www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jana
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma imam milion slika bre al nece da mi ih uploaduje zbog veze...

Stavicu jos neke kad mi krene veza Wink

PS.stavicu i jednu kad sam je slikala kuci hahaha ubice me ako vidi tu sliku da sam stavila....mnogo je ruzno ispala Mr. Green


 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana je zakon. Sto se mene tice, niko joj nije ni blizu sto se pjevanja tice. Pjeva uzivo kao sto je i na cd-u. Very Happy Very Happy

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha, znam tu sliku, bila je objavljena u tabloidu EXPRESS, nisi trebala tu staviti....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta fali bre Mr. Green
Ubice me setra kad vidi Laughing

Evo jos jedna
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana pravo lici na moju sestru...mislim da je poznaje Jana....ali ne smijem je objaviti ovdje...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj baci je ovde bas me zanima Shocked
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se vise ovako svidja kad je prirodna nego nasminkana! Embarassed

Jana je moja omiljena pevacica... Nju i CECU od malena gotivim i uvek sa nestrpljenjem cekam da joj izadje novi album!
Imam sve od nje sto je izdala i moram priznati da nebi mogo da odvojim sad jednu pesmu koja mi je najomiljena. Mozda se ipak "Odvedi me sreco" najvise urezala u moje srce. Moja mladja seka najvise voli "Evo ja cu" sa proslog albuma.

Imao sam i priliku uzivo da je slusam (i gledam), pa sam se mnogo odusevio, jer zaista ima fenonemalan glas i ume da stvori atmosferu. Publika je pevala skoro svaku njezinu pesmu i bilo je mnogo lepo.

Majka moja nju isto mnogo voli! Otkad je Jana pocela da peva samo nju slusa i stalno iste pesme pusta. Njoj se i svidjala cinjenica da je Jana isto sa Kosova, pa je na pocetku najvise i zbog toga gotivila.

Ne znam, nebi sad znao sta dalje da pisem o Jani... mislim sve je receno, i za mene je ona naj-pevacica nase estrade posle CECE Exclamation
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo neke slike sa koncerta Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja cuuu, evo ja cuuu, svoje srce da ti pozajmim, neko moraaa, evo ja cuuu, da kazem da te ne volim......vidis tu sam zaboravio navest Very Happy

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Daj baci je ovde bas me zanima Shocked


Nemam sad ni jednu trenutno na kompu...ali ne bih volio ovdje da je stavljam, ubila bi me da vidi...
Ej, cak su rodjene istog datuma, 15. marta.....koja slucajnost

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana je najbolja pevacica i sve druge se moze sakrit za nju!!!!!!!

_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ja ne znam ni jednu pjesmu koju ta zena pjeva...pjma nemam..nisam ju cak nikad ni vidila ni cula za nju, sem ovdje....

gdje mogu naci njene pjesme...te novije pa da ju i ja cujem?! Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm....meni najbolja je "Mostovi" ide ovako :
Ne ne rusi mostove za sobom...jednom ce ti trebatii
Jer kad ode sve sa milim bogom kako ces se vratiti...

Pa ima ona :
Odvedi me sreco tamo daleko, gdje more ljubi obale svoje
Vodi me tamo gdje zive sretnii, gdje svijet postoji samo za nas dvoje...

Pa ima :
Ostavi mi drugove, drugove za kumove,
Neka ti je prokleto, sve sto mi je oteto...

Pa ima:
Tuge mi dovoljno dok postojim, suze u ocima i ne brojim
Molim te dacu ti svee, da zivim pusti meee

Pa ima onaj duet sa Sasom Maticem : Dodje mi da vrisnem al izdaje me glas, sta je ovo vrijeme ucinilo od nas, dodje mi da vrisnem al ne mogu ni to, od nas je jos samo ime ostalo......

Eto...ma ima ih jos puno...al kazem ti meni najdraze su MOSTOVI i ODVEDI ME SRECO

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon