www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jana
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Jana Na vrh strane Na dno strane

Mislim na folk pjevacicu janu, ja je stvarno gotivim jos od izlaska njenog prvog albuma "sokolica". . . . . Ima dosta hitova, meni najdrazi su "mostovi", "odvedi me sreco", "prolaznica" (taj je album citav za 10), zatim "ostavi mi drugove", "zeljna", "tuge mi dovoljno" (i ovaj je album odlican), ajjj pa duet sa sasom "dodje mi da vrisnem", pa sa zadnjeg albuma "koje li su boje njene oci". Itd. Ima ih jos mnogo.
Jednom sam sjedio sa njom i njenim muzem u kafani, jako je pristupacna i prirodno lijepa. . . Rodjena je 15. Marta, to sam vidio na njenoj putovnici i zapamtio taj datum jer je i moja sestra istog dana rodjena.Naravno odlicno pjeva, cak je i spominjala da je bila nastavnica muzickog.

vasi komentari o njoj i njenim pjesmama ?



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja seka je najbolja

Mislim da je suvisan svaki komentar...a i nemam pravo glasa Very Happy
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehheh, ne nemas pravo glasa Very Happy Ali ako imas jos kakvu sliku bilo bi fino vidjeti.... 8)

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

QQ imam ih milion ....ali nece da mi uploaduje komp zbog lose veze... Evil or Very Mad

Probacu kasnije da stavim jos slika kad krene veza... Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
QQ imam ih milion ....ali nece da mi uploaduje komp zbog lose veze... Evil or Very Mad

Probacu kasnije da stavim jos slika kad krene veza... Wink


Hmmm, ok onda, evo ja cu jednu da stavim.....
Kad u drustvu pricamo o pjevacima, ja obicno hvalim Janu kao jednu od rijetkih pjevacica sa prirodnim, ne silikonskim grudima....neki mi ne vjeruju neki da, jesam li u pravu, a ????

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj bre majka priroda....kakvi silikoni hahahaha Mr. Green

PS.Evo neke koje su u nasoj galeriji pa da ih prebacim... Wink









 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos meni lijepih fotki....Znaci u pravu sam bio ? Nisu SILIKONI?

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jos jedna......

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvi siliokoni crni sta lupas Mr. Green

Stavicu ti kasnije jednu sliku kad je gostovala na Bazene specijalno za tebe Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehhe, nemoj me zezat...tu bih volio da vidim....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo samo za tebe Erdal... Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajjj vidi fakat ima....ja reko zeza me Very Happy Ako se ne varam ovo je sa zadnjeg gostovanja, mislim da je imala bijele cizmice na sebi, ili sam pobrko....???
Imas jos jednu iznutra ?

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon