www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spiritizam/verovanje u duhove
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragana.m je napisao/la sledeće:
coco_bill je napisao/la sledeće:
dragana.m je napisao/la sledeće:
a oni koji u to ne veruju ne trebaju tvrditi da duhovi ne postoje Exclamation


Drugim rečima: ko ne veruje, bolje da ne traži dokaze. Mr. Green



Mr. Green drugim rečima tako nekako ,
a s druge strane se odnosilo i na citat poput;


Citat:
Neverujem u te price o duhovima...
Mislim da duhovi nepostoje..


Rolling Eyes Laughing Laughing



Jos samo da dodam;

Svaki covek ima pravo da veruje i ne veruje da bude za i protiv Njega, jer mu je Bog dao slobodnu volju, imas sansu da biras i da izaberes tj. da se odlucis ..

NE igrajte se s tim Exclamation
NE prizivajte ih Exclamation
NE dozvolite sebi da padate u iskusenje Exclamation
NEmojte da vas interesuju misteriozne price vezane za duhove jer iz toga nista dobro ne dobijate Exclamation
NE verujte u price o zlim i dobrim duhovima i da su to neki vasi bliznji koji su napustili ovaj svet ili ko vec (ne dozvolite da vas demoni zavaravaju)Exclamation
i zapamtite - i Djavo se igra i manipulise ovozemaljskim zivotom Exclamation
Nek vam je cista savest i nek vam je cista dusa
Exclamation


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala iskustva ove vrste, i želim da tako i ostane. Teško je priznati da vjeruješ ili tvrditi kako ništa ne postoji na ovom svijetu osim ljudskog tijela i materije vidljive okom. U svakom slučaju, ne prizivam ih i ako postoje, poštujem i ostavljam ih na miru. Jer, čisto sumnjam da duh dolazi iz čista mira, ako i postoji, doći će jer to neko želi. U mom
životu su tri smrti, tri najvoljenija bića mog života. Niti jedno od njih nije mi došlo u vidu duha, ostavlja me da živim kao što i ja ostavljam njih da mrtvuju. Ne igram se dušama ni živim, a kamoli mrtvim. I ne idem tamo di mi nije još mjesto. Čemu tolika potreba saznati šta je poslije nas, zašto dirati u stvari koje su našem ljudskom umu nepoznate i koje nas poslije opterećuju? Živimo, pustimo smrt do momenta kada nas pozove, a onda krenimo čiste duše i slobodnog uma i srca.
Onima koji su vidjeli duhove kao i onima koji ih prizivaju, posebno onima koji tvrde da ih se ne mogu riješiti, možda bi pomoglo kada bi ih učitivo i lijepo zamolili da vas ostave na miru. Ko zna zašto su, uostalom, i došli baš vama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 11, 2010 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, upravo to ,gkukolj tu si skroz u pravu ...
Što vas više interesuju te misteriozne priče i kopate, tražite, čačkate, raspitujete se o tome tako privlačite "duhove" odnosno demone! Ništa vas što je dobro neće proganjati i plašiti verujte i ništa to samo vas neće posetiti bez razloga. Ne morate čak ni da ih prizivate. U pitanju ste sami vi kao ličnost tj. koliko vas je lako obmanuti. Najlakši način da se rešite toga jeste molitva i Crkva. Nikakve babe vračare niti bilo šta slično tome vas neće spasiti. Samo Crkva, molitve odnosno sam Bog i vera u Njega vas čuva od zla i tako dobijate duševni mir i spokoj !

Moram još i ovo dodati (zbog možda nekih koji su se ili će se susresti sa sličnim)
Moj doživljaj je vezan za meni jako dragu osobu koja je napustila ovaj svet. Nikad se nisam mogla pomiriti s tim da te osobe više nema i svaki tren u životu mi je ta osoba falila . Na svaki datum koji je povezan sa tom osobom susretala sam se svakodnevno sa tim "duhom" pa i između toga i sve česće . Samo verovanje da to ima veze sa tom osobom me je sve više zavaravalo dok nisam stala i rekla NE i okrenula se ovome gore što sam navela. Bila sam klinka, dete koje je bilo lako zavarati i nisam bila dovoljno upućena u to sve . Ipak , važno je da sad znam ! Bilo je tu raznih iskustava od kojih mi je zivot zavisio. Neću u detalje.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 11, 2010 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragana.m je napisao/la sledeće:
Moj doživljaj je vezan za meni jako dragu osobu koja je napustila ovaj svet.


40 dana posle smrti, duše preminulih obilaze svoje najbliže i to najčešće kroz snove. To i jeste kao najobičnija poseta i trebalo bi (tačnije: mora) da bude dovoljno ožalošćenoj osobi.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
dragana.m je napisao/la sledeće:
Moj doživljaj je vezan za meni jako dragu osobu koja je napustila ovaj svet.


40 dana posle smrti, duše preminulih obilaze svoje najbliže i to najčešće kroz snove. To i jeste kao najobičnija poseta i trebalo bi (tačnije: mora) da bude dovoljno ožalošćenoj osobi.



Coco , ... kod mene se to nije desilo nakon 40 dana nego nakon 10 god.

Neutral
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I tokom 40 dana i posle - sve se ti je to kao poseta. I moja tetka i dan-danas sanja svog pokojnog muža jer su bili jako vezani.
Jedino što je veća verovatnoća da se to dogodi 6 nedelja posle smrti (najviše zbog šoka i neverice).

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 14, 2010 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
I tokom 40 dana i posle - sve se ti je to kao poseta. I moja tetka i dan-danas sanja svog pokojnog muža jer su bili jako vezani.
Jedino što je veća verovatnoća da se to dogodi 6 nedelja posle smrti (najviše zbog šoka i neverice).




Coco, san i java su dva različita pojma ! Laughing
Ako nekog ko je umro sanjaš to ne znači da te je posetio .. Laughing
U mojem slučaju to je bilo na javi.Neutral
Ako verujemo da duše (naših) mrtvih lutaju , posećuju nas, možemo se naći u velikoj zabludi šta li je to ustvari. Posećuju nas, govore nešto i razna druga dešavanja.. Tada želimo da smo u kontaktu sa njima, jel , pretežno ljudi tako razmišljaju ... Tako sam i ja , govorila sam stalno da mi ne smeta ako je to ustavri "ta osoba".. pravila sam se hrabra ali me je jako plašilo i nije htelo da me pusti na miru. Nisam imala mira ni danima ni noćima pogotovo. Bilo je gore nego u horor filmovima . Rekoh već; neću u detalje .. (Ali taj moj slučaj je jako čudan i povezan sa svačim). Confused
Na prethodnoj strani sam rekla da je trajalo 2 god. jer sam mislila da ću tu i završiti priču , ali trajalo je više .. 2,5 god. ako ne malo više , je trajalo jedno (neki doživljaji) a ostatak skoro isto toliko vremena nešto drugo i samo oslobadjanje od toga..
Nije bilo lako. Sad
Meni je bilo jako teško da na kraju prihvatim da to nije ta osoba i da je to jedno zlo koje me pokušalo obmanuti i donekle je uspelo.
Ja sam se strašno bila promenila u to vreme. A svojom sve većom znatiželjom sam to sama i privukla. Zato još napominjem svima (i pogotovo onima koji veruju u Boga), iz svoga ličnog iskustva da se klone tih misterioznih čudnih priča, nek vas to ne dotiče i ne dozvolite da vas išta zavara.
Jedino duhovno biće koje vas treba interesovati je sam Bog .
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2011 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne verujem u to i nikada neću poverovati. Onaj koji veruje u to, pronačazi nešto isktine u tim ''babskim'' pričama.
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2011 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ne, ne verujem u to i nikada neću poverovati. Onaj koji veruje u to, pronačazi nešto isktine u tim ''babskim'' pričama.


Slazem se sa tvojom prvom recenicom Very Happy Ali sa drugom mogu jedino da se slozim ako sama sebe ta osba utripuje da je videla nesto sto nije Neutral
Inace kao sto sam ven naveo u komentaru na 13 strani jos pre 3 god, i dalje mislim isto Mr. Green Jer i da postoji to bi onda znacilo da svest moze da nam bude u nekoj nazovimo je loptici i da putuje po svetu,e sad da postoji duh poput kaspera ili siluete coveka pre cu poverujem u paralelni svet pa da ste doziveli neko poklapanje Confused Dalje da je moguce da nam svest ostaje i posle smrti, sto onda ta ista svest nam nebi dala recimo neku vecnu mladost Neutral

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2011 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre desetak godina iz zezanja sam sa drugarima prizivao duhove,po ko zna koji put u zivotu.Nikada se nije desilo nista i obicno je to bilo samo dobro zezanje.Ali te zimske noci svasta se izdogadjalo.Mogao bih da napisem knjigu o tim zbivanjima,ali cu ukratko da objasnim.Stvar je funkcionisala besprekorno.Dobijali smo tacne odgovore na sva pitanja koja smo postavljali,a siguran sam da nije bila neka namestaljka jer odgovore na neka pitanja je uvek znao samo neko od nas,a osim toga tacna koja je rotirala u svim pravcima i oko svoje ose je to cinila tako brzo i precizno da ni uz godine vezbanja pojedinac to ne bi mogao sam da radi.Sve u svemu toliko smo bili preplaseni,a u isto vreme i radoznali,da smo to radili tri noci za redom,jer nismo znali kako da prekinemo.Uspeli smo na kraju tako sto nam je baba jednog od prisutnih dala savet.Posle toliko vremena shvatio sam da to nema nikakve veze sa duhovima,vec je u pitanju telekineza.Podsvesno svako od nas je davao odgovor na ono pitanje koje je znao,a sve je to funkcionisalo tako sto je strah nas osmorice u jednom trenutku pokrenuo tacnu,a kasnije jos veci strah je ucinio da telekineza funkcionise besprekorno.Eto to je odgovor na mnoga pitanja na ovu temu.Nema duhova,vec postoji strah i masta i sasvim prirodna stvar telekineza,a naravno tu su jos i telepatija i razne druge stvari koje se mogu pokrenuti jednom trenutku na razne nacine,a najbolji nacin je strah.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2012 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MaD_MaX je napisao/la sledeće:


Jer i da postoji to bi onda znacilo da svest moze da nam bude u nekoj nazovimo je loptici i da putuje po svetu,e sad da postoji duh poput kaspera ili siluete coveka pre cu poverujem u paralelni svet pa da ste doziveli neko poklapanje Confused Dalje da je moguce da nam svest ostaje i posle smrti, sto onda ta ista svest nam nebi dala recimo neku vecnu mladost Neutral


Možeš recimo meditacijama da svesno (ili kao mnogi nesvesno) da "lutaš" i "putuješ".
Tako demoni opsedaju ljude koji veruju da je njihova svest dostigla neki nivo u kojem mogu da dođu u kontakt sa natprirodnim i tako bivaju zaluđeni tim drugim svetom u kojem im oni prikazuju neke stvari koje sami nikad ne bih mogli doživeti i vremenom se počinju gubiti. Sve zavisi u šta verujete. Neko će sad reći da lupetam. Možda i ti. Evo ima ovde jedna priča koju možete preslušati.
Code:
 http://www.youtube.com/watch?v=H9rmCZLakxs

Jezivo je za slušati , strašno je, al' ko bude strpljiv zaista vredi preslušati. Pa nađite vremena jer priča o ovom mladiću je zaista neverovatna Wink mislim da će vam dati mnoge odgovore na neka pitanja ...



shoza je napisao/la sledeće:
Pre desetak godina iz zezanja sam sa drugarima prizivao duhove,po ko zna koji put u zivotu.Nikada se nije desilo nista i obicno je to bilo samo dobro zezanje.Ali te zimske noci svasta se izdogadjalo.Mogao bih da napisem knjigu o tim zbivanjima,ali cu ukratko da objasnim.Stvar je funkcionisala besprekorno.Dobijali smo tacne odgovore na sva pitanja koja smo postavljali,a siguran sam da nije bila neka namestaljka jer odgovore na neka pitanja je uvek znao samo neko od nas,a osim toga tacna koja je rotirala u svim pravcima i oko svoje ose je to cinila tako brzo i precizno da ni uz godine vezbanja pojedinac to ne bi mogao sam da radi.Sve u svemu toliko smo bili preplaseni,a u isto vreme i radoznali,da smo to radili tri noci za redom,jer nismo znali kako da prekinemo.Uspeli smo na kraju tako sto nam je baba jednog od prisutnih dala savet.Posle toliko vremena shvatio sam da to nema nikakve veze sa duhovima,vec je u pitanju telekineza.Podsvesno svako od nas je davao odgovor na ono pitanje koje je znao,a sve je to funkcionisalo tako sto je strah nas osmorice u jednom trenutku pokrenuo tacnu,a kasnije jos veci strah je ucinio da telekineza funkcionise besprekorno.Eto to je odgovor na mnoga pitanja na ovu temu.Nema duhova,vec postoji strah i masta i sasvim prirodna stvar telekineza,a naravno tu su jos i telepatija i razne druge stvari koje se mogu pokrenuti jednom trenutku na razne nacine,a najbolji nacin je strah.


Kakva crna telekineza, telepatija ... ! Ko još veruje u takvu satanističku izmišljotinu.Confused
Eto vidiš u šta su tebe demoni uverili. Prvo vas provocirali pa onda kao nismo to mi, mi ne postojimo. Laughing (šalim se malo)
Sad ozbiljno. Neutral Dozivanje palih anđela je teški greh. Odnosno - dozivanje duhova je u prevodu komunikacija sa demonima. Čisti se od toga kroz crkvu ako već nisi.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2012 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u duhove..ako jednog dana nauka to validno dokaže,verovaću! New Spiral

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Spiritizam/verovanje u duhove Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon