www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prosli zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja mislim da postoji prosli zivot i ja mislim da sam bio slon u proslom zivotu jer dobro pamtim

 
Argenta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam svasta iz proslog zivota, a i vezu izmedju proslog i sadasnjeg. LJudi iz proslih zivota za koje ste bili vezani vam se pojavljuju i u ovom zivotu, jako je zanimljivo analizirati prosle i sadasnje odnose. Inace se bavim karmickom astrologijom.

_________________
Also sprechen Zaratustra !!!
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosla sam kroz regresiju. Prije nego sto sam se odlucila pitala sam sve osoba do kojih sam mogla doci da li su se pokajale i kakva su im iskustva regresije. Nijedno nije bilo negativno. Naprotiv. Ljudi su shvatili i nasli nacina da prevazidju neka svoja "neobjasnjiva" ponasanja kao sto su strahovi "bez razloga" ili agresivno ponasanje nekim situacijama ili prema odredjenim osobama...
Naucila sam raditi drugim osobama regresiju.
Koja nije hipnoza nego samo podrska da se "sjetis" i sama govoris svoja sjecanja.
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi su verovatno ziveli prosle zivote jer kad umres verovatno se ponovo rodis u nekom drugom svetu...to je moje misljenje
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neko prica "nesto" pod hipnozom ne mora da znaci da se setio dogadjaja iz prethodnog zivota. Mada neki ljudi tvrde da cak znaju i ko su bili. Pokojni Dragan Malesevic Tapi je govorio da je u jednom od prethodnih zivota bio cuveni slikar Jan Van Ajk. Jednom je rekao da se jednom prilikom gledajuci televiziju zamislio, i tako zamisljen je razumeo sve sto su pricali, iako je bilo na jeziku koji uopste ne razume. On je rekao da je to posledica toga sto je u prethodnom zivotu pricao taj jezik. Cak je svojim studentima placao casove jezika koji bi im se ucinio poznatim.
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka vodena zivotinja, delfin mozda, zato jer me to fascinira, volim o tome citati, imam toliku zelju jednom sve to upoznati u zivo Smile
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bio jedan veliki magarac............nazalost

_________________


Love don't let me go
 
stasoni25
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 43

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u prosli zivot, al nemam pojma sta sam bila
 
malamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2006
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem u reinkarnaciju i od nekih ljudi u mom zivotu koji se dosta bave podizanjem na visu duhovnu razinu i saznavanjem nekih stvari o svojoj dusi koja je tolko starija od nas,sam saznala da su mi u jednom od proslih zivota odsjekli glavu i da sam imala neke veze s trbusnim plesom...

_________________
Sta je sunce ako nije sjajno
sta je ljubav ako nije tajno
sta je tuga ako te ne boli
sta je srce ako ne voli
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

--------------------------------------------------------------------------------
Ne znamo da li Vam se svidja, ali bili ste ZENSKO u vasoj prethodnoj inkarnaciji.
Bili ste rodjeni negde na teritoriji sadasnje drzave: Novi Zeland - Severni deo, priblizno u godini: 1200.
Vase zanimanje je bilo jedno od sljedecih: mornar, kuvar, drvoseca.
--------------------------------------------------------------------------------
Vas psiholoski profil u proslom zivotu:
Prirodno talentovani psiholog, znali ste da iskoristite priliku. Hladnokrvni u svakoj situaciji.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcija koju Vam vas prosli zivot prenosi u sadasnji:
Naucite da volite. Predodredjeni ste da ucite i razvijate svoj unutrasnju mudrost.
--------------------------------------------------------------------------------
Zapamtite...
--------------------------------------------------------------------------------

Drvoseca sigurno nisam bila, mornar takodje ne jer imam fobiju od duboke vode ili je moj brod mozda potonuo pa se taj strah preneo na sadasnji zivot a sto se kuhinje tice uzivam u tome. Ali je meni fascinantno nesto drugo. Naime ranije mi se desavalo da sanjam dvorac koji je zaraso u brsljen i korov, ne znam gde se nalazi, samo znam da se nekako stvorim ispred njega i da ga gledam bez da ulazim unutra i ne vidim sebe i nista oko dvorca ne postoji. Mozda sam u nekom od proslih zivota zivela u njemu pa me sad snovi vode tamo. Jer u ovom zivotu nisam obilazila dvorove, a i san se s vremena na vremeponavlja, samo ja i dvorac.
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce je da nesto postoji . Ponekad kao da mi se nesto sto dozivljavam vec desilo .
Sta sam mogao biti u prethodnom zivotu ...... tesko da mogu povezati tako nesto sa zivotom koji je iza mene .
 
sneskaCA
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 104
Mesto: CACAK

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda sam u proslom zivotu bila kobila, jer u ovom zivotu obozavam konje... Ko zna..............

_________________
Mozda nisu uvek pored tebe, mozda imaju probleme svoje...Bitno je samo da te vole, i da znas da pravi prijatelji postoje!!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Prosli zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon