www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

net tv plus-pitanja????
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
hemicar tuzla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 21 Mar 2009
Poruke: 18
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 4:40 pm    Naslov poruke: net tv plus-pitanja???? Na vrh strane Na dno strane

Imam jedno pitanje za sve clanove,iako sam vec dugo prijavljen na ovom sajtu i cesto ga posjecujem tek sam sada vidio ovu reklamu za net tv plus.....skinuo sam i instalirao ovaj program i pogledao nekoliko tv stanica....al nisam obracao paznju na to da li je besplatno to gledanje,mislim,nisu trazili nikakve podatke o meni u smislu prijave!!

da li je to samo trial program koji traje odredjeno vrijeme ili free???? i jos jedno pitanje:da li ovaj program trosi limit????ako neko zna nesto o ovom programu i vise je upucen od mene neka mi objasni sve ovo,....

Hvalla unaprijed! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da citiram ono sto pise cim se otvori program:

"Ovo je besplatna verzija NetTVPlayera 2.0 koja Vam omogućava da pratite naše kanale 24 sata nakon instalacije.Ako Vam se dopada naš proizvod možete da poručite promotivni ključ na duži period i da 5 dana gledate naše kanale.Da biste to učinili potrebno je da popunite upit sa točnim podacima koji ćete naći ako pratite slijedeći link:...."
 
hemicar tuzla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 21 Mar 2009
Poruke: 18
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo malo,24 SATA NAKOn INSTALACIJE je li????ja sam taj program pokrenuo odmah nakon instalacije,nisam cekao da prodje 24 h!!!!da li se tada ukljucuje predplata????hvalla Very Happy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NetTVPlayera 2.0 koja Vam omogućava da pratite naše kanale 24 sata nakon instalacije

Dakle od trenutka instalacije narednih 24h mozes da koristis ovaj program. Posle toga mozes da zatrazis kod za jos 5 dana a posle toga il da platis il da brises nema trece.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> net tv plus-pitanja???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon