www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nettvplus
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Sorke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 20 Jan 2010
Poruke: 3

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 20, 2010 1:01 pm    Naslov poruke: Nettvplus Na vrh strane Na dno strane

Uzeo sam ovo da probam. Ima li neko kakva iskustva? Odlicno izgleda


_________________
 
cmokvica079
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Jan 2010
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja , Nettv je super i ima puno kanala slika je stvarno fantasticna a ne treba pritom nikakva antena , mada ja imam brz internet tako da ne dolazi do prekida. Prezadovoljna sam stvarno a i pogotovo sto ima raznovrstan program i ima pink pa mogu da pratim spanske serije Very Happy
 
Sorke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 20 Jan 2010
Poruke: 3

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 22, 2010 4:49 pm    Naslov poruke: Net tv plus Na vrh strane Na dno strane

Radi odlicno, uzimam pretplatu a mozda i kutiju
Net tv plus


_________________
 
cmokvica079
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Jan 2010
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 04, 2010 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kakav je taj box, jer bolja slika ako se kupi box ili je isto ? molim vas da neko odgovora. Hvala
 
nikolina_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Feb 2010
Poruke: 2
Mesto: Athens

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ne.. Ja imam box i slika je neuporedivo bolja nego kada se gleda na playeru. Mada ne samo te vec mi je drazi daljinski upravljac od majke rodjene Smile)
 
Marina022
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Feb 2010
Poruke: 1
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je box, slika je dosta bolja, ja imam vec par meseci i prezadovoljna sam! Strava je! Preporucujem svakome!
 
nikolina_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Feb 2010
Poruke: 2
Mesto: Athens

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da nema neko linkove za crnogorske televizije, posto mogu da se dodaju u player na boxu? decko mi je crnogorac Smile)

Gledajte ex Yu kanale bez satelitske antene!
www.nettvplus.com



[Edit by anchi22: Teme spojene.]
 
skoljkicica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jan 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 2:27 pm    Naslov poruke: kakvi su utisci? Na vrh strane Na dno strane

E, kako ovo funkcionise? Jel probao neko?
 
cmokvica079
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Jan 2010
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na odgovoru, gledacu da narucim. . . Ja imam pretplatu i super je a mogu da zamislim sa boxom kakva je slika. Mr. Green


Ako neko moze da mi pomogne kako da porucim nettv box i kako da aktiviram i koliko cekas na njega. Molim za odgovor,hitno.



[Edit by anchi22: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2010 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koliko shvacam ovu boksu, to je obican kompjuter koji je namenjen za multimediju.
Na kraju krajeva sve zavisi od vase Internet brzine.
Nemam kljuca pa ne mogu da testiram nettv sa raznim racunarima da vidim da li bi bilo koje razlike.

Al' sto se tice ideje, skidam kapu.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
borko37
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2010 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma probao sam i nettvplus i fibernetwebtv. Sto se tice plajera bolji je nettv, ali zato box od fiberneta izuva. Narucio sam box kod njih ,jer je HD i ne moram da razmisljam. Taj isti box koriste i Rusi pa su valjda od njih maznuli.
Majka mi u Svajcarskoj pa dok sam bio tamo trazio resenje za domace kanale. Iskreno, nisam dugo razmisljao kad sam video karakteristike boxa koji nudi fibernet. Verovatno su ove dve firme u nekom dogovoru, necu da ulazim u to.
 
Miodrag_Stojanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 26 Maj 2011
Poruke: 2
Mesto: Zurich

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam i ja nettv i mozda je izgled bolji,al mi je dosta kocilo,dok je je fibernet plejer onako obican i jednostavan,al mi je savrseno radilo.Uzeo sam na kraju box fiberneta i odlican je,radi bez ikakvih prekida,tako da preporucujem svima.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nettvplus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon