www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

milancher trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
milancher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 28, 2009 6:07 pm    Naslov poruke: milancher trazi Na vrh strane Na dno strane

Ljudi molim vas moze li neko da iskopa nekako prvi i drugi album Mime,cini mi se da je prvi iz 1995. god i zove se "Kosulja od mraka"...kao i Draganu Ilic Pamelu iz Vip produkcije,album je iz cini mi se 2005. god? Mnogo vam unapred hvala...

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 29, 2009 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodosao na nasem sajtu Very Happy

Pravila podforuma Trazim su :

1. Svako ko traži nešto, otvoriće svoju temu, primer "sanjica_021 traži" i u toj jednoj temi ćete pisati sve šta tražite.
2. Sve duple teme će biti brisane od strane moderatora, što znači ukoliko imate jednu svoju temu otvorenu i otvorite novu, biće izbrisana. Hvala.
3. Pre nego što tražite neku pesmu, proverite da li se ta pesma već ne nalazi u našoj bazi pjesama.

4. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.

Nadam se da sam ti koliko toliko pomogla.

Dakle ostavi tvoj mejl da bismo mogli da ti posaljemo ono sto ti je potrebno.
 
milancher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 29, 2009 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super i ako neko ima pesmu Ja nisam ona ja nisam kriva peva LAURA,izdala je jedan cd za zam pre x godina Smile

Uh da mail edyjano@live.com

Mozda neko ima Ako posle svega ostanes Pamela (Dragana Ilic Pamela) vip produkcija...
 
milancher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 29, 2009 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise od ovoga nista nije potrebno,sve sam nasao...Smile))))))))))
 
milancher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 30, 2009 8:47 pm    Naslov poruke: milancher Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
milancher je napisao/la sledeće:
Ne razumem zato gospoda administratori brisu moje postove????????????????

Ovo je vec malo , ali ipak cu ti odgovoriti ovde. Idea Dakle, postovi/post koji su/je izbrisan/i je/su brisan/i ukoliko je bio u pitanju dupli post i to je ujedno i jedino trajno izbrisano, a tema je sklonjena jer je bilo mnogo upisa, samo tvojih, za kratak vremenski period (tzv. spam). Temu smo odlucili da ti vratimo i mozes je naci Arrow OVDE, te tu mozes i dalje traziti pesme ili albume koje nemas a cije pune nazive i izvodjaca znas. Wink
Toliko o tome, ukoliko te nesto bude mucilo, mozes nam pisati u svojoj temi, ili putem privatnih poruka ili email-a! Idea

Pozdrav, milancher! Cool

Bas ste zlatni... Sad


[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz Vlada_76 nudi.]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> milancher trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon