www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Erdal82 zelje
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemas brige, nacicu ja to vec... imam i neku verziju od trubace... nego ja jos malo odlazim sa sajta, nocas cu ti staviti pesmu na server! Wink

 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok thx....a mozda je ta orginalna i od Sabana, ne znam....uglavnom je na ciganskom u filmu....Ako si gledao Dom za Vjesanje....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu, gledao sam ja taj film, kad sam jos bio klinac! Wink

Nego pesma ce biti za jedno 5-8 minuta na server! Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ejj to je ta verzija, :cheers:

Hvala puno!

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da je to ta verzija! Wink

Nema na cemu, i drugi put! Wink
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej caos, pokusavam naci pjesmu sa kraja filma "Nicija Zemlja"....
Pjesma se zove "Nini Sine, Spavaj Sine" ili "Uspavanka" a izvodi je Alma Bandic (djevojka iz Tuzle)....jel moguce gdje naci tu pjesmu ????

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u zeljama! Wink

Ali problem je sto trenutno vrsimo neke promene uvezi downloadu, pa ces tek (najverovatnije) sutra moci da skines pesmu! 8)
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, hvala puno, uspio sam je skinuti !!

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej Caos! Pokusavam pronaci jednu pjesmu o Sarajevu, ali uzaludno...Ovako ide :

"Leti moja pjesmo mila, svom zivotu razvij krila
Nek se igra, nek se pjeva, o ljepoti Sarajeva!

Ko zeli za ljubav da je vjecno mlad,
neka dodje u Seher Sarajevo grad!"

Znam da je ovu pjesmu preradila, dakle snimila, pjevacica pod imenom Hasiba Agic, i da ju je pjevala na svom koncertu Hanka Paldum, takodjer je i Esma Redzepova rekla (kada je sa Hankom gostovala u emisiji Pile i Maca Show) da je muziku za pjesmu radio Stevo Teodovski (ja mislim njen muz)....

Jako bi me obradovalo ako znate ili biste mogli pronaci ovu pjesmu, jer je dugo trazim, a cesto slusam u kafani Wink THX Smile

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam naso... jedino sto sam naso o Sarajevu je od Hanke Sa, Sa, Sarajevo, ali to nije ta pesma.

Od Hasibe Agic takodje nisam naso tu pesmu....

Potrudi se da saznas naziv pesme, ovako tesko da cemo je naci, ili idi u Trazim/Nudim i tamo postavi tekst, mozda se nadje neko ko zna kako se pesma zove....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad je vec slusas u kafani, pridji muzicarima pa pitaj za naziv pesme. Inace napisala sam na bar 100 mesta do sad da se takve zelje NE ISPUNJAVAJU! Nadji naziv pa se javi za ispunjenje zelje.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Erdal82 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon