www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Poznato mi je da je nevinost individualna stvar


Nevinost je, dragi moj, urođena. I vrlo realna.

Citat:
znam da takva ne postoji.
nema teorije da takva postoji.

samo u snu.


Buđenjeee Very Happy



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:

Nevinost je, dragi moj, urođena. I vrlo realna.
Buđenjeee Very Happy


Je*ote.
Zenicu je.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
mrvica92
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 661
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram i ja nesto da napisem!

Vidim da su ovde neki skrenuli sa teme.
U urbanim sredinama je stvarno tesko naci devojku preko 20 godina koja je nevina, licno ne poznajem ni jednu. Tesko je naci i neku preko 16 godina koja je nevina. Danasnja omladina to radi mnogo otvorenije nego kada sam ja imao 16 godina. Gube nevinost za casu coca-cole, uzas od drustva. U ovoj napacenoj Srbiji jos uvek ima krajeva gde se takve devojke mogu naci (cuvaju ovce, krave, peru ves na reci jer nemaju vodovod ni kanalizaciju), ali je najtuznije sto ima muskaraca od 50 i vise godina koji su takodje nevini. To je sramota za ovu Srbiju koja hoce u EU.

Tema je bila "sta uraditi?" - ako neko i nadje takvu devojku prvo neka vidi sta je razlog zbog kojeg se toliko cuva. Ako je ona TA prava, malo se strpis do braka, postoje razne masine, pomagala i ostala cudesa savremenog sveta za praznjenje. Pa ko izdrzi.

_________________
"I htede ciganka
da mi pogleda dlan,
a ja nedadoh.
Prasnjavim putem
odoh iz sela
i ostavi dragu da me ceka.
Cvet sto zamirisa
u mojoj basti
otkidose!"
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrvica92 je napisao/la sledeće:

U urbanim sredinama je stvarno tesko naci devojku preko 20 godina koja je nevina, licno ne poznajem ni jednu. Tesko je naci i neku preko 16 godina koja je nevina.


U ovo se kunem.
Apsolutno se slazem.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 6:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrvica92 je napisao/la sledeće:

. Tesko je naci i neku preko 16 godina


nisam ovo htela da radim,al ne mogu samo da citam i da cutim.nije istina da ne postoji devojka koja je nevina,a ima preko 17 god.ne zivim u selu,imam 17 god. i nikada nisam ni poljubila decka,a kamoli nesto vise. imam decka,ali se nikada nismo poljubili jer je veza na daljinu,a kad mi je bio blizu tad smo bili klinci(ma i sad smo,al tad smo bili jos manji) i samo naj.prijatelji.I tek sledece god cu ga videti..tako da..ima devojaka koje prvi poljubac dozive u svojoj 18 god.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:

[
Citat:
ako nije pozelela nijednog do udaje, zasto bi ga zelela i posle?


Zato što može da se zapita da li je možda nešto propustila? Ona nema sa čim da uporedi, pa da zna da li je momak dobar ili ne, može li i nežnije, drugačije i sl. Iskustvo čini svoje Smile Naravno, to ne znači da devojka treba da se 'baci u promet' da bi mogla da istanča ukus Smile


A sta ako joj je sa tim prvim veoma dobro sto se tice seksa, i veoma je nezno, i lepo, i nema razloga da traga sa necim drugim.

Dobro jerotije kaze, ako imas veoma dobru hondu, sta te briga kako vozi audi...

I pazi, recimo imam decka, ljubav mog zivota, sudjen mi, jel ja mozda treba da ostavim njega koji mi je prvi, da bi videla kakav je neko drugi da bi stekla iskustvo i videla kako je drugaciji? Naravno da ne.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A sta ako joj je sa tim prvim veoma dobro sto se tice seksa, i veoma je nezno, i lepo, i nema razloga da traga sa necim drugim.


Onda neka bude ponosna i čuva to što ima Cool Moj se komentar nadovezao na
Citat:
Citat:
ako nije pozelela nijednog do udaje, zasto bi ga zelela i posle?
Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za prepucavanja itd. --> PP, MSN, skype i sl.
Uostalom je ovo njegova soba.
Jeste da je lepo nekada lepo gvirnuti kroz kljuchaonicu, po nekima, al' ponekad!
A vezano za temu...
Niko ne reche da nema nevinih devojchica od 16 godina iz urbane sredine, nego da je "teshko naci" takvu. To bi znachilo da ih manjina nevina.
Vecina mojih devojki, saputnica, partnerki... je bila nevina pre veze sa mnom. Sasvim normalne devojke. Nemaju nigde nishta shto druge nemaju, znaju da prichaju, da pishu, da se izrazhavaju, da reshavaju logaritamske funkcije i tako...
Bilo je i rastanaka, a da ona nije promenila "zvanje". Tak, toliko za sada. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Alexlicious07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Maj 2008
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ne poznajete nijednu curu preko 17 a koja je nevina,razmislite u kakvom se drustvu krecete i gde gledate....
Nije tacno da je nevinost povezana sa sredinom i okruzenjem...to je cista glupost...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zbilja nije lako naći neku koja je nevina,bar meni ne ide ili bi mi tribalo ić za nekom 15-godišnjakinjom pa da ispadnem pedofil,a tko zna bi li i ta bila nevina?

_________________
 
sankica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 21, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
jerotije je napisao/la sledeće:
Pa da je tako, onda bi se to javilo u vezi. Tesko da se potrefi da su oboje spavali sa istim brojem ljudi.
A pitajte svaku devojku, koja je spavala sa samo jednim mladicem, kakav je seks sa njim i svaka ce reci da je odlican. Zato sto ne zna ni za gore ni za bolje.
I ako je ta devojka izdrzala do 20 i neke, i ako ce izdrzati i sa mnom do vencanja, znaci da joj je jak karakter. A i ako bi posle toga prevarila, vise bi prevarila samu sebe nego mene.


Jerotije, slazem se sa tobom. U pravu si.
Takvu devojku mislim da bi svaki muskarac trebao da pozeli. Ona ce se oblikovati prema njemu, on ce joj biti ucitelj, ljubav , sve.
To sto je neiskusna, ne treba da predstavlja problem. Nauci covek u zivotu mnogo teze stvari od telesnih.


Definitivno si u pravu,angel-de.,stavise ako se ona preda muskarcu za kojeg misli da je onaj pravi,znaci da ona prema njemu oseca nesto snazno,i da sebe pronalazi u njemu,verovat ce mu,a sex bice ili prve bracne noci,ili tokom zabavljanja,ali sigurno ce veza biti izgradjena na stabilnim nogama;poverenju,iskrenoscu,i sto je najbitnije postovanju medjusobnom:D,ako svega toga ima u vezi,nikada se ta devojka nece pokajati sto nije imala sex pre njega sa drugim muskarcima,stavise bice joj nenormalno drago sto je taj "njena ljubav",jedini i prvi u njenom zivotu!Nema nista lepse od toga!Verujte Wink Dok ce se on ponositi njome...zasigurno,a sto je on imao pre nje,to je njegovo,to je proslost,nije bila ona tada prisutna...putevi su bili razliciti...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nešto nadodam, svaka cura ima svoje razmišljanje o tome s kime i kada, ono šta neki kažu; ako je nevina a ima već nekih 20 da nešto nije u redu s njome ili tako nešto... Confused
Ma dajte ljudi šta je s vama,a ono da joj moram bit prvi da je ženim pa tu su priče za malu djecu, ne triba neku ženu sudit prima tome je li nevina ili ne, priznajem da je najsladje nevinoj bit prvi,ali sad da je moram da ženim ... hm Rolling Eyes
A što se tiče toga da poslije postane nezasitna, mislim da neće ić s nikim drugim ako joj dokažeš da ti je zbilja stalo do nje i ako ona osjeti to ...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon