www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gatanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e vidite ovo..... Very Happy


Čitanje sudbine sa zadnjice


Ulf Buk (Ulf Buck), 39-godišnji slepi vidovnjak iz Meldorfa u Nemačkoj, čita sudbinu sa - zadnjice. Po njemu, koža na guzi mnogo je "senzitivnija" od one na dlanovima, a na njoj postoje slične linije, koje otkrivaju karakter osobe, kao i njenu budućnost. Čitanje sudbine on vrši pipanjem zadnjice, a u intervjuu magazinu "Bild" otkriva da su klijenti "obični smrtnici", ali i zvezde nemačkih sapunskih opera i bogati berzanski brokeri.

U pomenutom razgovoru on poručuje svim budućim klijentima da se opuste i slobodno mu se jave, jer on nije nikakav perverznjak koji se uzbuđuje dodirivanjem zadnjice. Ističe da je srećno oženjen i da je njegova veza stabilna i normalna.



_________________
 
Maryllas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 52
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja bas to pomislih....Matori perverznjak....Kako se samo dosetio da aficira svoja cula u nedostatku jednog od...

Mada, kako sam svasta dozivela, cula i videla, nista ne moze da me iznanadi...

_________________
Cini sto ti Volja i to neka bude citav Zakon.
Ljubav je Zakon, Ljubav pod Voljom!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ko normalan moze verovati vidovitoj Zorki il onom Kleopatri Shocked
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne rekoh Kleopatra ili zorka..ali ponekad ljudi mogu da se zaprepaste time sta sve od nekih ljudi mogu da cuju i to od ljudi koji ih u zivotu nisu videli..ne mogu verovati svakome..ali verujte ljudi svasta je moguce...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

...moje pitanje za vas je da li verujete u to...da li ste ikad posecivali gatare i kakvo je vase iskustvo s tim...da li gledate u solju...karte...??? sta mislite o svemu ovome..??/


Pa posto sam bio sa tetkom a i majkom kod *baba gatara*, iz iskustva mogu reci da su neke *pogodile* moju buducnost, dok su druge totalno promasile Shocked
Da li verujem u to, tek kasnije kad mi se , ako se desi to sto mi gatara rece da ce biti. Prije toga malo mi je tesko vjerovati u to.

Ima li gatara medju nasim vecama?? Razz

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadnji put kad sam gledala u sholju imala sam veliku crnu pechurku...shta to znachi?

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobitak...ako se dobro secam...ili uspeh

_________________
 
Maja-ZH-84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li toliko u to moze se verovati.
Kad bi mi neka prvo pogodila proslost mozda bih poverovala,ali sa Kleopatrom ili Zorkom ne bih niiiikad popila kafu Laughing
 
little_princess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 4
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kako se gledaju parovi iz taloga kafe? Pre par dana drugarica mi je gatala, 5 ili 3 para , to nije bitno, i gledala je buducnost jednog...drugog...treceg... i sadasnjost prvog,drugog,treceg...da li vam je to mozda poznato?
 
wabbit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi je poznato!!! Prvo sto ti treba da uradis jeste da zamislis tri ili pet parpva i da zapamtis ko je ko ukoliko vas ia vise. Zatim onaj koji gleda u parove prvo gleda sadasnjost i blisku proslost iz tih parova. kada zavrsi sve parove, srednjim prstom, desne ruke okreces ti i to samo ti, sa desna na levo svaki par i zatim se gleda buducnost. Za to vreme onaj koji je gledao treba da zapamti neke vaznije detalje za svaki par da bi na kraju mogao da im ostavi uglavnom nesto malo lepse u buducnosti. Gledanje u parove je slicno kao i gledanje u solju, samo sto nema poslovne strane, vec se sve vrti oko vas dvoje, tako da znakovi koji su nekad znacili uspeh i novac dobijaju novo znacenje kao sto su: osvojices decka ili nesto slicno,...
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ala se namnozilo raznoraznih Vidovnjaka , Bioenergeticara , Astrologa i slicno , da covek ne poveruje . U poplavi svi njih prave vrednosti , koje zaista nesto znaju , nemogu doci do izrazaja . U igri je veliki novac koje pojedini "spasioci" uzimaju od lakovernih . Volio bih samo malo zaviriti u duse pojedinih prevaranata . Ne , ja nisam imao slicna iskustva , jer ih ne posecujem , ali poznajem mnoge takve koji su se opekli .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
knesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 35

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa verujem gledanje u solju a i sama znam da gledam, tome me je naucila ujna i uvek sve pogodim, ali ne tumacim simbole po onome sa interneta, iz knjiga, po onome sto je napisano, isti simbol moze da ima potpuno razlicito znacenje ako je bele boje ili crne. bitno je ono sto osetite, na sta vas asocira simbol kada ga vidite. solja se deli na 5 str. deo kod drske je stub ljubavi a prekoputa buducnost, zatim bitno je i kojom ste rukom drzali soljicu dok ste pili kafu, ona strana sa koje ste pili je vasa strana a prekoputa je strana partnera, dno solje je kuca ili porodica. takodje znam i to da kada vam neko prvi put gleda u solju mozete samo jednu zelju da zamislite, posle moze i tri. obicno su beli simboli losi a crni dobri. dok se i kod nekih simbola to razlikuje, npr. kao kod zmije ukoliko je bela onda se tumaci kao zastitnica ljubavi a ukoliko je crna onda je to suparnica ili neka izdaja. neko od vas je pitao sta znaci konj, konj moze da bude ponos, napredak na poslu ali u ovom slucaju sa lulom predstavlja staru ljubav Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Gatanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon