www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Logovanje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 5:37 pm    Naslov poruke: Logovanje Na vrh strane Na dno strane

Ja i dalje ne mogu sa mojim starim korisnickim imenom da se logujem, nisu u pitanju ni kukiji ni nista. Hoce li mi neko objasniti o cemu se radi? Hvala

 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koje je vase staro ime, napisite ovde pa da proverimo o cemu se radi.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Koje je vase staro ime, napisite ovde pa da proverimo o cemu se radi.



DarreSO
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovani,

Nova šifra je kreirana, proverite Vaš Email sa detaljima aktivacije.

Sve najbolje,
Domaci.de Team

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="NenadS"]Postovani,

Nova šifra je kreirana, proverite Vaš Email sa detaljima aktivacije.

Sve najbolje,
Domaci.de Team[/quote

sad cemo da probamo, hvala
 
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Golubovic Kristijan"]
NenadS je napisao/la sledeće:
Postovani,

Nova šifra je kreirana, proverite Vaš Email sa detaljima aktivacije.

Sve najbolje,
Domaci.de Team[/quote

sad cemo da probamo, hvala


opet isto Pristup ovom sajtu Vam je zabranjen!

Razlog je nepoštovanje Pravilnika i pored toga što ste se pre registracije obavezali da ćete ga poštovati.
p.s. Svako za svoje postupke odgovara, kako u pravom, tako i u virtualnom svetu.

Stvarno ne znam u cemu je problem, nisam nikog vredjao niti reklamirao ni nista, dobio sam novi kod u mejlu i opet ista stvar al nema veze mada bih voleo da mi se vrati stari nalog. Hvala na razumevanju i izvinite na smetnji.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 31, 2009 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovani,

Vas nalog je blokiran iz sledeceg razloga. Na njemu imate 0 poruka upisanih na nasem forumu i 14331 download-a pesama, sto moze znaciti da je vas nalog koristio jos neko ili da zloupotrebljavate nasu dobru volju i koristite je iskljucivo za skidanje ogromne kolicine pesama sa ovog sajta.

Blokirali smo jos 60 naloga koji su imali 10 i vise hiljada download-a uz 0 upisanih poruka na forumu.

Zbog ovakvih korisnika postoji mogucnost da se od sledece godine uvedu restriktivne mere kako bi korisnici koji to zasluzuju imali mogucnost da bez problema preuzmu pesme koje zele da slusaju.

Sve najbolje,
Domaci.de Team

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Postovani,

Vas nalog je blokiran iz sledeceg razloga. Na njemu imate 0 poruka upisanih na nasem forumu i 14331 download-a pesama, sto moze znaciti da je vas nalog koristio jos neko ili da zloupotrebljavate nasu dobru volju i koristite je iskljucivo za skidanje ogromne kolicine pesama sa ovog sajta.

Blokirali smo jos 60 naloga koji su imali 10 i vise hiljada download-a uz 0 upisanih poruka na forumu.

Zbog ovakvih korisnika postoji mogucnost da se od sledece godine uvedu restriktivne mere kako bi korisnici koji to zasluzuju imali mogucnost da bez problema preuzmu pesme koje zele da slusaju.

Sve najbolje,
Domaci.de Team


Važno obaveštenje!
Sva muzika koja se nalazi na našem sajtu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava,
stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg sajta (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!


Ja volim da slusam muziku, ako cu da citam i komentarisem i ostavljam postove i komentare onda odem na www.blic.rs
No, dobro, vas sajt - vasa volja, ne moram ja slusati i skidati pesme sa vaseg sajta al stvarno mi je glupo. Sad ispada da sam ja najgori korisnik zato sto se nisam upisao ni na jedan forum a volim slusati muziku i nikog ne diram. Ok, hvala vam na informaciji i mozete mi zabraniti i da sa ovog naloga mirno slusam vasu muziku.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cim je nasta problem, nije vam bilo tesko da se oglasite Smile

Nista, zelimo vam sve najbolje, a muziku u buduce skidajte sa blic-a i slicnih sajtova.

Sve najbolje,
Domaci.de Team

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Golubovic Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Dec 2009
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, hvala, prijatno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Logovanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon