www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svetsko prvenstvo u Juznoj Africi 2010
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 09, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
gled'o sam juce Bajern, ono je ocajno.. kao prvo shto im uopshte ne igraju "nemacke zvezde" jer nisu uopshte u formi, a ni ostatak tima nije nikakav.. onda mozesh da zamislish kakvi su tek oni.. Laughing Laughing
Jedino Schweinsteiger i golman Butt su bili dobri, ostatak.. on je po meni najopasniji nemacki reprezentativac, njega ako zaustave na konju su..

Gana.. iskreno od njih ne znam shta da ocekujem..


Ma Svabe kao svabe uvek igraju isto .. kod njih nema promena .. znaci na kondiciju dok protivnik ne crkne ... Juce su Juventusu dali dva gola u zadnjih 10 minuta utakmice .. i s' time razbili Juventus

Sto se tice svaba njih samo treba stisnuti i boriti se do samog kraja a Gana je Gana .. kao sto ti rece .. ne zna covek sta da ocekuje od njih.



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BIH ĆE U JUNU 2010. GODINE "GLUMITI" SRBIJU
Nemci sa "zmajevima" vežbaju za "orlove"

09. decembar 2009. 21:28 > 21:35

Pod pretpostavkom da fudbaleri BiH igraju sličan, "tehnički doteran" fudbal kao i Srbija, Nemci su poslali ponudu u Sarajevo da se pred put na Mundijal sastanu "zmajevi" i "panceri".

Fudbalska reprezentacija BiH odigraće prijateljsku utakmicu protiv Nemačke u sklopu priprema "pancera" za Mundijal narednog leta u Južnoj Africi.

Popularni "zmajevi", 3. juna naredne godine u Nemačkoj odglumiće reprezentaciju Srbije, koja je voljom žreba svrstana u Grupu D sa izabranicima Jokaima Leva, ali i selekcijama Gane i Australije.

"Fudbalski savez BiH je u konsultaciji sa selektorom Miroslavom Blaževićem prihvatio predlog Nemaca za odigravanje prijateljskog susreta, a uskoro se očekuje potpisivanje ugovora", navodi se u saopštenju vd generalnog sekretara FS BiH Muniba Ušanovića.

Pre nekoliko dana u igri za prijateljski meč bila je Engleska, čijeg selektora Fabija Kapela je lično trebalo da kontaktira popularni Ćiro, ali su u Savezu procenili da ništa manje atraktivan nije meč sa Nemcima, koji su uostalom sami dostavili ponudu.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim kako Bosna igra isti stil kao Srbija .. al .. ajd .. svako bira svoje protivnike za prijateljske utakmice.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 11, 2009 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma gde, Bajern je bio ocajan, a Juventus josh gori.. Trezege im'o jednu shansu i to je to.. a o Gani ne znam nishta zato shto ne znam ni gde im igra vecina igraca, zapravo nisam ni cuo za dobar deo Laughing Laughing

A Krasic shto przi.. ljudi moji, ako ovako nastavi ima da bude medju najboljih 5 vezista na svetu Shocked svaki put me iznova iznenadi, prosto da ne poverujem da je nash..

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 11, 2009 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Ma gde, Bajern je bio ocajan, a Juventus josh gori.. Trezege im'o jednu shansu i to je to.. a o Gani ne znam nishta zato shto ne znam ni gde im igra vecina igraca, zapravo nisam ni cuo za dobar deo Laughing Laughing

Evo ti trenutni sastav i gde koji igra od njih. Nisu losi, imaju par dobrih invidualaca ali su oni na proslom SP-u iznenadili sve tako da treba biti na oprezu

Citat:
A Krasic shto przi.. ljudi moji, ako ovako nastavi ima da bude medju najboljih 5 vezista na svetu Shocked svaki put me iznova iznenadi, prosto da ne poverujem da je nash..

Za Bozje cudo da se ja slazem u necemu s' tobom Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 11, 2009 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antić pristao, plata 100 000 evra
11. decembar 2009. | 08:53 | Izvor: Sportske.net, Press

Selektor utanačio detalje sa Savezom, imaće četiri puta veću platu nego do sada. Kvalitet će konačno biti nagrađen na pravi način.
AnticRadomir Antić je već potpisao ugovor sa FSS i predvodiće reprezentaciju Srbije u narednom ciklusu za EP 2012. Ono što je najvažnije je da su posle meseci pregovaranja čelnici popustili i da će srpski selektor konačno dobiti platu koju zaslužuje.

Antić je tražio 100 000 evra mesečno, u prvom trenutku bilo je razmimoilaženja jer je to četiri puta više nego što je imao do sada, ali on je svojim rezultatima svakako zaslužio da bude adekvatno vrednovan u narednom ciklusu.

Pravljenje liste zarada selektora pre SP u Južnoj Africi, pokazuje da je naš kormilar bio tek 23. na listi zarada.

Ta disproporcija, između kvaliteta i vrednovanja, sada će biti izbrisana, pa bi, sa novim uslovima u ugovoru, Antić ušao u top 10, tačnije bio na deobi 8. mesta sa selektorima Australije, Meksika i Južne Afrike.

Iako njegov advokat ne želi da javno govori o tome, jasno je da značajno veća primanja predstavljaju i deo nagrade za ono što je Antić učinio. Ako neko smatra da zarađuje mnogo (ima i takvih komentara), neka se seti da će Savez biti bogatiji za 10 miliona evra samim plasmanom u Južnu Afriku, da ne govorimo o svemu što prati samo učešće na Mundijalu i mogućnosti da se zaradi.

Kada je tako, nema razloga da čovek koji je najzaslužniji što smo otišli na šampionat ne bude plaćen shodno svojih kvalitetima.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 16, 2009 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balak pesimista pred Mundijal

15. decembar 2009. 17:39 > 17:45

"Izvukli smo tešku grupu, a sva tri naša protivnika su fizički veoma jaka i nezgodna za igranje. Moraćemo ozbiljno da zapnemo već od prve utakmice", rekao je kapiten nemačke reprezentacije, koji se ne usuđuje da razmišlja o finalu i tituli.

Reprezentacija Nemačke često je na prvenstvima sveta beležila odlične rezultate, čak i kada je vladalo mišljenje da nema igrače i ekipu za visok plasman.

Kada je u pitanju Mundijal u Južnoj Africi narednog leta, kapiten nacionalnog tima Mihael Balak dao je intervju magazinu "Kiker", u kojem je prešao poslovičnu granicu opreza i respekta prema rivalima.

Fudbaler Čelsija smatra da će "panceri" imati težak posao već u prvoj fazi takmičenja, u kojoj će se sastati sa Australijom, Srbijom i Ganom.

"Nadam se da niko ne misli kako smo imali sreće na žrebu? Izvukli smo tešku grupu, a sva tri naša protivnika su fizički veoma jaka i nezgodna za igranje. Moraćemo ozbiljno da zapnemo već od prve utakmice i nadam se da će jaka volja i koncentracija ponovo biti jake strane nemačke reprezentacije".

Balak je dodao da Nemci nemaju osnova da razmišljaju o plasmanu u samu završnicu Mundijala i borbi za titulu prvaka sveta.

"Ne igramo dobro u kontinuitetu i nemamo dovoljno kvalitetnih fudbalera, što je neophodno da bi se na šampionat sveta otišlo sa velikim ambicijama. Mnogo utakmica smo odigrali slabo, naročito prijateljskih, da bismo sada pričali kako smo svetska klasa i kako možemo svakoga da pobedimo", istakao je Mihael Balak.

Zapadna Nemačka bila je trostruki šampion planete (1954, 1974. i 1990), dok je selekcija ujedinjene zemlje zauzela drugo mesto u Južnoj Koreji i Japanu 2002, odnosno treću poziciju 2006. na domaćim terenima.

Počev od SP u Švajcarskoj 1954, Nemci nikada nisu završili takmičenje izvan osam najboljih.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 20, 2010 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stojković: ''Poštovaću Antića i ako me ne povede na Mundijal, već je puno učinio za mene''
19. januar 2010. | 21:42 | Izvor: Sportske.net, večernje novosti

Reprezentativni golman Srbije svestan je da, bez obzira na činjenicu da je u kvalifikacijama bio prvi golman ''orlova'', učešću na Mundijalu može da se nada u slučaju da izbori mesto u ekipi Vigana čiji je nedavno postao član.
StojkovicNovo dokazivanje predstoji Vladimiru Stojkoviću. Ovoga puta u Viganu, gde je prvu utakmicu od dolaska presedeo na klupi, pa se već javljaju komentari da se ništa bitnije neće promeniti kad je u pitanju njegov klupski status, iako je u reprezentaciji sve vreme bio standardan.

''Imam veliku želju da branim gol Srbije na Mundijalu, ali znam da do tog cilja mogu da dođem jedino ako se stalno dokazujem u dresu Vigana.

Selektoru Antiću neću zameriti ni ako me ne povede u Južnu Afriku, jer on je već mnogo učinio za mene u kvalifikacijama, kada je trpeo veliki pritisak javnosti zbog mene, imajući u vidu da u Sportingu nisam bio ni rezerva. Poštujem ga kao oca kog sam izgubio pre dve godine'', naglašava Stojković.

Stojković je ipak optimista u pogledu svog statusa u Viganu.

''Zbog lošeg vremena smo uglavnom trenirali u balonu, samo dva puta smo izašli na pravi teren. Biće prilike da pokažem sve što znam, a očekujem da ću biti na golu u kupu protiv Notingem Foresta ili Forest Grina'', očekuje Stojković.

_________________
I C E M A N
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Španije je po mom mišljenju najveći favorit.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 10, 2010 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragutinović: "Među orlovima dok god Antić to hoće"
10. februar 2010. | 12:17 | Izvor: Sportske.net

Defanzivac Sevilje se neće oprostiti od reprezentacije posle SP u Južnoj Africi. Želi da igra u kvalifikacijama za EP, kaže da se oseća kao mladić.
DragutinovicIvica Dragutinović je zadovoljan grupom za EP 2012. smatra da će Italija i Srbija voditi bitku za prvo mesto, a oseća se spremnim da i na jesen nosi dres „orlova“. Ne pritiska ga teret godina.

“Osećam se dobro, igranje u jakoj Primeri me prekalilo. Odradiću čitav ugovor sa Seviljom, a planiram da igram za reprezentaciju sve dok Antić smatra da mogu da budem od koristi“, kaže Drago.

Pre Južne Afrike očekuje ga proleće sa Seviljom koja igra na tri fronta.

„Poremetile su nas povrede, ali smo i dalje pri vrhu, stigli smo nadomak finala kupa kralja, a čeka nas i nastavak takmičenja u Ligi Šampiona. Najvažnije je da se kompletiramo, Sevilja ima kvalitet za velike stvari“, smatra Dragutinović.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antić: ''Uslovi u Južnoj Africi kao iz bajke''
23. februar 2010. | 10:38 | Izvor: Sportske.net, sportski žurnal, sport

Selektor posetio hotel ''Sanisajd'' u kome će biti smeštena reprezentacija Srbije tokom Mondijala u Južnoj Africi i poneo odlične utiske. Od danas učestvuje na dvodnevnom seminaru u San Sitiju, u četvrtak povratak u Beograd, a u petak objavljivanje spiska reprezentativaca za meč sa Alžirom.
AnticAko je suditi po prvim utscima koje selektor Radomir Antić nosi iz Johanezburga, reprezentativci Srbije neće imati nijedan razlog da se požale na uslove u hotelu ''Sanisajd'' u Južnoj Africi. Naprotiv, Antić tvrdi da će ''orlovi'' imati i više od onog što je očekivao.

''Sve što sam video je prevazišlo moja očekivanja. Uslovi su kao iz bajke i mislim da ćemo imati sve što je jednom timu potrebno tokom učešća na Svetskom prvenstvu. Generalni sekretar Laković i tim-menadžer Bošković su za urađeno zaslužili 'zlatne medalje', jer nije lako bilo sklopiti sve u mozaik, pošto na ovom kontinentu ima mnogo kontrasta u svakom pogledu'', poručuje Antić.

Selektor će tokom dva naredna dana učestvovati na seminaru u San Sitiju, gde će selektori reprezentacija učesnica Mondijala razmeniti svoja iskustva, posle čega se Antić u četvrtak vraća u Beograd, gde će dan kasnije objaviti imena igrača na koje računa za prijateljski meč sa Alžirom.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antić objavio spisak - Brkić dobija šansu
26. februar 2010. | 12:25 | Izvor: Sportske.net

Selektor reprezentacije Srbije objavio je danas spisak igrača na koje računa za prijateljski meč sa Alžirom 3. marta. Prema očekivanju, centarfor Crvene zvezde Dejan Lekić ponovo dobio poziv, a takođe su se obistinile najave da će Željko Brkić dobiti priliku umesto Vladmira Dišljenkovića, koji je najavio oproštaj od reprezentativnog dresa.
AnticSelektor fudbalske reprezentacije Srbije Radomir Antić objavio je spisak igrača za prijateljsku utakmicu protiv Alžira, kojom ''orlovi'' ulaze u intenzivniju fazu priprema za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi.

Okupljanje reprezentativaca je u ponedeljak u Kovilovu, a put u Alžir je planiran za utorak. Meč sa Alžircima zakazan je za sredu od 19 časova i 15 minuta.

Na spisku se nalaze sledeći igrači:

Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić

Odbrana: Branislav Ivanović, Antonio Rukavina, Nemanja Vidić, Neven Subotić, Aleksandar Luković, Aleksandar Kolarov, Ivica Dragutinović

Sredina: Dejan Stanković, Nenad Milijaš, Gojko Kačar, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Boško Janković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Miloš Ninković, Milan Jovanović

Napad: Nikola Žigić, Danko Lazović, Marko Pantelić i Dejan Lekić.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Svetsko prvenstvo u Juznoj Africi 2010 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon