www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prosli zivot
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 7:16 pm    Naslov poruke: Prosli zivot Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite sta ste bili u jednom od proslih zivota???
i zasto???



_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile Smile SmileSmile
verujem neki npr taksi vozač u Melburnu, jer em jako volim da vozim auto, em nekima rušim polako predrasudu da su žene samo zlo u saobraćaju Laughing Laughing Laughing

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...verovatno sam bila robinja, te se zato u sadašnjoj inkarnaciji svetim diktatorskim ponašanjem... Confused
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene fascinira stari Egipat....pronalazim sebe u ulozi svestenika...vidovnjaka....i tome slicno....

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda mi da sam bila rob,i dan danas samo radi, radi, radi.......

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2004 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...e, Y. ne foliraj! Onaj ko još ne zna da si u prošlom životu bila Janis Joplin, taj ne pozna il' tebe il' nju...
 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... mora da sam bila neka ptičica, obožavam letjeti Smile... ili možda komarac (krvopija a još i leti Smile)... često ljudima "pijem krv" onako na slamčicu, pa reko da nije to to...??? Smile...

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
DonBrankony
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 9

eritrea.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 10, 2004 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve navodi na to da nikako ali nikako nisam bila sa ove palnete!!! Smile

_________________
Glupost potice iz uverenja da za svako pitanje postoji spreman odgovor.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Egipat, priblizno u godini: 900.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: pisac, dramaturg, vrac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Nemilosrdan karakter, pazljivo ste donosili odluke u kriticnim situacijama sa savrsenom samokontrolom i jakom voljom. Ovakvi ljudi su uglavnom bili dopadljivi ali ne uvijek i voljeni.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Borite se sa zlom u danasnjem svetu, pronadjite njegove korene. Svi veliki problemi imaju slicne uzroke.

..ovo je stvarno neverovatno....slucajno sam pronasla na jednom sajtu proracun datuma za prosli zivot i evo vam rezultata...vidite samo sta sam napisala pre neki dan.....jos jedan dokaz da nista nije slucajno.....

_________________
 
DonBrankony
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 9

eritrea.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na kojoj stranici? Izbaci je da bi i ostali "znali" sta su bili u proslom zivotu.

_________________
Glupost potice iz uverenja da za svako pitanje postoji spreman odgovor.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.sexedukacija.cg.yu
idete na astro ..ostali horoskopi...a zatim "sta ste bili u proslom zivotu"...

_________________
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

...e, Y. ne foliraj! Onaj ko još ne zna da si u prošlom životu bila Janis Joplin, taj ne pozna il' tebe il' nju


Citat:

Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste MUSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Egipat, priblizno u godini: 900.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: pisac, dramaturg, vrac.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Nemilosrdan karakter, pazljivo ste donosili odluke u kriticnim situacijama sa savrsenom samokontrolom i jakom voljom. Ovakvi ljudi su uglavnom bili dopadljivi ali ne uvijek i voljeni.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Borite se sa zlom u danasnjem svetu, pronadjite njegove korene. Svi veliki problemi imaju slicne uzroke.

..ovo je stvarno neverovatno....slucajno sam pronasla na jednom sajtu proracun datuma za prosli zivot i evo vam rezultata...vidite samo sta sam napisala pre neki dan.....jos jedan dokaz da nista nije slucajno.....

Ovaj te dobro poznaje Yas...

Gdje pronadje ovo?? Ajde ako ti se moze Yasmin, "izracunaj" i moj prosli zivot. Zamoljavam te.... ubi me radoznalost.

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Prosli zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon