www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SUPERPOPULARNE knjige
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  

Koju je najbolji superpopularni roman kojeg ste procitali?
Alkemicar
12%
 12%  [ 9 ]
Jedan od Harry Potter-a
12%
 12%  [ 9 ]
Gospodar Prstenova
21%
 21%  [ 15 ]
Mali Princ
11%
 11%  [ 8 ]
Da Vincijev Kod
27%
 27%  [ 19 ]
Jedna koja nije navedena (ime navedeno u postu)
14%
 14%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam da preporuchim za mladje,ako nisu prochitali.....Angus,tange i ljubljenje sa vatanjem(prvi deo),Ok,je nosim bas velike gacerone(drugi deo),Cinge,cange u akciji(treci deo)...... Smile rade se o tinejdzerki njenim problemima,uglavnom ljubavnim

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se ovih dana opasno navukla na citanje Harry Pottera. Procitala sam prvih 6 knjiga i mogu vam reci da sam zaista odusevljena. Tematika mi se stvarno svidja i, buduci da sam pogledala samo prva dva dela filma, mogu slobodno pustiti masti na volju.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Gospodar Prstenova. Na drugom mestu je Alhemicar, na trecem Da Vincijev kod, a onda Hari Poter.
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vincijev Kod na prvom mestu,HP i vatreni pehar na drugom...
A mali princ mi je totalna glupost

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ovih gore navedenih procitala sam hari potera,i nije los ali ja sam ipak za romanticne romane!!!!!!!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Težak izbor! Svaka je na svoj način sjajna. A ima još toliko njih koje bi mogle doći na spisak!
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodar prstenova - knjiga je od samog izlaska u javnost popularna. Filmovi su potakli mnoge da se prisjete. Ali, uglavnom, treba imati mašte. Knjiga je jako maštovita i to je čini privlačnom.
Ali slučaj da je film popularizirao knjigu je npr. od C.S.Lewis, Narnijske kronike. Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum - Mario Puzzo...pun je nekih zivotnih istina o porodici, odanosti i postovanju dobro umotanih u zanimljivu pricu o najpoznatijoj Porodici Cosa Nostre

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ovu list glasam za "Mali princ". Ali ja mislim da najbolja od najbolje je Mihailov Bulgakov roman "Majstor i Margarita"
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala sam alhemicara i bogami dobro se zamislila prosto ima neko skriveno znacenje i stvarno ostaje se bez daha
LOTR - mislim sta reci prosto fenomenalnost i nista drugo

Hari potera nisam citala

Mali princ je ok

Da vincijev kod je strava i mozda najbolja knjiga od novijih i u poslednje vreme!!
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vinčijev kod - fenomenalna knjiga. Gledala sam i film, ali nisam nešto oduševljena. Ipak, knjiga je knjiga.
Od starijih knjiga izdvojila bih Tri ratna druga, pročitajte je nećete se pokajati.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala sam svih sest knjiga o Poteru i fantasticne su. Znaci zaista fenomenalno. Citala sam i LOTR i Da Vincijev kod. Lotr me druga knjiga malo smorila, ali posto sam je procitala pod uticajem filma dopala mi se. Da Vincijev Kod je isto tako fantasticna knjiga, mada su mi se Andjeli i Demoni vise dopali, a oko Da Vincija je dignuta prasina zbog te sage o Hristu.
Zatim procitala sam sve knjige MAria Puza i svaka me je odusevila. Kroz svaku pricu provlace se pouke i zivotne istine. Preporucujem svakom ko nije citao da procita bilo koju (Kum,Poslednji Don,Sicilijanac,Zakon Cutanja,Porodica).

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> SUPERPOPULARNE knjige Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon