www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta studirate i da li ste......
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisala 1.god ekonomije!


_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upislala ekonomiju i moram se pohvaliti uhvatila uslov juna...i danas pala glupavu ekonomiku kod Figarke..."Profesorka mrzim vas-najgori ste"..sad mi je lakse....ali sam polozila pismeni deo matematike Very Happy
Ja volim tj obozavam marketing..mada se vecina ne razume i aludira na reklame...nije to to (nije to SAMO to) ...nisam se pokajala....
za sad mi ide ok mada je dosta...dosta tesko.....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekonomski/administrativni fakultet; menadzment ekonomija i prava druga godina.

Nikad nisam voleo skolu, pa ni sada...

_________________
 
lady_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 87
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsila menadzment i nisam se pokajala
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na pravnom fakultetu imam jos pet ispita. Do sada sam se i pokajala,a i nisam. Vazno da jos malo dobijem diplomu, ali mogla sam izabrati i neki isplativiji fakultet. Sta je - tu je!Zaista mi je bila zelja da upisem pravo!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram na Beogradskom koledžu računarskih nauka, skoro sam dao prvu godinu(još matematika). Upisao sam drugu godinu i odabrao sam smer "Programer aplikativnog softvera" a da li ću se pokajati, to ćemo tek da vidimo. Za sada nemam žalbi samo pohvale Mr. Green

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam na Matematickom, smer "racunarstvo i informatika" i naravno da se nisam pokajala jos uvek ... ali ako nisam do sad necu ni od sad... Jedino je mojoj mami zao sto cu ceo zivot provesti buljeci u 'kutiju' kako ona zove monitor Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ima li ovde kolege novinara? Embarassed

pokajala sam se ja jos odavno ali posto sam upisala zavrsnu godinu od kajanja nema vajde nego da izguram jos ovu godinu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekonomija, smjer malo poduzetništvo

_________________
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram engleski jezik i književnost, naravno da se nisam pokajala...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleski jezik & knjizevnost, josh malo pa gotovo, Smile , apsolutno pravi izbor, ono shto volim & chime sam zadovoljna.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upisao sam ETF u Bgd-u, i krivo mi je sto cu verovatno zbog njega imati mnogo manje vremena za Forum.... Neutral Sad

Al sta se moze.... Confused

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Sta studirate i da li ste...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  sledeća
Strana 4 od 29

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon