www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gatanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Dead_Can_Sing
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno ja vjerujem u ta gatanja jer meni svaki put bilo lose ili dobro uvijek mi pogodi Rolling Eyes Rolling Eyes


_________________
Boze, zastiti me od mojih prijatelja da bi mogao brinuti o svojim neprijateljiima
 
nana_andrija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Magija Na vrh strane Na dno strane

Manite se toga dok ne bude suvise kasno. Samo da znate, svaki oblik magije, vracanja ili gatanja protivan je Bogu i time gubite svoj odnos sa darodavcem zivota (vidite 3 Mojsijeva 19:26, 31; 20:6, 27; 5 Mojsijeva 18:10, 2 carevima 17:17; 27:6, itd.)
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam...ja sad retko gatam jer sam chula da je baxuzno...parove ne gledam,samo u sholju,ali i to vrlo malo.

_________________
Crvenokosa lutalica
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja ne znam kako oni koji kažu da znaju da gledaju u šolju prepoznaju išta.....ja sam jednom prevrnuo svoju šolju i fol podigao je i nisam ništa mogao da prepoznam Rolling Eyes
A nekooliko puta mi je nena rahmetli gledala-nešto je pogodila a nešto nije
u suštini svako može fol proricati sudbinu jer od toliko laži što ispriča mora se makar jedna ostvariti Rolling Eyes Exclamation
Wink

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u te stvari prosto ne mogu da verujem....
Inteligencija mi ne dozvoljava....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
KUM_BOLE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam sve sto ste napisali, ali ne vredi, solja se uopste ne otvara. Jel ima neka caka za koju ne znam?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako gatanje je greh..hteli mi to da priznamo ili ne..dok nisam bila toliko upucena u religiju, kao pubertetlija drugarice i ja smo gatale jedna dugoj a naravno znale sve o onoj drugoj i normalno pogadjale...onda sam prestala, kada sam shvatila sta cinim ustvari...Mnogi znaju gatati, mnogi ne, ali treba se drzati podalje od njih..verujte

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 6:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto sa drugaricama gledam u solju ponekad se nesto i pogodi.
Jednom sam ja sa drugaricama isle kod nekog coveka koji "zna a gleda u solju".Mi smo otisle,e ljudi moju solju je samo pogledao spustio i poceo da prica....celu moju proslost je pogodio Shocked da covek ne poveruje ali zato se tako is*enjao kada je poceo da prica o buducnosti.Nemam pojma kako ali ne samo meni nego svima pogodi proslost eventualno sadasnjost a ja sam coveka prvi put u zivotu videla Rolling Eyes

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
lady_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 87
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da gledanje u solju/karte/pasulj... daje uvid u deo proslosti, sadasnjost i blisku buducnost.. Medjutim, pobornik sam teorije da vecina stvari koje vam neko vidi moze biti izmenjeno...na primer..kaze vam ...ovih dana ces pasti ispit... a ti ...posto si dobio smernicu...sednes i naucis sve ... i polozis ispit ... dakle, mislim da sve sem sudbinskih stvari moze biti promenjeno odnosno, na to se moze uticati.
Po meni, svako gledanje odrazava trenutna razmisljanja i zelje koje vidoviti "cita" iz karata/solje ili cega vec (odnosno iz aure). A o sudbinskim stvarima nekom drugom prilikom... Very Happy

Inace... posecujem povremeno razne vidovnjake...cisto da proverim smer u kome se krecem Very Happy
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz zezanja mi je drugarica gledala u solju. Slatko smo se ismejale. Toliko o gatanju.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala za ovoliko saveta 8) , ja sam opterecen gatanjem!
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno neverujem u tako nesto. Niko nemoze da ti pogleda u buducnost, jer svako svoju sudbinu sam kroji.

_________________
Mil-KG
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Gatanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon