumem, ljubav je jedini vazduh koji udisem.....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaliopa je napisao/la sledeće:
znas kako , jedno su zelje, a drugo mogucnosti Exclamation

ja nikada ne bih ocekivala da mi decko od svoje skromne plate kupuje skupe cipele, a da onda gladuje Crying or Very sad

pu pu daleko bilo!!!

inace, mrzim skupe poklone , osecam se duzna da ih vratim Confused

od mog dragog bih ocekivala da mi kupuje za posebne prilike recimo ruzu, nesto od sminkice (hehee obozavam sjaj za usta i labello), neku knjigu ili cd mozda, al neke tako skupe cipele jok !!

a muz ako mi bude dobrostojeci, ima da ga pljackam svakog dana Twisted Evil
sala mala Laughing



Potpisujem.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Cipelice vase pepeljuge Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon