www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaginalni sekret
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
Silene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao,

Meni je danas u vaginalnom i cervikalnom brisu izolovan Enterococcus!
Moze li mi neko nesto reci o toj bakteriji! Cime se leci i koliko traje lecenje? Nemam nikakve simptome, a ni pojacan sekret i bas su me iznenadili ovi rezultati!!!
Inace, uradila sam briseve, u nizu ostalih analiza, kako bih se pripremila za laparoskopiju, ali izgleda da sa ovakvim rezultatom nema nista od intervencije ovog meseca, dok se ne resim bakterije! Pronadjena je i u brisu mog supruga!


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Silene je napisao/la sledeće:
Cao,

Meni je danas u vaginalnom i cervikalnom brisu izolovan Enterococcus!
Moze li mi neko nesto reci o toj bakteriji! Cime se leci i koliko traje lecenje? Nemam nikakve simptome, a ni pojacan sekret i bas su me iznenadili ovi rezultati!!!
Inace, uradila sam briseve, u nizu ostalih analiza, kako bih se pripremila za laparoskopiju, ali izgleda da sa ovakvim rezultatom nema nista od intervencije ovog meseca, dok se ne resim bakterije! Pronadjena je i u brisu mog supruga!


http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?p=345359&sid=1fc6c5c5b682a2292485bfbe681715e8

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Silene je napisao/la sledeće:
Cao,

Meni je danas u vaginalnom i cervikalnom brisu izolovan Enterococcus!
Moze li mi neko nesto reci o toj bakteriji! Cime se leci i koliko traje lecenje? Nemam nikakve simptome, a ni pojacan sekret i bas su me iznenadili ovi rezultati!!!
Inace, uradila sam briseve, u nizu ostalih analiza, kako bih se pripremila za laparoskopiju, ali izgleda da sa ovakvim rezultatom nema nista od intervencije ovog meseca, dok se ne resim bakterije! Pronadjena je i u brisu mog supruga!


ja sam isto imala tu bakteriju...
nije opasna =)
a lechi se ciprocinalom, koji je najbolje da ti ubace u vaginaletu, nego da uzimash oralno...
=)
ja sam dobila 500 mg ciprocinala i 100 000 jedinica nistatina, jer su mi pored toga nashli i kandidu.
a kandidu mi je izazvao obilan sekret, koji je nastao zbog bakterije
ja sam se lechila deset dana i rezultati su posle bili u redu Wink
pozdrav
sretjno =*

_________________
 
bannnee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 10:24 am    Naslov poruke: Lečenje kandide Na vrh strane Na dno strane

Malo je ljudi koji nikada nisu imali problema sa gljivicom kandidom. Normalni je stanovnik creva, ali kad se namnoži... Meni je dosadila sa prolivom. Krenuo sam dijetom protiv nje, jer od lekova nisam video vajdu. Da li ste vi imali problema?

Neki od simtoma kandidijaze su :proliv, grčrvi u stomaku, nadimanje i vetrovi, podrigivanje. Od strane polnih organa: svrab, pečenje i pojačan beličast sekret, zatim kijanje, zapušen nos, kašalj, bol u grlu, astma, hronični umor, anksioznost, depresija, razdražljivost, slabo pamćenje i slaba koncentracija.

Iako je spisak stvari koje voli kandida i koje treba izbegavati poduži ima dovoljno hrane koja može da se jede.

U zabranjenu hranu spadaju šećer i slatkiši, voće, sem limuna, sirće, kečap, majonez, pečurke, prevreli sirevi. Ograničava se slatko mleko.

Posebno je poželjno da se jede zeleno povrće (kiselo zelje, blitva, spanać), maslinovo ulje i beli luk, jer ubrzavaju izbacivanje gljivica iz organizma. Dobro je koristiti žitarice sa celim zrnom: integralni pirinač, ječam, proso, ražani i kukurizni hleb, kokice, svežu ribu. Preporučije se da se svakodnevno koristi jogurt probiotski ili običan (nikako voćni) i kiselo zelje.

Više o dijeti
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oblacic je napisao/la sledeće:
a kako ga se osloboditi?
ja sam pocela koristiti Nivea Intimo i Intimo maramice i mogu vam reci da mi je sekret maltene nestao.....
milim moze li jos na neke nacine. Ja sam cula da imaju i neke tablete, ali to sam samo "cula"



Pa nikako Laughing
Vaginalni sekret je znak da si zdrava i da ti je tamo dole sve uredu.
Kad ga nema onda znači da nešto ne štima.
Crna ti ako se trudiš da ga ukloniš.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
ANKABANE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2009
Poruke: 1
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2009 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

interesuje me ako neko može da mi objasni šta spada u VI grupu vaginalnog sekreta? Do sada sam uvek imala IIIa! D ali treba da se brinem zbog toga?Kao terapiju sam dobila ginodaktanol vaginalete Crying or Very sad


filicka je napisao/la sledeće:
Oblacic je napisao/la sledeće:
a kako ga se osloboditi?
ja sam pocela koristiti Nivea Intimo i Intimo maramice i mogu vam reci da mi je sekret maltene nestao.....
milim moze li jos na neke nacine. Ja sam cula da imaju i neke tablete, ali to sam samo "cula"



Pa nikako Laughing
Vaginalni sekret je znak da si zdrava i da ti je tamo dole sve uredu.
Kad ga nema onda znači da nešto ne štima.
Crna ti ako se trudiš da ga ukloniš.



Moram se nadovezati na ovu pricu,jer je jace od mene...a i jaaako moze da me iznervira ljudska neupucenost Mad
Nikako nije istina da ako imas vaginalni sekret da je "tamo dole" sve u redu!
U redu je kada ga UOPSTE NEMA! To znam da je sigurno tacno! Ali eto u danasnje vreme je cudno kad ga nemas...jer se retko gde nadje takva devojka! Zato svaki sekret treba proveriti!!!




[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
[color=red]girl,you'll be a woman soon...[color]
 
sumka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Jun 2009
Poruke: 1
Mesto: Novi Pazar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 11:06 am    Naslov poruke: kad proveriti briseve nakon pobacaja? Na vrh strane Na dno strane

dragi moji, proslog meseca sam imaLA spontani pobacaj Sad proslo j evise od 20 dana od kiretaze. E sad imam problemcic- imam jaki swrab i crvenilo ''tamo dole'' pa se pitam kad smem da odem i uradim briseve? da li postoji neko propisano vreme koje se ceka pre neg se uradi bilo koji ginekoloski pregled i sl. unapred hvala na pomoci...

_________________
sumka
 
Gorio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2011 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ktantonet MOLIM TE da li bi mogla da mi se javis na mail? Hitno mi je potrebna tvoja pomoc??? Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Vaginalni sekret Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon