www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smislite stih u ovom trenu ako ste necim inspirisani...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
smuckolic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Jun 2008
Poruke: 5

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 25, 2009 12:37 am    Naslov poruke: Smislite stih u ovom trenu ako ste necim inspirisani... Na vrh strane Na dno strane

Ako ste bilo cim inspirisani ili ste zeljni ucestvovanja, pisite sa mnom stihove.... Surprised
Ja sam, iskreno bila inspirisana silnim postovima o "ljubavnoj"muzici clana ivanke.... neke moje skoro-imenjakinje pa da pokusam i ja da se ukljucim...
Mozete i da se nadovezete na moje rijeci..... Very Happy

...nadam se da nikada vise,
necu naci kljuceve, od sobe,
sto na tebe mirise...
...i nadam se da vise,
nikada necu naci put,
do tvoje duse...takve...

jer jos uvijek se nadam..necemu
a lice okrecem, nicemu
i opet govorim sebi, da procice
ali i nova noc, opet ce, da boje prolije....

od mojih rijeci ostaju samo,
grube naznake
od mojih pokreta, nastavljaju se
zabrane
od mojih poljubaca, odlaze
samo oci osjetne
i vise nemam nista,
cime bih branila te, od sebe....

za onoga ko je inspirisao....


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Smislite stih u ovom trenu ako ste necim inspirisani... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon