www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Astralna projekcija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
marko81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 8
Mesto: Bg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam uspeo da izadjem iz tela ali sam uspeo da probudim mozak dok spavam i to j emax . verovatno vise nisam ni uspeo jer nisam znao kako dalje ,.... mislim cool je gledati svoju sobu u mraku ali i dosadno Smile

 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, shto pravite bauk od astralne projekcije.. ja sam se istrenirao i imam je skoro svako jutro... To shto se opasnosti tiche, to nikakve veze nema.. vjerujte mi nema nikakve opasnosti, slobodno se projektujte..
Citat:
Pa, umire se...Bar u većini slučajeva. Ili poludi.

:badgrin: :badgrin: :badgrin:
ko je to poludio od astralne projekcije? ili ne daj bozhe, umro? totalna glupost... vjerujte mi Wink

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.. vjerujte mi nema nikakve opasnosti, slobodno se projektujte..

Da, slobodno se projektujte, ali na svoju odgovornost. Nekorektno je davati ovakve savete kad se dobro zna kakve sve negativne posledice može povući za sobom astralna projekcija.
Citat:
Pa, umire se...Bar u većini slučajeva. Ili poludi.
:badgrin: :badgrin: :badgrin:
ko je to poludio od astralne projekcije? ili ne daj bozhe, umro? totalna glupost... vjerujte mi Wink


Odgovorio sam dečku na pitanje šta se dešava kad se tokom astralnog putovanja sretne dvojnik, a ti si to izvukao iz konteksta i stavio u konotaciju koja tebi odgovara.

_________________
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radovanko je napisao/la sledeće:
Da, slobodno se projektujte, ali na svoju odgovornost. Nekorektno je davati ovakve savete kad se dobro zna kakve sve negativne posledice može povući za sobom astralna projekcija.

pa kakve su to negativne posledice? ajde objasni fino?

Citat:
Odgovorio sam dečku na pitanje šta se dešava kad se tokom astralnog putovanja sretne dvojnik, a ti si to izvukao iz konteksta i stavio u konotaciju koja tebi odgovara.

ja sam tebe fino pitao ko je to umro ili poludio od astralne projekcije? ti si napisao da mozhe da se umre ako se sretne dvojnik.. pa ko je to umro?

imash li ti iskustva sa projekcijom uopshte?

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, već sam to naveo u jednom od prethodnih postova gore, pročitaj ponovo moj komentar.
Ko je umro ili poludeo od AP?
Nije to TV Dnevnik , pa da se objavi danas u toliko i toliko časova preminuo je taj i taj od oca tog i toga. Uostalom, svako ko se malo bavio ezoterijom zna da su posledice od AP-a realnost, a ne moja mašta ili fikcija.

Da li imam iskustva sa...
Imam, ne sumnjaj u to. I ne samo sa tim. Nema potrebe da te razuveravam ili bilo šta.

_________________
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bash si se pokazao kao chovjek sa iskustvom:

Citat:
Pre AP poželjno je da se osoba skine naga i tek tada krene sa eksperimentom.

A objasni mi zashto je ovo pozheljno? Chitao sam o tome i o onome da glava treba da ti bude okrenuta put sjevera, da treba da skinesh svaki metalni predmet sa sebe.... To su samo prazne priche..

Citat:
Npr. nemogućnost vraćanja iz astralnog sveta(prekid pupčane vrpce)

to nije pupchana vrpca. Nit koja povezuje "astralno tijelo" sa fizichkim zove se srebrna nit. chitao sam i ja to da ne smije da se prekine srebrna nit kao nastajee smrt ovo ono.. ali nema dokaza za to, tj. niko ne zna da li je to sigurno.

Citat:
Ko je umro ili poludeo od AP?
Nije to TV Dnevnik , pa da se objavi danas u toliko i toliko časova preminuo je taj i taj od oca tog i toga.

pa kad si vecj siguran da mozhe da se poludi ili umre od AP reci odakle ti to znash? zashto si tako siguran?

Citat:
Uostalom, svako ko se malo bavio ezoterijom zna da su posledice od AP-a realnost, a ne moja mašta ili fikcija.

pa ako pod "ezoterijom" smatrash 'trecje oko' onda si u pravu Embarassed

Jesi li chuo ti kad za "phasing"? Morash da posmatrash AP iz svih uglova, ne samo iz mistichnog... Nemoj da plashish ljude bez veze, kad nemash dokaza za to shto prichash...

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez namere da te uveravam u nešto što je kod tebe već formirano i zacementirano:
1. Poželjno je , a ne obavezno iz istog razloga zbog koga se , npr. prilikom čitanja formule V.I.T.R.I.O.L stoje na zemlji, a ne na asfaltu. Mada su to različite grane ezoterije, svrha je ista: bolji efekat!
2. Nije šija nego vrat.
3. Pazi, ne treba mi delić šizofrenije da bih shvatio kako je to nešto loše. Da li neko treba da doživi negativno iskustvo da bi tek nakon toga uzviknuo :Eureka! Onaj ko doživi to , taj i ne može da ti dokaže to.Taj više nije ni za šta.
Čemu sad ovo o Trećem oku? Provokacija ili...
Ja sam tim eksperimentisao iz nekih svojih razloga, ti na to gledaš iz svojih. To je OK, ali reći da se AP-om može baviti svako i da je totalno bezopasna...
E tu je srž svega. To je ono oko čega ja i ti sad polemišemo.
Da, opasna je , mada to nećeš ili ne želiš da priznaš.
To tvrdi i Oliver Fox, znači li to da i on priča gluposti?

_________________
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. ono shto sam htio da kazhem je da nije dokazano da prekidom srebrne niti fizichko tijelo prestaje da zhivi.
3.
Citat:
Da li neko treba da doživi negativno iskustvo da bi tek nakon toga uzviknuo :Eureka! Onaj ko doživi to , taj i ne može da ti dokaže to.Taj više nije ni za šta.

Pa peti put te pitam odakle znash da su ljudi dozhivljavali "loshe" stvari tokom AP, ako ni ti koji su to dozhivjeli vishe nisu ni za shta (ne bi znali shta prichaju, po tvome)?
Citat:
Čemu sad ovo o Trećem oku? Provokacija ili...

nije nikakva provokacija, nemam ja nishta protiv tebe, ali u Trecjem oku su pisali slichne gluposti...

Citat:
Da, opasna je , mada to nećeš ili ne želiš da priznaš.

a jesi li razmishljao kad, da ti necjesh ili ne zhelish da priznash da je AP potpuno bezopasna? Wink

Citat:
To tvrdi i Oliver Fox, znači li to da i on priča gluposti?

aha, znachi on je tvoj izvor. Ok.. Chuo si od jednog lika da je opasno i odma si mu povjerovao? Rolling Eyes Pogledaj svoja iskustva pa onda zakljuchi da li je opasno. Nema potrebe da Oliver Fox misli umjesto tebe.. Sad ako ti kazhem da je Aleister Crowley, majstor AP, rekao da je bezbjedno kome bi vjerovao? Rolling Eyes

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oliver Cox nije jedan lik već tip čija je metoda AP-a najpoznatija, on jebio veliki autoritet u toj oblasti.
Idi na Doćol u crkvu Aleksandra Nevskog pa ćeš videti mnoge koji su posle tih bezopasnih AP avantura završili tamo gde su završili. Slobodno odvoji jedno popodne, ako želiš da saslušaš i drugu stranu medalje.
Crowley???Pa, Eto on ti je najbolji primer: gde je on završio, valjda to znaš.
U ludnici, prijatelju, u ludnici.
I veruj mi još nešto: kad dodješ u moje godine i kad budeš imao malo više iskustva...Pitanje je da li ćeš misliti isti kao što sada misliš sa 17.

Pozdravljam te i nema ljutnje!

_________________
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema ljutnje razumijem ja to.. Ali morash ti razumjeti da se Crowley nije bavio samo astralnom projekcijom. On je takodje proshao svih 30 Etira postojanja (e ovo je opasno!), tu se ukljuchuje i famozni 10 Etir i lik je tu pobjedio demona Chorozona. Bio je na samom vrhu. Postao je mason 33*, vodja O.T.O.-a, reformisao Zlatnu Zoru, postao budistichki sveshtenik na Cejlonu..... Kad je chovjek na vrhu onda mozhe da ide samo dolje. Crowley je korisitio, ako se ne varam, heroin mada mu je on bio propisan u medicinske svrhe.. To shto je zavrshio u ludnici nije povezano sa AP. To je sushtina iako sam otishao u off-topic Smile Smile
Nemoj se ogranichavati samo na Olivera Foxa. Prichao sam s likom koji je chitav svoj zhivot posvetio AP i poslije nekih 25 godina je izdao neku svoju teoriju po kojoj chovjek ne putuje u nikakav astralni svijet nego putuje unutar sebe. Samo se prebaci u drugi "fokus" svijesti (phasing). I rekao mi je da je skrooz bezopasno. Ali ja se nisam ogranichavao na njega, nego pomocju sopstvenih iskustava sam zakljuchio da opasnosti nema. Ti cjesh misliti da ima opasnosti ja cju da nema i ovako mozhemo prichati vjechno.
Ja samo buducjim "projektorima" Laughing preporuchujem da uklone svaku vrstu straha, jer dok strah postoji projekcija cje napredovati teshko ili nikako Neutral

Enivej, sad da ne smaramo druge ljude sa nashom prichom ko je u pravu, mene interesuje druga stvar a to je projekcija u rtz. RTZ (real time zone) projekcija je projekcija "astralnog tijela", "dushe", "energija" kako hocjete, u fizichki svijet. To dodje kao da ste zhivi duh koji posmatra svijet. Meni se ovo desilo samo par puta i primjetio sam da je kretanje unutar RTZ nekako tezhe.. Ima li neko od vas iskustva sa tim? I kako uopshte da se projektujem u RTZ (ovih par puta se sluchajno desilo, trebala je da bude "obichna" AP)?

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo je već kulturan dijalog i koliko -toliko konstruktivan. Ja tvrdim ovo, ti ono, ali nema vredjanja već je sve najnormalnije i sa argumentima za koje i ja i ti mislimo da su ispravni.
Hoću da kažem , a to si i ti indirektno napomenuo da svi oni koje interesuje ezoterija moraju da se suoče sa tim da je AP jedan segment iz te oblasti koji je neraskidiv sa mnogim drugima.
Malo je onih koji su primenjivali AP a da nisu poželeli i još nešto : drvo života , kabalu, levitaciju itd. Znači neće se zaustaviti samo na tome.Sve je to vezano u jednu celinu. Crowley je možda najbolji primer za to, jer je u okviru Zlatne zore sve to bilo zastupljeno.

Koristio je sve živo od narkotika, ali je najviše preferirao meskalin.

p.s. Pažljivo sa tim njegovim tehnikama i vežbama. To već nisu stvari za zezanje!!!

_________________
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Malo je onih koji su primenjivali AP a da nisu poželeli i još nešto : drvo života , kabalu, levitaciju itd. Znači neće se zaustaviti samo na tome.Sve je to vezano u jednu celinu.

Slazhem se s ovim..

Citat:
Koristio je sve živo od narkotika, ali je najviše preferirao meskalin.

Njemu je droga bila prepisana kao sastavni dio medicinske terapije. droga je pochetkom proshlog vijeka bila chest i legitiman dio medicinske prakse i nije bila kriminalizovana niti oznachena kao shtetna, tako da mu je ljekar propisao takvu terapiju zbog problema sa disajnim putevima...

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Astralna projekcija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon