www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gatanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

belakuga je napisao/la sledeće:
Ima li nekog ko zna značenja slika kod ciganskih karata.Bonart-karte za gledanje


Imaš posebnu temu za tarot i slična gatanja po kartama:
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=673



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
djalee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 4
Mesto: Negde ispod Sunca

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niti verujem,niti ne.Iz zezanja smo pre okretale soljice,ali to je sve.Nisam imala bas nikakva iskustva sa tim Neutral

_________________
...Nista se ne desava slucajno...
...Ko zna zasto je to dobro...
 
velizar87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Jul 2008
Poruke: 1
Mesto: tu odmah iza

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 1:43 am    Naslov poruke: Vidook Na vrh strane Na dno strane

Sta znam mozda se nekome cini jako glupo, ne zelim da se nesto eksponiram, ali sam isao kod zene koja je bukvalno sve rekla o meni. Prosto kao da je sedela pored mene i pisala.
Jednom sam prizivao duhove i verujte da mi nije bilo svejedno. Da se najezis. Ali da nesto ne postoji bas i nisam siguran.

_________________
Lood od Rodjenja
 
kekereke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2008
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

belakuga je napisao/la sledeće:
Mom zetu gledala jedna žena kod Žagubice u ciganske karte.I rekla je da će mu biti smrt u kući i da će neko umreti između dva praznika.I Majka mu je umrla između dva praznika.I on nije verovao pa se sad uverio.


Ma lazes da je izmedju dva praznika Laughing Laughing Laughing
Ajd bar napisi nesto normalno a ne te gluposti. Znaci strasno hahaahaha
 
mandragora13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ti to ozbiljno????

meni je jednom jedna cura na nekoj zurci onako iz zezanja otvorila karte....covece ja sam ostala bez teksta....ama sve mi je pogodila....jos i predvidela neke stvari koje su se odmah obestinile.....rekla mi je da zelim drugo dete a da se brinem za svoje zdravlje...da cemo se preseliti....i da cu ipak roditi bez obzira na brige i da nece biti komplikacija....i zaista....kad smo stigli kuci(ovo se desavalo u Parizu) cekalo nas pismo da smo dobili stan....ne dugo posle toga ja sam ostala trudna....i sve je bilo ok....ovo su samo neke od stvari koje mi je ta cura ispricala.....ja i dan danas prosto ne verujem da neko nepoznat toliko toga predvidi....i toliko toga ti ispica o ranijim dogadjajima iz tvog zivota a vidi te po prvi put u zivotu....neverovatno....

Gdje se može naći tu curu?????????

Dead Can Sing, kod koga to ideš?
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2019 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj vam je savet da sami ne pokušavate ovakve navedene rituale jer znaju biti opasni.Mnogi filmovi a i knjige su govorili na tu temu.Imate za to sposobne ljude.Ne igrajte se se raznim dimenzijama i entitetima.

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Gatanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon