www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SUPERPOPULARNE knjige
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  

Koju je najbolji superpopularni roman kojeg ste procitali?
Alkemicar
12%
 12%  [ 9 ]
Jedan od Harry Potter-a
12%
 12%  [ 9 ]
Gospodar Prstenova
21%
 21%  [ 15 ]
Mali Princ
11%
 11%  [ 8 ]
Da Vincijev Kod
27%
 27%  [ 19 ]
Jedna koja nije navedena (ime navedeno u postu)
14%
 14%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Popularna kniga nije sigurno kvalitetna kniga. On moze ceka 50 godina i posle, ako kniga je jos popularna, isto dobra je. Kao "Mali Princ".

 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam prvo procitala harija pa tek onda gledala film i jedno i drugo mi je tak dobro nevolim bas fantastiku Gospodare sam pocela citati tako da sam Hobit procitala do pola i stala ali triolgiju sam pogledala na filmu i svidjela mi se Da Vincijev cod sam gledala film nesvida mi se uopce tak da nevjerujem da cu ga citat uopce Jedno obicno vuce drugo ako nam se svidi knjiga pogledamo film i obratno Alkemicar je dobra knjiga ali je previse razvikana ko da prodaje mudrost zivota pa se svi koji zele biti tak mudri hvataju za nju A da moram skomentirat-mislim da smo duhom vrlo bogata zemlja kad su nam nogometasi tako nacitani Wink

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da citam i mogu reci da sam "svastojed". Naravno, citam i popularne i one manje poznate. E, sad, ako je knjiga popularna, ne znaci da je i super. Wink

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od gore navedenih, poslednju sto sam procitao je Da Vincijev kod, knjiga koja se cita u jednom dahu. Zaista smjele prtpostavke, ako su samo pretpostavke, jer ko je citao ovu knjigu mogao je primjetiti da je dobar dio knjige napisan jednostavno na prihvatljivim cinjenicama. Volio bih da mnogi daju svoje laicko misljenje o ovoj knjizi. Laughing Laughing
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispovest iz Harema - istinita prica jedne Beogradjanke
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako volim da citam.Time se zanimam u slobodno vreme.volim cak i knjige sa tuznim krajem!volim kada knjiga ima mnogo emotivnih delova.
ima li neko da prelozi tako neku knjigu?ljubavnu,romanticnu... o boze rasplakacu se! Very Happy
 
vlajkov s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 70

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da zaboravila sam da kazem da moji glasovi idu za alhemicara i malog princa!!!!!! Very Happy Razz
 
Wrathchild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a dumas - grof monte kristo
ubjedljivo najbolja knjiga koju sam ikad procitao a za njim sljede gospodar p, i harry potter tolko se uzivim da jednostavno ne mogu prestat citat
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od navedenih sam pročitala Malog princa i to daaaavno u osnovnoj školi Laughing

A inače, od popularnih mi se najviše svidjeo Dnevnik Bridget Jones

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vincijev kod, i jedan od Harija Potera.
 
vtb:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 213
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vincijev kod

_________________
"Mislim da neke misli treba da ostavim u mislima"
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vincijev kod, drugi put,uz to pogledao sam i film,i cini mi se da svaki put nadjem nesto sto sam propustio procitati prije. Svakako vema zanimljiva knjiga koju vrijedi procitati radi zanimljivih teza, pretpostavki, istorijskih cinjenica i duboko skrivanih tajni, pocev od doba inkvizicije do nasih savremenika. Volio bih cuti vase misljenje, fikcija, stvarnost ili obadvoje. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> SUPERPOPULARNE knjige Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon