www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prosli zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu da iz zivota u zivot uvek se susrecemo sa istim dusama tako ako smo nekome napravili nesto nazao placamo to u ovom zivot!

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prema "pravilima igre" u reinkarnaciji, radjamo se kao suprotni pol od onog u kom smo umrli. Dalje, u svakoj religiji postoji reinkarnacija [kad umremo - reinkarniramo se u raju/paklu], jer se svi manje ili vise boje smrti.
S naucne tacke gledista, kod beba i male dece ostaju mali fragmenti secanja iz prethodnog zivota koji polako nestaje.

U prethodnom zivotu sam bio student, radio sam posle u kancelariji negde na zeleznici, secam se prozora sastavljenog iz malih kvadratica, devojke kratke plave kose [secam se i njenog imena - Dunja], nekog razocarenja, uvek velikog broja prijatelja oko mene, mora, boravka u stranim zemljama...

Ne mogu ovo uopste da objasnim. To sam kao klinac uvek imao te "afinitete" i zelje da takav budem kad odrastem, ali nije po uzoru na odrasle oko mene. Ta "secanja" sam, prakticno, sakupljao i tako su mi se do danas urezali u secanje. A u ovom zivotu je sve ispalo suprotno. Laughing

Onaj program ne radi kod mene. Sad Ili vidite za 03 april 1980. ili mi preporucite nekog dobrog psihijatra Laughing

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da sam bio rob u proslom zivotu
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu se sjetiti, a tako bih htio. kad bih se sjetio, onda bih znao i zašto sam ovdje. Ali eto. to je tako sve kako je.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze bit da sam bio faraon neki sa puno zena jer volim zene i sad al nemam para toliko valjda sam sve potrosio da nahranim toliku celjad Laughing

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene privlaci drevni Egipat nenormalno...i pustinja...nesto me vuce ka tome...zato sam i upisala arapski jezik...vrlo cesto me ljudi pitaju > Zasto bas arapski Question < a ja im kazem > Ne znam, ponekad imam utisak da je arapski izabrao mene a ne ja njega <...jer samo u jednom delicu sekunde sam odlucila da cu to upisati...kako i zasto nije ni bilo bitno...mozda moje interesovanje za Egipat ima veze sa mojim proslim zivotom...mozda samo umisljam... Rolling Eyes

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da sam bio konj. Stalno me bole ledja, kao da me neko citavog proslog zivota jahao Smile
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam bila neko vrlo blizak Hitleru, ili Atili Hunskom, ili Aleksandru Makedonskom, u smislu njihovih saradnika ili savetnika, kako da što više ljudi muče i ubijaju. Pa da se zato svi živi na meni iživljavaju u ovom životu.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila ili vestica ili macka...

_________________
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NK CELIK je napisao/la sledeće:
moze bit da sam bio faraon neki sa puno zena jer volim zene i sad al nemam para toliko valjda sam sve potrosio da nahranim toliku celjad Laughing


Neverovatno, pa mora da sam i ja bio faraon. Takođe puno volim žene, a što se para tiče u ovoj uvrnutoj zemlji je manje više kod svakog isto !!

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
toledo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 28 Dec 2004
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Prema "pravilima igre" u reinkarnaciji, radjamo se kao suprotni pol od onog u kom smo umrli. Dalje, u svakoj religiji postoji reinkarnacija [kad umremo - reinkarniramo se u raju/paklu], jer se svi manje ili vise boje smrti.
S naucne tacke gledista, kod beba i male dece ostaju mali fragmenti secanja iz prethodnog zivota koji polako nestaje.

Nista od navedenog nije tacno.

Reinkarnacija nije neki spoljasnji mehanizam, neki zakon koji ti po nekom pravilu dodeljuje sudbinu. Nego kakva su ti dela, takve su i posledice. Kakva ti je svest u trenutku smrti, takvo ti je i naredno rodjenje. Nema pravila da ces ponovo biti ljudsko bice, a kamoli isti ili suprotni pol.

Reinkarnacija ne postoji u svim religijama. Zagrobni zivot nije isto sto i reinkarnacija.

Nauka nema svoje glediste o reinkarnaciji...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem da sam bila ili neki umjetnik ili neki asket, neka duhovna faca, uglavnom sta god da sam bila, bila sam slobodnog lutalackog duha jer stalno imam potisnutu zelju za lutanjima i povezivanjima s necim dubljim

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Prosli zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon