www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje,
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 5:03 pm    Naslov poruke: Pitanje, Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav
Koliko sam shvatila i na koji ste nacin slinuli moj forum iz mog potpisa, bez ikakvog obacvestenja, znaci da ne zelite da to cinimo. Drugo, vi stavljate publicitet tudji u moj potpis, i to bez mog pitanja , jer gazda radi sta hoce, ali ja nisam za tim da mi se stavlja u moj potpis sta ko hoce.
Kako mi clanovi imamo svoje granice, tako i Webmaster ima svoje.
Ako vam se ne svidja sto vam kazem, to samo moze da buse za vasI Dakle trazim da mi se slike iz mog mpotpisa vase reklame za koje nisste trazili moje odobrenje.
Ako to ne uradite, zelim da me ispiseste sa svog sita idmah, i to Webmaster zna kako ide.
Stvarno sam sokirana, da mi se ukine publicitet mog foruma da se stavi nesto drugo, a mene ko pita..
Iz postovanja zelim uruciti pozdrave, ali ovde ste preterali u vasim PUB PUB PUB!!!!
Question Question Question Question Question Question


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE znam o kakvom potpisu pises. Zabranjeno je imati linkove u potpisu, i to je skinuto sa tvog potpisa, a kao sto ja vidim nista ti u potpis nije stavljeno. Ove reklame su automatski tu posle prve poruke i prva poruka na svakoj sledecoj strani.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2010 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vaš link iz potpisa je uklonjen od strane administratora iz razloga što je link vodio do Vašeg foruma što je zabranjeno Pravilnikom

Arrow

Citat:
ZABRANJENO JE:

8. Stavljati banere u potpis ili avatar, kao i linkove koji vode na bilo kakav Download. Ukoliko želite da upišete adresu Vašeg sajta, uradite to u Vašem profilu (stavka Web sajt).


Koliko vidim u Vašem potpisu ne postoji ništa.
Ove automatske reklame se pojavljuju u svakom prvom upisu, ne samo tebi već svima i niko nikom ovde ništa ne nameće, to ti je i koleginica Mayche objasnila u postu iznad Very Happy

Pozdrav, Kriss3!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da dodam, svako moze da stavi link do svog sajta, ali u svom profilu. Tu mogucnost ima svako. Cim se ispuni licni profil i u delu za link do licnog sajta upise link, u svakoj Vasoj poruci na sajtu, ispod Vaseg potpisa se pojavi i ikonica na koju se moze kliknuti. Svako ko klikne na tu ikonicu bice preusmeren na sajt koji je upisan u tom delu.

To pod jedan. Na taj deo pitanja/zalbe ste dobili od tri osobe adekvatan odgovor.

A sad dve stvari licno od mene:

kao prvo, kada bi svaki clan odvojio bar 5 minuta (vise sigurno nije potrebno) da procita pravilnik i jos kad bi se svi pridrzavali istog, ovakvih nacina zalbe/tuzbe ne bih bilo.

kao drugo:

Kriss 3 je napisao/la sledeće:

Kako mi clanovi imamo svoje granice, tako i Webmaster ima svoje.


Koji to webmaster ima svoje granice??? Webmaster ima i mogucnost i pravo da se ponasa kako hoce i kako zeli, ipak je on taj koji kreira sajt i koji radi oko njega i snosi sve troskove, samim tim ima pravo da radi sta on hoce, da tu budemo jasni! To je isto kao i u Vasoj kuci. Vi u vasoj kuci mozete takodje da radite sta Vi hocete i ne dozvoljavate Vasim gostima da oni rade sta oni hoce. Ako u Vasem kucnom pravilniku pise da je zabranjeno pusenje u Vasim prostorijama a ja dodjem i zapalim cigaru, sta cete Vi da radite?
Naravno, upozoricete me da ugasim cigaru jer je zabranjeno pusenje, a ako to ne uradim, moram da snosim posledice, sasvim normalna stvar. Siguran sam de necete dozvoliti da ispusim cigaru.

S tim hocu reci da svaki webmaster ima pravo da radi na svom sajtu sta on hoce i da on tu nema granica. To sto se mi drugacije ponasamo i pokusavamo da mnogo toga tolerisemo i da se ponasamo pristojno, to je sasvim druga stvar. recimo da je to stvar vaspitanja i kulture, a da mi to MORAMO, to (srecom) nije tacno.

To sto sam napisao za webmastere, to kod nas isto znaci i za nase super-moderatore jer se i oni smatraju kao vlasnici ovog sajta, a nasi moderatori se smatraju clanovima blize i uze porodice, tako da i oni naravno (i na svu srecu) imaju visa prava, isto kao kod Vas u Vasoj kuci...... Vi i Vas suprug ==> mi i nasi super-moderatori, Vasa braca i Vase setre ==> nasi moderatori i nase moderatorke, Vasi gosti ==> nasi gosti (clanovi)!

Nadam se da sam razjasnio neke stvari......

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Stef8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 03 Mar 2010
Poruke: 1

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si car ko i ja carica. mozes ti da radis na tvom sajtu sta hoces, a sigurno da nije bas tako. Ako ti imas pravo da radis na tvom sajtu sta hoces, to mozes raditi za sebe, a da clanovima nametnes obavezu na prvoj poruci reklamu to nemas pravo, ti si mozda gazda, a ja sam gost, clan, kako hoces, i ti sigurno nemas vise prava na tvom sajtu sto si ga skockao. Takovo ponasssanje stvarno nevapitano i previse orgoja ima u tvome stavu. Pa nisssi ti Bog ako imas sajt,, a nisssi ni jedini koji ima sajt.. samo se ssvadjate ko je bolji, pa tu nema ni trunke osecaja. Shvati da po zakonu mozes za sebe ciniti sta hoces, a ako jedan clan nbe zeli dda reklamira tvoje reklame, toi nemasss pravo dda impoziras, isto kao sto clanovi nelmoggu reklamirati svoje reklame.. Ma kakav je to nacin da ti sse ponosiss dda mozes ciniti ssssta hoces, a ddrugi da trpe takvu osobu eggoissstu i bez iole vassspitanja.
KRISS3
Narzvno trazila sam dda mi promenite email,, i to niste hteli, stvarno je svet naopak..
adiose , jer ne zasluzujete da se iko druzi sa vama koliko ste vazni i okrutni da te muka uhvati...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 4:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stef8/kriss3, i on, kao i supermoderatori, i moderatori i ostali clanovi imaju tu reklamu. Ta reklama pomaze ovom forumu da ostane u funkciji. On kao covek koji je napravio sajt, ima svako pravo da na svoj sajt stavi pravila koja moraju da se slede. Pa zamisli sta bi bilo od foruma da nema pravila? Na sta bi to licilo? A isto tako, ni on kao admin, ni supermoderatori, ni moderatori nemaju nikakav link osim ka ovom sajtu u njihovim potpisima. Niko nije rekao da ne smes da stavis svoj sajt, smes, u profilu gde pise ime sajta, al u potpis ne. Car Dusan-Silni ti je dobro objasnio, ti si u svojoj kuci domacin, i sigurno imas neka pravila, ja mogu da dodjem, dal cu da sledim pravila je do mene, al ti dal ces opet da me primis u kucu je do tebe. Nadam se da sam bar malo pomogla sa odgovorom.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
IceGirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se izvinjavam, pisem skroz mimo ove tematike o kojoj se gore raspravlja ali je ovo prva tema sa nazivom pitanje, a kako ja imam jedno, onda cu iskoristiti ovo ovde, a vi ako hocete premestite, obrisite (kao sto to obicno i radite New Evil ) ali samo mi odgovorite makar u privatnoj poruci. Da li je moguce da na forumu ne postoji pesma Lepa protina kci??? U cudu sam! Trazila sam i nisam mogla da nadjem. I jos nesto sad sam se setila, pre par nedelja ste rekli da ce biti na forumu pesma od grupe Legende - i da te ne volim, ali jos uvek nista od toga...
Pozdrav! Kakvi god da ste, volim vas sto postojite Smile

_________________
Love is like a butterfly...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stef8 je napisao/la sledeće:

Narzvno trazila sam dda mi promenite email,, i to niste hteli, stvarno je svet naopak..


samo jedna stvar Neutral

lepo sam ti objasnila na pp kako da promeniš e-mail adresu, jednostavno preko svog profila, ništa teško i nerazumljivo... Confused

_________________
~Duo de la muerte~
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 05, 2010 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je vama lepo Mr. Green

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Pitanje, Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon