www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gatanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e u ovo bas i nemogu da povjerujem da ce se moj zivot otslikat na talogu od kafa strashno, ali za ubijanja dosade zelim da mi neko kaze sta "me ceka"

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u te stvari ne vjerujem..ali eto ljudi kad im je preko glave i ne vide izlaza često potežu za posjetama raznim vidovnjacima i gatarama koji su samo jedne obične varalice s ciljem da dignu što veću količinu novca

prvo te sve o tebi ispitaju pa ti onda počnu pričati priče koje bi volio čuti

to ti je isto kad ti ciganka kaže:"Ima jedan dečko koji je lud za tobom..ili je taman ili je svijetal"

pa kako god uznmeš nije ni pogriješila..jer ako je taman onda nije svijetal i obrnuto

to je za mene čisto bacanje novca u gluposti

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Gatanje Na vrh strane Na dno strane

Dali vam se ikada ostvarilo nesto iz onoga sto su vam gatali iz dlana,gledali u solju,karte,pasulj.... neznam one reklame preko televizora i novina sto proricu sudbinu i slicno..
ako da,sta je to bilo?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni da. Ne verujem ni ja mnogo u to, uglavnom ne pridajem vaznosti tome, ali kad sam imala 15 godina rekose mi da cu ziveti u inostranstvu, tada niko od mojih jos nije bio nigde van Srbije i nisam bas verovala u to. Ali eto, vec 9 godina sam u Izraelu... Sad nedavno mi rekose da necu ostati u Izraelu, da cu otici u drugu zemlju i tamo se udati... hihihi

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u te stvari. Ali uvek saslusam sta ko ima da mi kaze iz ciste razonode. Kao matematicar ne verujem u stvari koje mi nisu materijalno objasnjive i dokazive Rolling Eyes Razz
I svi mi vrte istu pricu Wink Mada niko mi skoro nije nista 'predvidjao'.

Receno mi je bilo da ce mi od celog skolovanja 'najkriticnija' biti treca god studija (ja sam upravo obnovila trecu)...da mi je decko (tadasnji) "saren kao uskrsnje jaje" ... sto se nakon koju godinu i ispostavilo da je ne saren, nego da je bio premazan i namazan svim zivim bojama Sad
Takodje mi je receno da kad se udam cu otici u inostranstvo da zivim (zar to ne kazu svima?) i da cu imati 2 cerke. I to mi je nekoliko njih reklo, kao i da necu biti zadovoljna tamo i da cu se vratiti, ali ja sebe niti mogu, niti zelim da vidim bilo gde van Srbije, tako da je to mnogo tesko ostvarljivo. Videcemo... Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
enigams
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 5

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila kod vidovnjaka, i to 2.
pogodili su sve iz moje proslosti, a i oboje su mi rekli iste (konkretne)stvari o buducnosti.
 
aldijanbar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 57
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidovnjaci i gatare gledaju samo pare da ti uzmu a stoga je i veliki grijeh posjecivati takve ljude i vjerovati njima,nase vjerovanje jedino Bog zasljuzuje,jer samo je On onaj koji sve zna i koji nas opskrbljuje

_________________
Suze Su Covjekovo NajSlabije Oruzje Kad Macevi Kresnu Varnice Rata,Kad Se Prolije Krv,Kad Lepe Devojke Od Sramote Moraju Da Kriju Lica Rukama...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="enigams"]Ja sam bila kod vidovnjaka, i to 2.
pogodili su sve iz moje proslosti, a i oboje su mi rekli iste (konkretne)stvari o buducnosti.[/quote]

kod koga si bila i u sta ti je gledala?
 
enigams
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 5

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan mi je gatao preko karata i graha a drugi preko ničega, drugom sam trebla nekoliko dana unaprijed samo dati datum i vrijeme rodjenja i to je to. Drugi se nije nićim služio.
Oboje su iz Zagreba
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a je.. mislila sam da su iz SCG... Sad
 
kikadejan
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 69
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne bih smeo...

_________________
Dva deteta, Decak-7 god. i Devojcica-5 god., zdrave, vesele, lepe i pametne, prodajem ili menjam za slicice Nindza kornjaca. brojevi 36, 97, 127 i 142.
 
kikadejan
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 69
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ako saznam da cu da umrem za 3 dana????

_________________
Dva deteta, Decak-7 god. i Devojcica-5 god., zdrave, vesele, lepe i pametne, prodajem ili menjam za slicice Nindza kornjaca. brojevi 36, 97, 127 i 142.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Gatanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon