www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Veća je verovatnoća da će upravo ona poželeti da nakon Vas, u tom braku o kome pričate, poželi da proba još nešto / nekog...



To apsolutno nije tacno. Gledam po sebi. Moj muz mi je bio prvi i ozenio me. Nikada mi nije palo napamet da pomislim kakav je sex sa nekim drugim. Sve je stvar psihe. Devojke koje smatraju da treba probati sto vise komada su zna se sta. Rolling Eyes Rolling Eyes


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto sam znala da će Miss Queen da se nađe prozvanom? Rolling Eyes

'Veća verovatnoća' ne znači '100%', ne znači 'sve devojke', ne znači 'sigurno' Smile

Citat:
Sve je stvar psihe.


I, ne, nikako, nije sve stvar psihe. Već srca Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej nisam se nasla prozvanom, a i sto bi Wink


Samo ti govorim sto se desava u mom slucaju, za ostale ne znam Mr. Green
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:

Ahaaa, znači, to je karakterna i ključna osobina za stupiti u brak - nevina Rolling Eyes

Niko i ne dovodi u pitanje zašto je ona ostala nevina, sve to ima neko svoje zašto, neretko i emotivne i psihičke razloge i posledice...


To ovazi samo ako je devojka starija od 24-25 godina, medjutim ima dosta njih koje se udaju mladje pa nemaju nikakav problem s tim ako su nevine. Wink

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Veća je verovatnoća da će upravo ona poželeti da nakon Vas, u tom braku o kome pričate, poželi da proba još nešto / nekog...


Ne bih rekao... Zar nije veca verovatnoca da one koje imaju bogatu karijeru iza sebe nastave istim takvim zivotom i u braku? Ima i takvih, ali ako nije pozelela nijednog do udaje, zasto bi ga zelela i posle?

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
I, uostalom, je l biti nevina znači i biti kvalitetna osoba, poštena i dobra majka, žena...? Rolling Eyes


Ne. To nema veze. Cak su one promiskuitetne obicno bolje majke.

Nevina devojka je kao nov automobil. A poznato je da je najbolji auto nov auto. Razz

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
To ovazi samo ako je devojka starija od 24-25 godina, medjutim ima dosta njih koje se udaju mladje pa nemaju nikakav problem s tim ako su nevine. Wink


Slažem se Smile

Citat:
Zar nije veca verovatnoca da one koje imaju bogatu karijeru iza sebe nastave istim takvim zivotom i u braku?


Zavisi iz kog ugla gledaš. Ima gi raznih Razz

Citat:
ako nije pozelela nijednog do udaje, zasto bi ga zelela i posle?


Zato što može da se zapita da li je možda nešto propustila? Ona nema sa čim da uporedi, pa da zna da li je momak dobar ili ne, može li i nežnije, drugačije i sl. Iskustvo čini svoje Smile Naravno, to ne znači da devojka treba da se 'baci u promet' da bi mogla da istanča ukus Smile

Citat:
Nevina devojka je kao nov automobil. A poznato je da je najbolji auto nov auto.


A ovo ću se praviti da nisam pročitala Razz. Još ako mi kažeš da si vozač... Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka ccast ♥ QueeN ♥, sestro ti se bass nisi mnogo provodila i iskusila ccari zzivota.

tvoj muzz je svakako sreccan ccovek, al ja nebi nikad ozzenio devojku kojoj sam bio 1.

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zato što može da se zapita da li je možda nešto propustila? Ona nema sa čim da uporedi, pa da zna da li je momak dobar ili ne, može li i nežnije, drugačije i sl.


A jesi se ti isto to zapitala kada si bila sa prvim? I zar je to uopste bitno da li moze lepse, bolje, neznije...? I zasto bi to bio kljucni faktor u prevari ili ostavljanju?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A jesi se ti isto to zapitala kada si bila sa prvim?


Nisam.

Citat:
I zar je to uopste bitno da li moze lepse, bolje, neznije...?


Bitno je. Vrlo. Svako traga za zadovoljstvom i lepotom Smile

Citat:
I zasto bi to bio kljucni faktor u prevari ili ostavljanju?


Nije ključno. Ali je moguće Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
A jesi se ti isto to zapitala kada si bila sa prvim?


Nisam.


Eto vidis. Wink

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
I zar je to uopste bitno da li moze lepse, bolje, neznije...?


Bitno je. Vrlo. Svako traga za zadovoljstvom i lepotom Smile


Naravno, ali to ne pravi razliku izmedju nevinih i onih koje to nisu, zar ne?

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
I zasto bi to bio kljucni faktor u prevari ili ostavljanju?


Nije ključno. Ali je moguće Smile


Naravno da je moguce, ali tu opet broj prethodnih muskaraca ne igra nikakvu ulogu. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takvu ko nadje svaka mu cast i neka je saceka pa i ozeni na kraju,jer sve s kojima sam ja imao "srecu" da se upoznam bile su k..vetine i znam da takva ne postoji.
nema teorije da takva postoji.

samo u snu.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto, umrla bih u neznanju, teško meni.

A je l si konsultovao možda nekog od ženskih članova svoje porodice vezano za to?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Eto, umrla bih u neznanju, teško meni.

A je l si konsultovao možda nekog od ženskih članova svoje porodice vezano za to?


Ako se pitanje odnosi na mene odgovor je :

Ne,zasto?

Poznato mi je da je nevinost individualna stvar,ali isto tako je individualno s kim ces biti i koga ce ti sudbina namjeniti.

Upravo zato,pad moralnih vrijednosti na ovim prostorima proizveo je omladinu koja se upusta u sex prije 16 godina i samim tim ipak nije cudno sto sam zacudjen pojavom da je zenska (ili cak muska) osoba nevina do 25 ili koje vec godine...

Ukratko,nadji takvu i zenim je odmah.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon