www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moze li muskarac biti silovan od zenske osobe ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moguce da ima al ja se nebi branio Laughing


_________________
Gary
 
jakuza
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 131
Mesto: Centre of the Earth

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjače da ne može. Pa svaki put kada me žena zavede ja sam silovan, čim ne mogu da je odbijem, tako da da

[Edit by coco_bill: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zamislite da vas neka baba od 80 godina sa sikama do koljena i BiiiP kao sumadijski opanak sveze za krevet i pocne da skace po vama


Al tebi na tu babu treba da se digne, u suprotnom ona moze da skace kolko hoce.
Citat:
Pravno gledano da zena siluje muskarca je moguce


Samo tako je i moguce zbog onog sto sam malopre rekao.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gary je napisao/la sledeće:
moguce da ima al ja se nebi branio Laughing


Cak i ako ima "visuljak" u gacama? Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
milan111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da moze. Very Happy

_________________
Trazim prijatelje, volim da cetujem i tako. Pozz za sve.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako da ne moze i ja bih vala silovala muskarca kad bih imala ogromnu zelju za tim Mr. Green

Srecom jos me nije takvo sto spicilo Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
KOKANI
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 1195

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema šanse ,onoga koga mogu silovati taj nije muško.
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemože
 
cicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Dec 2007
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od jedne cure tesko da moze biti silovan, ali ako ih ima vise onda se to vec moze nazvati silovanje Razz Razz Wink
 
WladimirWB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Okt 2008
Poruke: 1
Mesto: Brestovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MOZE!!!

Pre nekoliko godina se desilo silovanje u vozu Beograd - Nis!

2 devojke su silovale momka, vezale ga i silovale. Posle sexa one su se obukle i izasle iz voza a jadnicka ostavile vezanog i golog da nastavi putovanje.

Slucaj je otkriven na zeleznickoj stanici Nis. "Nesretni mladic" koji je bio silovan odlucio je da ne podnosi tuzbu protiv NN pocinioca i postarao se da iste i ne budu otkrivene. Sem malo stida njemu je ipak prijalo... Zar ne? Ali po svim objasnjenjima pojma silovanja on je ipak silovan, tako da odgovor na ovu temu je DA MOZE!
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislin da je moguće ako me pripije, drogira ili ako ih je zbilja toliko da se neman sile oduprijet

_________________
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kojem to tipu moze tesko pasti??
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Moze li muskarac biti silovan od zenske osobe ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon