www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sujeverje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem samo u oni znaci koju predskazu nesto dobro (optimisticki sam nastrojen) Wink

 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja imam trip kuckanja u drvo i pomeranja s mesta ! To jeste sujeverje a ponekad je dobro da se covek uplasi !

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam sujevjerna..vjerujem u Boga i vjerujem da sve što se u životu dogadja biva Njegovom voljom

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako od nas je sujeveran....

_________________
Aleksa
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svom okruzenju imam toliko ljudi koji su sujeverni da i sama pocinjem da se plasim od njihovih prica.Razbila sam dva ogledala u toku prosle godine i sada me ocekije izgleda cetrnaest godina nesrece,ali ne znam nisam toliko ubedjena u to,sve je to individualna stvar...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ponekad kucnem u drvo...ali to onda kada i neko drugi ko je samnom u drustvu to uradi. Inace, nisam sujeverna.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
daxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Egiptu je crna macka bila sveta zivotinja!!!
...tako da je to velika glupost....
 
marijabgd4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo sam sujeverna.

_________________
Nisam andjeo ja
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam sujeverna, mada cesto kucnem u drvo Smile
ali za ogledalo, ne bi mi bilo svejedno kad bih ga razbila
 
bdrobjnak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vera i sujeverje ne idu jedno sdrugim to je poznato.Vernik sam ne neki zadrti ,ali sam i pomalo sujeerna,dve stvsri koje radim su kucanje u drvo i deci sam po rodjenju vezivala crveni koncic oko ruke.To su nosile 40 dana.Sto rekao Lane gutovic"ne mora daskodi a moze da koristi"
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma koliko se branili, mislim da smo svi po malo sujeverni. lično, ne verujem u petak 13 ali zato kucam u drvo...

_________________
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u sujeverje... sta vise, rodjena sam 4.9. (po kineskom obicaju to je br smrti), na petak 13. mi se uvek desavaju najlepse stvari, 6, 13, i 23 su mi srecni brojevi, mesecarim svake prve veceri punog meseca, gledam blizu buducnost svojih prijatelja kroz svecu, kada vidim sovu, prvoj osobi kojoj kazem recenicu "Videla sam sovu, umrece neko" toj osobi umre neko iz porodice.......... jako sam cudna, i verujem u sve, jer se i meni desavaju sve ove cudne stvari.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Sujeverje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon