www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jos nesto: Ja kad sam bio sa prvom devojkom, nisam uopste razmisljao kako to izgleda sa nekom drugom. Onaj ko je mislio o tome posle prvog partnera, mislice i posle 101.! Vernost nema nikakve veze sa iskustvom.

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 7:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
I jos nesto: Ja kad sam bio sa prvom devojkom, nisam uopste razmisljao kako to izgleda sa nekom drugom. Onaj ko je mislio o tome posle prvog partnera, mislice i posle 101.! Vernost nema nikakve veze sa iskustvom.


Sta vise reci nego SVAKA TI CAST Exclamation
Ja imam isto misljenje kao ti... sve je to stvar glave i srceta! Razlog za varanje moze da ima 100 razloga. Moja prva devojka i ja smo tada oboje jos bili nevini dok nismo se odlucili da krenemo u "akciju"! Znaci istovremeno smo izgubili nevinost a nijedan put nisam pomisleo kako bi to mozda bilo da spavam sa drugom curom i dal bi nesto propustio! Bio sam vise nego samo zadovoljan sa svojom devojkom (u svakom smislu!) i nisam imao potrebu da mastam o sex-u sa drugim curama. Zato i mislim da nevine cure, ako ih zadovoljis fizicki (mazenje, ljubljenje pa i sex) i PSIHICKI, nece da pomisle kako li ce biti sex sa drugim muskarcem i da mozda varaju svog decka... Exclamation
 
milisavp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi u kojim si godinama, al imati nevinu devojku nije lose ako planiras da se zenis uskoro Smile))) Inace nije vredno cekati 5 il sta ja znam godina za seksualni odnos sa njom... ne znam, bar ja ne bi izdrzao ni par meseci realno Wink
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,ali ja sam uvek za sex pre braka.Sta ako se desi da se sexualno ne slazete? (tj.recimo ona bi da vodi ljubav jednom mesecno,a ti svaki dan itd.)

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yeki je napisao/la sledeće:
Ne znam,ali ja sam uvek za sex pre braka.Sta ako se desi da se sexualno ne slazete? (tj.recimo ona bi da vodi ljubav jednom mesecno,a ti svaki dan itd.)


Pa zar je to razlog zbog kojeg bi se dvoje ljudi razveli???
Pa jednostavno, ako smo pre braka resavali razne probleme, resicemo i taj, tj. naci cemo kompromis. Vodicemo ljubav jednom u 7 dana ili kako se vec dogovorimo.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije razlog,ali moze stvoriti probleme...
Nemoj me pogresno razumeti,ali svaka cast tim curama.Cuvaju se za nekog posebnog (jer su najverovatnije i one to),i to mi je svakako super.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo da imaju posebni ljekari i ordinacije za SIVANJE onih djevojaka koje bi htjele da opet budu "nevine", i kao takve se prodaju nekim finim momcima u drugom gradu koji zele ozeniti nevinu, cak znam i cijenu, 200 eura, smijesno zvuci ali fakat postoji.......
Cccccc cega se vise nece dosjetit....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 7:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusao sam jednom prilikom u studenjaku jednu ribu kako prica da u Svedskoj zenskoj deci odmah po rodjenju uklanjaju slepo crevo, krajnike i DJANU. Shocked
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Pa zar je to razlog zbog kojeg bi se dvoje ljudi razveli???
Pa jednostavno, ako smo pre braka resavali razne probleme, resicemo i taj, tj. naci cemo kompromis. Vodicemo ljubav jednom u 7 dana ili kako se vec dogovorimo.

e pa vala kad bi ja morala brojat dane kad cemo...i znati da on ne bi ,vec da je to zbog kompromisa i da me je*be jer smo se dogovorili da ce bit ponedjeljkom,ja bi ga poslala u pm i nasla nekog ko ce da se sa mnom je*be zato sto zeli!
sad mi reci da u tebe to nebi izazvalo neko nezadovoljstvo???? u mene bi izazvalo veliko nezadovoljstvo,a to nezadovoljstvo bi se odrazilo i na druga podrucija u zivotu! sigurno!
zato je to bolje probati prije braka...i vidit dal si pasete!
recimo,ja s dva bivsamomka(posebno,ne grupno) uopce nisam uzivala u krevetu,i sta bi bilo da sam se udala za nekog od njih i onda tek otkrila da si ne pasemo u krevetu ni najmanje..a jednog sam od njih volila ko samog boga! al je to nezadovoljstvi iz kreveta se prosirilo na citavu vezu...i ode sve u pm!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Erdal82 je napisao/la sledeće:
Ja sam cuo da imaju posebni ljekari i ordinacije za SIVANJE onih djevojaka koje bi htjele da opet budu "nevine", i kao takve se prodaju nekim finim momcima u drugom gradu koji zele ozeniti nevinu, cak znam i cijenu, 200 eura, smijesno zvuci ali fakat postoji.......
Cccccc cega se vise nece dosjetit....




e svashta cu ovde da procitam Laughing Laughing Laughing
nije u pitanju "SIVANJE", nego stavljanje novog himena Exclamation Kao sto se stavlja silikon u grudi ...
Boze me sacuvaj kad bi zene usivali Shocked Confused

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehhe vidis kako ti to znas, ma ja, to u zargonu kazu zasila se, misli se na stavljanje novog himena kako bi opet mogo "puci", heheheh Very Happy

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
Citat:

Pa zar je to razlog zbog kojeg bi se dvoje ljudi razveli???
Pa jednostavno, ako smo pre braka resavali razne probleme, resicemo i taj, tj. naci cemo kompromis. Vodicemo ljubav jednom u 7 dana ili kako se vec dogovorimo.

e pa vala kad bi ja morala brojat dane kad cemo...i znati da on ne bi ,vec da je to zbog kompromisa i da me je*be jer smo se dogovorili da ce bit ponedjeljkom,ja bi ga poslala u pm i nasla nekog ko ce da se sa mnom je*be zato sto zeli!
sad mi reci da u tebe to nebi izazvalo neko nezadovoljstvo???? u mene bi izazvalo veliko nezadovoljstvo,a to nezadovoljstvo bi se odrazilo i na druga podrucija u zivotu! sigurno!
zato je to bolje probati prije braka...i vidit dal si pasete!
recimo,ja s dva bivsamomka(posebno,ne grupno) uopce nisam uzivala u krevetu,i sta bi bilo da sam se udala za nekog od njih i onda tek otkrila da si ne pasemo u krevetu ni najmanje..a jednog sam od njih volila ko samog boga! al je to nezadovoljstvi iz kreveta se prosirilo na citavu vezu...i ode sve u pm!


E, pa vidis, kod mene nije tako. I kod mene je tako bilo, ja pitam hocemo li, ona kaze "necemo". Onda pocnem da je mazim i ljubim, pa opet pitam hocemo li, ona kaze "hocemo". Sad vise i ne pitam! Very Happy

Pa cekaj ,valjda je normalno da devojka ili decko nekad ne zele seks. Tada ovaj drugi treba to da ispostuje. Ti bi, znaci sutnula decka odmah ako bi on rekao da nije raspolozen za seks? Ispravi me ako gresim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 4 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon