www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko je tesko naci "normalnog" decka/devojku?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2011 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ne moras traziti..sacekas da neko drugi nadje..i onda ga ili je otmes... Razz k'o nasa nakia.... Mr. Green
pametna cura.... Razz


Very Happy Nije baš tako! Naravno da ne bih preotela drugoj, to nije rešenje! Ali, zar je zabranjeno da ti se svidi neko ko je zauzet?
A šta tebe muči, jellenadabogdakrepala? Koja Jelena je tebi na mukama?



_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2011 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nakia je napisao/la sledeće:
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ne moras traziti..sacekas da neko drugi nadje..i onda ga ili je otmes... Razz k'o nasa nakia.... Mr. Green
pametna cura.... Razz


Very Happy Nije baš tako! Naravno da ne bih preotela drugoj, to nije rešenje! Ali, zar je zabranjeno da ti se svidi neko ko je zauzet?
A šta tebe muči, jellenadabogdakrepala? Koja Jelena je tebi na mukama?


Није забрањено да ти се допадне особа која је већ у вези, али то уме да буде јако болно и често је губљење времена. Док чекаш на ту особу, пропустиш ''100 других'' од којих би макар једна могла бити права особа. Али кад би људи срцу наређивали, били роботи, а не људи.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2011 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako! Ma, nikada ne treba gubiti nadu ni za sta! beckham 011!

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2011 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nije baš tako! Naravno da ne bih preotela drugoj, to nije rešenje! Ali, zar je zabranjeno da ti se svidi neko ko je zauzet?

A šta tebe muči, jellenadabogdakrepala? Koja Jelena je tebi na mukama?



pa nije zabranjeno..ali kako se meni ne svidi neka zauzeta cura... Mr. Green
znam da je zauzeta i sta mi se ima svidjati... Rolling Eyes Mr. Green
zezam se...nemozemo mi na to uticati..ne mozes sebi reci e necu da mi se on ili ona svidi...
kad se to samo desi...osoba ima sve ono sto tebe privlaci..i vremenom ako si u blizini te osobe..
pocinjes se i zaljubljivati... Evil or Very Mad zato ja ne idem blizu finih cura... Evil or Very Mad da se ne zaljubim..pa sta cu onda... Rolling Eyes moram otimati i ljubiti tudje cure... Rolling Eyes a to je meni veoma tesko... Neutral

jellena iz mog potpisa nije niko vredam pomena..i nije mi bila niti ljubav niti ce biti..
to je neko ko me pokusao i zamalo uvalio u belaj... Mr. Green no nisam se dao...Mr. Green
nego sam ja nju uvalio u svasta nesto... Wink i nista ne priznadoh od toga... Laughing Laughing Laughing
a to ti je isto kao i da se nije desilo... Evil or Very Mad Laughing

btw...samo ti otimaj... Razz i mene je moja otela... Mr. Green jer da nije kad bi se mi nasli... Rolling Eyes
nismo hodali po istim mjestima...i nismo se druzili ni sa slicnim ljudima..
jedina osoba sa kojom smo obadvoje bili dobri je moja bivsa cura- od koje sa i otet... Mr. Green Laughing Laughing Laughing bas joj fala sto nas je upoznala... Wink tako da... nikad se ne zna...
moze i to otepo da ti bude sudjeno... Wink a sem toga u ljubavi i ratu nema pravila... Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2011 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="jellenadabogdakrepala"]
Citat:


btw...samo ti otimaj... Razz i mene je moja otela... Mr. Green jer da nije kad bi se mi nasli... Rolling Eyes
nismo hodali po istim mjestima...i nismo se druzili ni sa slicnim ljudima..
jedina osoba sa kojom smo obadvoje bili dobri je moja bivsa cura- od koje sa i otet... Mr. Green Laughing Laughing Laughing bas joj fala sto nas je upoznala... Wink tako da... nikad se ne zna...
moze i to otepo da ti bude sudjeno... Wink a sem toga u ljubavi i ratu nema pravila... Mr. Green


Smile Ako treba nešto da se desi, desiće se i mimo naše/tudje volje, ali šta ćemo uraditi i na koji način, to moramo sami odlučiti.
Hipnotišeš žene oko sebe?! Svaka čast!Very Happy

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2011 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako tesko.... uvek neki problem postoji

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2011 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se sa tobom Kristina, ali opet, ne možemo ni tražiti savršenstvo, već nekako napraviti skalu onoga što je nama bitno i po tome se voditi. Neke stvari, koje su za nas manje bitne, nekako moramo i da prihvatimo ukoliko se razlikuju od očekivanog, pa onda verujem da će biti bolje!Wink Uvek želimo sve da imamo, ali je to veoma teško!

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
AnchiNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jun 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2012 1:40 pm    Naslov poruke: dating sajtovi Na vrh strane Na dno strane

mislim da je online upoznavanje jedan od dobrih nacina selekcije... pre nego sto se vidis sa nekim, imas bar neku ideju da li je taj neko vredan tvog truda i vremena...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2012 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok oci i osmijeh ne vidim u zivo...nista... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2012 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi traže i nalaze ono što nose u sebi.

_________________
.
Outre D'Etre
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Koliko je tesko naci "normalnog" decka/devojku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon