www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako birate knjige u knjizari
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po sadrzaju kratkom pozadi knjige i po tome da li je bestseler

 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niko od mojih prijatelja ne čita nešto posebno, dok se ja "davim" u knjigama, tako da sam ja ta koja daje preporuku Wink

uglavnom biram, ili zbog pisca ili ako ne znam ništa o tom piscu (ili ga nisam ni čitala do tada) onda jednostavno pročitam na koricama ukratko o čemu se radi....pa ako me privuče....TO JE TO Mr. Green
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da udjem u knjizaru bzv cisto da se malo prosunjam a mozda i nadjem nesto zanimljivo.
Imam obicaj da se zadrzim toliko duuuuuugo,a cesto i dosadim svojim pitanjima prodavcima koji cesto i ne znaju sto prodaju niti se razumiju u knjige. Evil or Very Mad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
vedranvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 71

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja knjigu biram tako da otidjem do police gdje tete u kjižnici stavljaju preporučenu literaturu, uvjek nadjem nesto super zanimljivo, još ako pogodim na knjigu mojih omiljenih autora ili na žanr koji volim onda obavezno posudim. Što se tice preporuka uvjek pitam koja je tema jer nemora značiti ako se nekome drugome sviđa da će se meni isto.
 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam bibliotekara za savet,i to je to.
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preporuci mi neko

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom na internetu nadjem sta me zanima... i pravac knjizara ...
najcesce su izdavacke kuce Laguna, Alnari i Moc Knjige
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa najcesce setam knjizarom dok ne naletim na neku knjigu koja me stvarno zaintrigira. zadnji put sam drzao u rukama knjigu orhana pamuka i zamalo je nisam kupio Laughing mozda sljedeci put
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obicno u knjizaru idem sa vec pripremljenim spiskom. Na sajtovima izdavackih kuca pogledam sta me interesuje i posle odem i kupim.
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam pogeldam,procitam sadrzaj pozadi.Uglavnom biram ljubavne romane i to od mojih omiljenih spisateljica tako da uvek otprilike znam sta cu da kupim!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pisac i Zanr

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek pitam da li imaju neke knjige o Egiptu, pa makar to bile knjige tipa "Ljubav u Kairu" Isidore Bjelice, koju sam naravno kupila...onda trazim one koje su mi potrebne za faks... pogled mi uvek privuce i neki dobar recnik...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Kako birate knjige u knjizari Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon