www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izbor za Miss "Domaci.de 2009"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  

Takmičarke:
Andrejica
6%
 6%  [ 12 ]
Jbstapar
5%
 5%  [ 11 ]
Marinaa
3%
 3%  [ 7 ]
X girl
42%
 42%  [ 82 ]
Kissy
41%
 41%  [ 80 ]
Ukupno glasova : 192

Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Double Hearts je napisao/la sledeće:
Da x gjorl isto ima decka fotografa... zasluzila bi zlato za pobedu Laughing Laughing Laughing Laughing

Xexexe pa nema veze... opusteno Laughing vidis da nije ni bilo potrebno Wink Laughing



_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se vec smije komentarisati hehe

Andrejica i Jbstapar , su bas slatkice, i koliko sam primjetila ovo nije prvi puta da se prijavljuju, tako da one na neki nacin odrzavaju ovaj izbor Wink .
Najbolja slika od Jbstapar po mome misljenju.
Marina, isto slatka, hehe, sve slatkice Laughing , samo mislim da si nije dala bas truda.
Htjela sam glasati za *kissy*,lijepa i simpaticna cura, ali kad sam sve zbrojila i oduzela Mr. Green ipak ---X---GIRL , i da jos ne vjerujem da sam glasala za plavusu Laughing Laughing Laughing Laughing .
Mora se priznati da je X girl lijepa i zgodna, i da nije neke stvari istakla Laughing , to se vidi, cak bi bilo bolje Wink .
Najbolja slika je Arrow ova Wink
Moram jos reci Laughing Laughing Laughing , vise crne boje a manje pink Wink
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e aj vala i ja da glasam....jbstapar Wink

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde, malo manje prepirke, molim vas. Ovde smo da se igramo, a ne da se čerupamo.
Zadnja dva posta obrisana.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jbtstapar,moj glas je za nju,svake godine je tu,i vreme je da odnese nagradu Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

X girl i Kissy su extra za miss. Ali moja zamerka je da se za sledeci izbor organizuje broj devojaka koje bi se takmicile i onda lepo uradimo svakoj pod 10 profi fotki i sa njima se takmice, a ne ovako fotke iz slobodnih varijanti. Ja stojim na raspolaganju kao menadzer sto se tice profi fotografisanja u profi studijima. Odnosno spojicu devojke sa fotografima i studijskom ekipom i dobicemo jedan jako kvalitetan izbog da vam pamet stane kad je u pitanju glasanje.
Sto se tice toga da li se neko takmici 10 godina ili jedamput nema veze to sa pobedom. Bitno je ucestvovati, svaka zena i devojka su po meni na ovom svetu lepe na svoj nacin, ali najlepsa treba da pobedi tako sto ce da se dopadne najvecem broju ljudi. Pored toga nije bitna samo faca vec celokupna telesna figura kao i garderoba.
Toliko od mene, voleo bih da se neko javi i da organizujemo kvalitetniji izbor za sledeci put.
Pozdrav
Adamovic Nikola

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas ide za ---X---GIRL... (Nije sto smo obadvije plave i kao sestre Mr. Green )

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na glasovima..
a moj ide.. ---X--- GIRL Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj glas ide kissy...
ja sam htela da odustanem od izbora pa zato nisam ostavila sliku sa natpisom mislila sam da cu biti diskvalifikovana zbog toga i broja poruka...
sledece godine cu obecavam ispuniti sve uslove koji budu navedeni i sigurno cu ucestvovati... Wink
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

X girl

_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MR BEAN je napisao/la sledeće:
X girl i Kissy su extra za miss. Ali moja zamerka je da se za sledeci izbor organizuje broj devojaka koje bi se takmicile i onda lepo uradimo svakoj pod 10 profi fotki i sa njima se takmice, a ne ovako fotke iz slobodnih varijanti. Ja stojim na raspolaganju kao menadzer sto se tice profi fotografisanja u profi studijima. Odnosno spojicu devojke sa fotografima i studijskom ekipom i dobicemo jedan jako kvalitetan izbog da vam pamet stane kad je u pitanju glasanje.
Sto se tice toga da li se neko takmici 10 godina ili jedamput nema veze to sa pobedom. Bitno je ucestvovati, svaka zena i devojka su po meni na ovom svetu lepe na svoj nacin, ali najlepsa treba da pobedi tako sto ce da se dopadne najvecem broju ljudi. Pored toga nije bitna samo faca vec celokupna telesna figura kao i garderoba.
Toliko od mene, voleo bih da se neko javi i da organizujemo kvalitetniji izbor za sledeci put.
Pozdrav
Adamovic Nikola

Ti to ozbiljno Question Laughing Laughing Laughing
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

therefore would not be serious ?! Very Happy sto da ne, pa ozbiljan sam...ovo je ovako mnogo amaterski odradjeno, kad su sve profi slike mnogo je drugacije od slika kad jedna devojka izbacila profi ili nalik na profi fotke a druga potpuno slobodnu varijantu, kad je jedna slika slikana aparatom tipa Canon od 150e a druga Nikonom D80 od 900-1000e ima mnogo razlika u fotografu, aparatu, pozi, garderobi, smnci, slici, rezoluciji slike, pozadini...previse faktora. Stoga raspolozen sam da oraganizujemo sledeci put nesto itekako ozbiljno... Laughing
P.S. Jel se ovaj izbor odrzava samo za NG ili i u neke druge periode godine ?

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Izbor za Miss "Domaci.de 2009" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon