www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ga, nasao se jos jedan iz dreamworlda Mr. Green


_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leggy je napisao/la sledeće:
Evo ga, nasao se jos jedan iz dreamworlda Mr. Green


Kolega ne znam u kom kosmaru ti zivis... ali bolje je sanjati nego biti takav pesimista kao ti! 8)

U ostalom ne sanjam niti sam iz "Dreamworld"-a vec pricam iz svog iskustva Exclamation
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta Leggy sto nisi nikada ni provirio u taj svet.

Mi odande se odlicno razumemo.

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niko nije rekao da ne zele ljudi imat nevinu osobu pored sebe..

ja recimo...da imam nevinog decka bi se pocela pitati kad ce bit trenutak da se on zapita kako li je s drugom biti u krevetu...i kad ce to uciniti(ne znaci da me ne voli,vec cisto iz radoznalosti)

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
ja recimo...da imam nevinog decka bi se pocela pitati kad ce bit trenutak da se on zapita kako li je s drugom biti u krevetu...i kad ce to uciniti(ne znaci da me ne voli,vec cisto iz radoznalosti)


Dok to samo zamislja, je sve valjda u redu... ko tebi daje garanciju da momak tvoj ne pomisli kako je mozda sex sa drugom (iako nije vise nevin) Question

Svako ima svoje misljenje... moja prva devojka je bila devica kad sam je upoznao i bio sam 3 godine s njom! Posle skoro godinu dana je izgubila nevinost i nikad se nije zalila niti je nameravala da spava s drugim. To je bila ona prava ljubav ciste duse i punog srca... a veza nije pukla zbog loseg sexa ili sto je jedan drugog prevario Exclamation
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al joj ti izgleda neces biti polednji i ako si bio prvi Wink a ni jedini Rolling Eyes kontas?? Wink

pa ne daje nitko garanciju da nece,al onaj sto nije imao drugu,sigurno hoce,ne samo pomisliti vec i uciniti

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
al joj ti izgleda neces biti polednji i ako si bio prvi Wink a ni jedini Rolling Eyes kontas?? Wink


Pa cekaj... stani malo... ako odlucim da ozenim nevinu devojku, cu ja dva put da razmislim dal cu uopste da stanem na ludi kamen nezavisno dal je nevina ili ne! A kad je ozenim i spavam sa njom, cu joj biti prvi i poslednji! Odluka oko svadbe je, bar po meni, najvaznija odluka u zivotu muskarca. Kao sto rekoh, do mene je, dal cu uspeti da je toliko zadovoljim, da ona mozda samo pomisli kako je sa drugim ali da nece preci na delo, razumes Question
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zilika, veruj mi postoje osobe kojoj je prvi i poslednji.

Slazem se sa Jugovicevim odgovorom.

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta mislis ti je ozenis...i napokon spavas s njom,kad...ono ona nije nevina Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
a sta mislis ti je ozenis...i napokon spavas s njom,kad...ono ona nije nevina Rolling Eyes


Opasna kombinacija... ali veruj mi da nijedna zena nema tako losu i gresnu dusu da moze tu tajnu do braka da krije! I reko sam da obozavam predigru i mislim da je ipak moguce da se to na neki nacin sazna dal je nevina ili ne! Razz
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji i za to resenje Wink
Odvedes je na pregled kod ginekologa pred vencanje Razz
Ma salim se naravno, ako u nekog nemas poverenja, onda se tu sve price zavrsavaju.

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ne nastavljam i ja diskusiju....zaista su retkost cure koje odrze nevinost do samog braka..mnogima se desi ozene takvu, a ona onda zeljna zivota srlja iz jednog u drugo narucje..ali opet postoje i one koje zaista ostanu doveka njegove..to je stvar morala..nista drugo...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon