www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prosli zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Borneo, priblizno u godini: 1675.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: dizajner, inzenjer, zanatlija.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Tragac za istinom i mudroscu. Mogli ste da vidite svoje buduce zivote. Dozivljavali su vas kao osobu koja vodi u buducnost.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Vasa lekcija - odredite svoj stav prema drugim ljudima, budite razumni.
--------------------------------------------------------------------------------


 
PsSrYcCeHo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 6
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nece da uradi Sad((((( ukucam sve podatke i pronadji i ono nista Sad(( Sad Crying or Very sad

_________________
Love is everything in the world
 
zgrgi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2005
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je bio prosli i zivot, i sto god da sam bio sta mi to vrijedi. taj od ranije nisam ja, niti sam ja on...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvjestaj:
--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: SAD - Jugozapadni deo, priblizno u godini: 1775.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: filozof, mislilac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Plaha, konstruktivna, tiha osoba. Kreativni, cekali ste da zivot postane slobodniji. Ponekad Vas je okolina smatrala strancem.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Vas glavni zadatak je da svijet ucinite ljepsim i boljim. Duhovni i zivotni problem samo cekaju vas da ih rijesite. Budite dobro raspolozeni!
--------------------------------------------------------------------------------
Zapamtite...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije lose....samo je pitanje koliko je istinito

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Versus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 13
Mesto: Linz/ Austria

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom zadnjem zivotu sam ziveo u Sibiru u vremenu prvog svetskog rata, gde sam i poginuo kao 17-ogodisnji vojnik. Crying or Very sad

trenutno je moj 134. zivot sa kojim sam jako zadovoljan Very Happy

_________________
Just do it!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam versus jesi li ovo shvatio kao salu ili kako vec...ali ipak si mogao uraditi test a ne pricati napamet Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)


Poslednja prepravka: pinkie datum Pet Jul 01, 2005 2:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste ZENSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Rumunija, priblizno u godini: 850.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: kartograf, astrolog, astronom.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Plaha, konstruktivna, tiha osoba. Kreativni, cekali ste da zivot postane slobodniji. Ponekad Vas je okolina smatrala strancem.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Uvijek Vam se cini da je vase shvatanje zivota drugacije od drugih ljudi. Vasa lekcija - vjerujte svojim instiktima u sadasnjem zivotu.

hmmm jedino u sta sam 100 % sigurna,to je ovo da verujem instiktima...ko zna zasto je to dobro Rolling Eyes
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Izvjestaj:
--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste ZENSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Juzna Amerika - juzni deo, priblizno u godini: 000.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: igrac, pevac, glumac.


ma znala sam da je nesto od tih zanimanja..... Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Versus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 13
Mesto: Linz/ Austria

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo se moram nasmejati Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Draga pinkie, iznenadila me je tvoja reakcija, na ono sto sam napisao!
Posto si moderator ovog pitanja, pretpostavnjam da znas i da govoris o toj temi. Rolling Eyes
Ja nikada ne pravim viceve na takve teme kao sto je trenutno ova, a imam dovoljno iskustva da mogu sa lakocom reci da taj test koji svi ovde rade, a koji traje 0,00005 sec., je netacan!!! Wink

Tema je jako interesantna, mada nisam ni jedan interesantan odgovor procitao. Sad

lepi pozdrav
Versus

_________________
Just do it!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@versus ovaj test je postavljen vise iz razonode i bilo bi smesno da se veruje u njegov rezultat...s obzirom da ti kazes da imas malo vise iskustava sa proslim zivotom....ili nacinom kojim mozes da otkrijes sta si bio u proslom zivotu mozda bi mogao da nam nesto vise napises o tome....tema je vise no interesantna to imas pravo.... Wink

_________________
 
ADRIJANA.FON
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy verovatno neki prorok....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Prosli zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon