www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Erdal82 zelje
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Erdal82 zelje Na vrh strane Na dno strane

Ej raja, ovako, treba mi samo ime originalnog izvodjaca ili pjesme koju je obradio u potpunosti DADO POLUMENTA-ANAMARIJA i druga, takodjer grcka ja mislim, koju je obradila GOGA SEKULIC-SEXY BIZNISMEN...
Stalno ih slusam po diskacima i nikad da saznam tacne original nazive...eto samo toliko.......

Thx ...



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam pojma Mr. Green Gileeeeeeeeeeeeee pomazi Very Happy

_________________
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jedna pjesma koju sam sa drustvom cuo samo jedanput u diskoteci u Budvi i postala je hit medju rajom, a niko NIKAD nije sazno ko pjeva i kako se zove, trazim je vjerujte vec 2 godine.... Ovako ide refren :

Ako te pitaju zasto me nema
Reci im da me slomila tvoja nevjera
Ako te pitaju zasto me nema
U vinu noci provodim da te zaboravim.....

PLSSS ako iko zna ko pjeva bicu mu vjecno zahvalan !!! Thx....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ala nam ti postavljas rebuse Shocked

_________________
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehhe pa sta cu, to mi je jedino sto mi fali u muzickoj kolekciji, pa reko da ne zna neko slucajno....a pjesma je super, vise onako baca na zabavnjak...
Valjda ce je neko prepoznat Wink

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se ovoga tice, znam samo pesmu Dado Polumenta - Anamarija

U originalu peva Adonis (Antonis) [svejedno je] Remos - Kardia mou min anisixeis, Gogu ne slusam tako da ni ne znam cija je to obrada, a sto se tice te domace pesme, stvarno ne znam o kojoj pesmi je rec

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK hvala te VELIKA na ovoj informaciji, a za ovu domacu ce se vec neko nekad javit...
Hvala jos jednom....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Erdal82 je napisao/la sledeće:
OK hvala te VELIKA na ovoj informaciji, a za ovu domacu ce se vec neko nekad javit...
Hvala jos jednom....


Nema na cemu Wink

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
lady333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adonis (Antonis) Remos - Kardia mou min anisixeis ti je ona Ana Marija a Goga je pitaj boga sta.
aha, sad vidi da ti je odgovoreno, never mind 8)
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamolio bih vas za jednu pjesmu.....Rijec je o pjesmi iz filma Dom za Vjesanje, mislim da se zove Ederlezi Avela (ali ne ona ederlezi = djurdjevdan)
Pjesmu je obradila Jovana-Sudnji Dan i Dona Ares, ali nikako orginalnu cigansku verziju da nadjem....ako znate gdje ima pls recite....

Thx

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako imam 2 verzije... jedna je od Gorana Bregovica a druga od Sabana Bajramovica... sad ja ne znam koja tebi treba! Rolling Eyes
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Orginalna, na ciganskom, nije ni goranova ni sabanova Sad .....Najgore sto sam ja imao taj cd iz filma...zove se L'Orient est Roug....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Erdal82 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon