www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta studirate i da li ste......
Strana 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2004 11:25 pm    Naslov poruke: Sta studirate i da li ste...... Na vrh strane Na dno strane

......se ijednom pokajali zbog izabranog?

Ja sam krenula na Masinski,i batalila.A sto?Eh,duga prica...ma zezam se. Prekinula sam jer sam u trecem semestru rodila moju predivnu cerkicu.Ali kajem se sto ipak nisam nastavila. Nisam nekako mogla da nedjem sebe u svemu tome...porodica i fax.Ali sta je tu je.
Sta je sa vama.......



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u 35 upisao Informatiku i ekonomiju..... nem pojma sta mi je bilo i sta me nateralo.... jednostavno upisao i eto sad.... do sada se jos nisam pokajao.
Imam jos dve godine, a posle..videcemo sta cemo kad zavrsimo Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
martha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 28 Avg 2004
Poruke: 36
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja nikako da se uozbiljim i da zavrsim tu ekonomiju...ali bice i toga...a kad ja budem imala diplomu e tada ce biti svasta.... :laughing8:
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam na Arhitekturi i to sam zeleo da upisem jos od osnovne skole. Nisam se pokajao sto sam to upisao i mislim da bi mi na bilo kom drugom fakultetu bilo mnooogo teze. Pozdrav za sve kolege i koleginice!!!!
 
Jaca83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Mar 2004
Poruke: 10
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja studiram medicinu.
Do sada se nisam pokajala, za dalje videcemo, tek sam na pocetku.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA defektologiju..nikako da upisem tu trecu godinu!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2004 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istorija umetnosti..ne nisam se pokajala,jer studiram ono sto volim...pre ce biti da sam se malo razocarala,ocekivala sam mnogo vise,al dobro sta sad..samo sve vise se pitam sta posle?????????

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Tulumba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Mar 2004
Poruke: 46
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2004 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

elektro, racunarstvo i za razliku od mnogo naroda nisam se razocarao, nego sam cak i prilicno zadovoljan, a evo obnovicu drugu Smile Smile a mozda i upisem trecu
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Visu poslovnu, treba da obnovim..........

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Vanessa Mae
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 35

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prava...pokajala se x puta do sad,al' sad kad sam apsolvent nema mi nazad. Mada ozbiljno razmisljam da sledece godine upisem neki jezik na filoloskom,to mi je bas zelja...a prava bila alternativa kao i vecini...
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dala dve godine filoloskog fakulteta....onda rodila sina...picnula za NL i prestala sa studijama....i kajem se i ne kajem se sto nisam zavrsila....
...ipak je moj sin meni najdraza "diplomica"....

_________________
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja studiram informatiku , sad poceo . A nisam se jos pokajao ma da nikad se ne zna. nadam se da cu uspeti da zavrsim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Sta studirate i da li ste...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  sledeća
Strana 1 od 29

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon