www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jasminadj, srecan ti Prvi rodjendan...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2004 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaco, neka ti je srecan rodjendan, neka ti se sve zeljice ispune, i da uskoro ovo proslavimo Wink


_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
serendipity
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1294
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa malim zakašnjenjem, SREĆAN RODJENDAN i sve najlepše

_________________
ono sto nas ne ubije ucinice nas jacim.........Zaratustra
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam puno, ma SRCA ste Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
lex
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 260
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa zakašnjenjem i od mene.....

_________________
"...jer...šta ce ti sloboda, ako nemas čast..."
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pridruzejem se cestitkamaaaa Smile))
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cmoka i svaki ti se dao Smile :new-bday:

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...je li bre, mali, slaviš :drunken: a ne zoveš, a? Nevaljalice... [-X Vazda kasnim Embarassed , al' to moju čestitku ne čini ništa manje iskrenom ...

Srećan ti bio prvi online rodjendan :new-bday: i nek' sa nama proslaviš još stotinu :computer: ! Kiss... :kisses:
 
biser
Veštica
Veštica



Godine: 65

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 3903
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet sa zakašnjenjem, srećan rođendan i od mene i da ih proslaviš još puno sa ovom ekipom.

_________________
život ti je sinko srećom prolazna pojava...
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 08, 2004 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, ja već poslovično kasnim Sad , ali to ne znači da moja čestitka nije od srca Wink . Da se mi ovde družimo još 100 godina, a posle kako hoće, uzdravlje

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 11, 2004 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja poprilicno kasnim..ali od srca sve najbolje mojoj Jasmini Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Jasminadj, srecan ti Prvi rodjendan... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon