www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta studirate i da li ste......
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 11:21 am    Naslov poruke: Re: Sta studirate i da li ste...... Na vrh strane Na dno strane

Charmed je napisao/la sledeće:
......se ijednom pokajali zbog izabranog?

Ja sam krenula na Masinski,i batalila.A sto?Eh,duga prica...ma zezam se. Prekinula sam jer sam u trecem semestru rodila moju predivnu cerkicu.Ali kajem se sto ipak nisam nastavila. Nisam nekako mogla da nedjem sebe u svemu tome...porodica i fax.Ali sta je tu je.
Sta je sa vama.......



Studiram pravo i mogu reć da san se našla u tome stvarno ...
Ono što se nije našlo s time je moja lijenost haahh


 
bojana1806
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Dec 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na ekonomskom fakultetu, to zavrsavam sledece godine.
a pored ekonomskog sam i na pravnom.... i ako nisam tako intenzivno na pravnom kao na ekonomskom, ga jako ozbiljno shvatam.


obozavam svoj "posao" (fax)...sa celim telom i srcem sam ekonomista sa pravnom specializacijom.. (cemo reci) Wink
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisala Slavistiku, tj. slovenski i b/k/s.
nekajem se jos, al nekako me vise politika zanima nego ovo..al et vidjecu kako ce mi ovo ici.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
NoSleep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 04, 2009 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Информатика

_________________
The hottest love has the coldest end
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam zavrsio srednju skolu unutrasnjih poslova i poceo da radim odmah sa punih 19 godina Smile
posle malo duze pauze i odmaranje od skole i ucenja upisao sam pravni fakultet-smer kriminalistike i da kucnem u drvo lepo mi ide....
a kad se zavrsi bezim sa ulice negde u kancelariju i uzivancija Mr. Green

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Iva_Zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Jan 2009
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2009 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih zelela da upisem graficki dizajn.Nisam bas nadaren crtac, a videla sam da se bas to trazi na prijemnom, pa sam se upitala da li ja mogu da upisem tako nesto. Ono sto mi daje nadu jeste da ja imam jos godinu dana da izadjem iz srednje skole(gimnazije)... Planiram da uzmem casove, ako dozvole finansije, ili da pogledam na netu tutorijale. A ni u tom slucaju nisam sigurna da cu uspeti. Jednostavno, taj faks mi nekako deluje samo za nadarene ili one koje vec godinama i godinama crtaju. Nadam se da nisam u pravu.
Ne znam ni kakva je konkurencija na prijemnom, ni da li je tezak kriterijum. Ako neko zna o tome nesto vise neka kaze unapred hvala!
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

masinski fakultet
dao sam uslov za drugu godinu
samo neka ide

_________________
bludnik
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram pravo i veoma sam zadovoljna. Time sam htela oduvek da se bavim Wink
 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada studiram Visu Turisticku skolu, a prvo sam isla na Saobracajni fakultet bilo je tesko neki profesori su bili na svoju ruku pa sam odustala posto sam uvidela da neke predmete necu poloziti nikada ma kako da naucim...
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 05, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

studiram pravni.. nisam se pokajao i ne mislim da cu Very Happy

_________________

--_make love not war_--
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 06, 2009 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upisala sam knjizevnost i malkice se kajem, ali vise sam razocarana. Nije bas onako kako sam zamisljala, ali tek je pocetak...

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2009 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsio Reziviju i Racunovodstvo na Ekonomiji i razmisljam o Informatici u Banjaluci ... nemam pojma jos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Sta studirate i da li ste...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  sledeća
Strana 28 od 29

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon