www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

S*A*S*A zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ti to nesto namerno Sale?

Sta hoces? Sta nameravas? Ajde reci, ovde na ovoj tvojoj temi. Necu da bvrisem ni postove niti da je zakljucavam nego se lepo izjasni koji problem imas?
Sa mnom? sa sajtom? sa nekim iz uprave? sa providerom servera? Sa mackom mog komsije? STA?

Ovo nije prvi put da provociras sa ovakvim postovima. Imas moj msn, imas moj mail, imas PP na sajtu a ti malo malo pa na forumu negde javno podjebavajuce postove ostavis da dokazujes nekom nesto ovde.
Bio si moderator i znhas vrlo dobro pravila a sad radis neke stvari koje mi nisu jasne. Cemu onaj baner u potpisu (za koje si btw dobio i upozorenje jer DOBRO znas da to ne sme!)? Koga bre pokusavas vise da pravis budalom sa tim ponasanjem?
Ako nije odgovoreno na post, moze to i lepo da se kaze, da se javi na PP ili msn ili mail ili sta god vec. Jel ti to toliki problem?
Od kako je Naden dosao na funkciju moderatora ti si krenuo sa podjebavanjima. Cutao sam, rekao sam mu da ignorise ali sad ja vise necu da cutim.

Sale, spusti malo loptu. Jesi bio dobar moderator za ispunjavanje muzickih zelja, ali to ti ne daje za pravo ovakvom ponasanju. Medju ostalom, sam si otiso, niko te nije terao da ides tako da uopste ne vidim razloga svemu ovome!



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Jel ti to nesto namerno Sale?



Nista ja namerno ne radim


Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Sta hoces? Sta nameravas? Ajde reci, ovde na ovoj tvojoj temi. Necu da bvrisem ni postove niti da je zakljucavam nego se lepo izjasni koji problem imas?
Sa mnom? sa sajtom? sa nekim iz uprave? sa providerom servera? Sa mackom mog komsije? STA?


Hocu samo samo ono sto i ostali clanovi dobivaju i to Ispunjavanje Zelja ili barem odgovor u kojem pise da se nemoze naci ta ista! Ne nameravam nista ! Problem je u tome da se mesec dana niko nije izjasnio sta je sa mojom Zeljom ( 26. Marta - 20 .Aprila ) E tada sam jos jednom kulturno pitao ......

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Ja reko da vidim sta je sa mojom muzikcom zeljom koju sam porucio pre mog odmora ...... ima li je gde ?


Dan kasnije se Fontana zakljucala zbog sredjivanja ...to jeste bez veze jer su samo nekoliko tema sklonjene koje su bila zakljucane vec duze . To je posao od 5 minuta ali dobro tada sam se nadao da ce moja poruka biti citana i da cu dobiti odgovor !!! Ali sipak ni tada nista novo u mojoj temi ali zato u 3 - 4 koje su bile ispod moje pre zakljucavanja! E kad sam to vidio poceo sam da se pitam u cemu je problem .... da je niko nije video to je Nemoguce jer je oznacena kao necitana za svakoga clana sajta...znaci mora samo da je Namerno jer ako nije pesma nadjena bilo bi napisano ili se varam ?!?

Svako me se desi da zaboravi neku temu ili zelju ali naj kasnije kad se clan jos jednom javi u svojoj temi e tada se Moderator mora naj kasnije da se izjasni......tako sam ja to praktikovao i svi ostali pre mene!




Sa tobom nemam problem!

Sa sajtom imam jel koci odkad je pusten Free Downlaod!

Sa nekim iz Uprave takodje ne ..ali ocigledno neko iz uprave ima nesto protiv mene !

Sa Provajderom sajta nema isto nista !

Macku tvoga komsije mrzim iako je ne znam !

Na pitanje sta ima primer dati ispricam .....


Nesecam se koje trazio neki album u temi trazim ali znam da je jedan clan postavio sendspacelink...... e sad posto ja vama tebi ili sajtu uvke hocu lose ja ludak odem te odgovorim na to i kazem da nije dozoljeno ... u isto vreme je i bio Moderator na sajtu koji je za taj deo Foruma zaduzan kao i Supermod a poruka stara bila 1h vremena ja reko aj mozda ce da vidi pre ako ja u istoj temi podam post..... i uvek kad tako nesto uradim podrazumevam kad mod to vidi da ce nedozvoljenu potuku poraviti i moju izbrisati. Ali prc taj isti Moderator izbrise moju poruku i meni preti sa upozorenjem i kaze da se nemesam u tudja posla putem pp . Isti slucaj u Temi Holbyco nudi . Covek lepo napisao da mu se obrate putem pp ako nesto zele ali kao i uvek ima clanova koji samo vide sta mogu da pokupe za dzabe tako da sam i tu poruku ostavio ispod u kojoj sam Holbyca citirao. Naravno mi je i tada putem pp preceno sa upozorenjem umesto da jednostavno izbrise poruke


Znaci citaju se moje poruke bas redovno samo ne ona zbog koje je sve ovo sad ispalo ovako !



Ne razumem sta je bio problem sa mojim potpisom to jeste sa gif slicicom ? Do juce su tvoji drugovi i bivsi Admini imali u potpisu reklamu njihovog sajta i nikome nije smetalo ( sem meni ali o tome smo vec pricali )Nisam citao pravila nesecam se tako da nisam ni video da je dodato pod brojem 7 zabranjeni banneri . .


Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Ako nije odgovoreno na post, moze to i lepo da se kaze, da se javi na PP ili msn ili mail ili sta god vec. Jel ti to toliki problem?
Od kako je Naden dosao na funkciju moderatora ti si krenuo sa podjebavanjima. Cutao sam, rekao sam mu da ignorise ali sad ja vise necu da cutim.


Ja sigurno ovde nikoga ne podjebavam ili slicno ali ako je covek prihvatio funkciju Moda na Muzici onda neka ga radi kako treba znaci ako NADJE trazenu pesmu onda neka JAVI i ako je NENADJE neka JAVI niko se nece ljutiti ! Ali ovako ponasanje meni lici na izazov !

Mislim da sam na sve odgovorio
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zar to nije sve moglo i drugim putem?
U pravu si da se ljutis jer ti dugo nije odgovoreno, tu dti dajem za pravo, ali ti kao bivsi moderator (i to jedan od prilicno strogih moderatora) si to mogo i drugim putem da kazes.Mislim na puteve koje sam vec spomenuo kao na pruimer meni na PP, MSN,´cak imas i moj broj telefona ako se ne varam, znaci imalo je prilika i prilika. To isto rade i drugi clanovi (bar vecina). Kad im nesto ne odgovara oni se obrate meni na PP ili msn ili gde vec pa sam to ocekivao i od tebe.
Meni je zapalo za oko da nekoliko puta vecv otkako si otisao (svojevoljno otisao) sa funkcije moderatora, da si nekoliko puta vec na jedan prilicno grub nacin prijavljivao neke stvari za koje si naravno bio u pravu, ali, ne samo meni vec citavoj upravi je to upalo u oko da je ton kojim prijavljujes i mesta na kojma to prijavljujes prilicno grub i provokativan. Na primer tema sa duplim linkovima. Hvala za to, ali cim je tema vidjena od strane sup-moda koji mi je prijavio temu i pitao me zasto to mora na tako grub nacin, ja sam je procitao i rekao sup-modu da to prebaci u cistiliste a ja cu kad stignem da ispravim linkove sto sam naravno i uradio a temu smo sklonili jer nije moralo na onaj nacin da se napise. I per toga si imao nekoliko slicnih postiova pa sad ovo....

Malo je sve to..... ne znam ni sam, ali meni bar lici na namernu provokaciju. Moguce je da je to tvoj stil pisanja, ali ako nista ne znam, znam da bi TI da si mod a ovako nesto zatekao na sajtu dao ne jedno, nego 6 upozorenja clanu i napisao mu velikim, boldovanim crvenim slovima da pripazi na ponasanje, sto si inace radio i za mnogo manje od ovoga sto si ti gore napisao.

JA LICNO nisam video ovu zelju ni kada si je postavio ni kada si drugi put pitao za stanje. Ne znam zasto, moguce je da mi je promakla jer sam pre podne bio na forumu s posla a tada vrlo retko zalazim u zelje jer i onako ne mogu da uradim nista s posla a kad dodjem kuci ne prikazuje mi tu poruku vise kao novu pa je moguce da mi je tako i promakla. Kad je bilo sredjivanje fontane, nije se radilo samo prebacivanje par tema, vec se radilo o tome da smo SVE nazive tema izmenjali ako nisi primetio. Sanjicino pravilo koje je postavila ona jos je bilo da u naslovu teme pise "nick_ clana zelje", na primer S*A*S*A zelje ili Car Dusan-Silni zelje itd.... a od 7 stranica sa temama bilo je sigurno 5 (ukupno) gde su nazivi tema izmenjeni (xyz whishes... :- ), blablabla trazi, brucmuc zeli itd itd itd), pored toga svaka tema pregledana i pobrisano sto nije bilo vezano za teme tako da to nije moglo za 5 minuta kao sto si ti napisao. DA SAM tada primetio, ja bih, kao i na nekim drugim temama koje su se nalazile na 4-5 strani napisao i pitao da li je zelja jos aktuelna. To bi isto uradio i kod tebe, to budi siguran. A zasto je kolega Naden preskocio, taj razlog ne znam i ne mogu da kazem nista u vezi toga. Ipak, kada si video i imao osecaj ignorisanja, mogo si lepo da mene pitas u cemu je problem. Ja bih, kao i uvek, reagovao na to i dao ti adekvatan odgovor nakon konsultacije sa moderatorom.

TO je to sto je meni smetalo kada sma procitao tvoju poruku i video sam potrebu da priupitam cemu sve to.

Znaci drugi put bih te zamolio da ako dodje do neke slicne situacije, obrati se meni, slobodno, ne ujedam ja. Em si mi daleko em to inace ne radim tako da slobodno mozes da mi se obratis i kazes ako ima negde neki problem.

Hvala na odgovrenim pitanjima!

BTW, pesmu sam potrazio ali je nisam nasao.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ee moj Sasa, reci Sasa.....znas tu pjesmu??

Ja dodjoh sa odmora i imam sta i vidjeti... Rolling Eyes Rolling Eyes

Evo odmah Sasa da ti kazem da si me pravo iznenadio, ustvari razocarao svojim stavom...ponasas se kao malo dijete...
Dakle, rijec je o jednoj pjesmi...

Pitas se zasto ti zelja nije ispunjena, zasto ti nije javljeno....

Eh ovako:

Kao prvo otkako si otisao sa pozicije moderatora, da napomenem da je to bilo svojevoljno, zelje je ispunjavao Car. Tu sam ja u medjuvremenu ''naletio'' i eto postao moderator...eh u tome je sad fazon...odmah nakon nekoliko dana kada si to vidio u forumu Pitanja i sugestije si trazio da tvoju temu "Sasa zelje" prebace iz Arhive u Fontanu....hajd dobro, trazeno i uradjeno....

Sad ono sto je sve tu cudno:

Nekoliko puta si trazio neke pjesme koje ne mogu da nadjem, znaci nema ih nigdje niti bilo ko koga ja znam ima ih....sve sam ja to tolerisao a znao sam da se tamo iza monitora smijes, ne brini se, ovo je mali svijet pa cak i ovaj virtuelni tako da se sve sazna!!! Ja sam nastavio sa tolerisanjem tvojih ''zelja'' iako bi ti, ja vjerujem, davno zakljucao od tog clana temu, bacio je na cistiliste a clanu poslao pp kao opomenu il' mozda odmah dao upozorenje.....(i gore stvari si radio na toliko stvari gdje je se moglo izbjeci toliko upozorenja i banova - sve sam vidio i procitao kad sam/smo sredjivali fontanicu tako da se ne moras/ne mozes opravdavati da ne bi to uradio)
Dalje, siguran sam da ove pjesme imas, nego zelis da me isprovociras - pa evo odmah da ti kazem da ti to jarane moj nije uspjelo... Wink
Ne moze biti da se svi zahvaljuju na zeljama i da imaju razumijevanja a da samo jedan ima kontra stav i da se ''sudi'' moderatoru na osnovu jednog clana....
Dalje, bio si i sam moderator...znas kako ovo sve funkcionise....nakon nekoliko zelja koje nisam mogao da ti ispunim, umorio sam se od tvog provociranja...trazio sam ja pjesmu, ali nisam mogao da je nadjem...

U pravilniku pise ovo: (i ti bi ovo trebao dobro da znas jer si znao nekoliko puta ovo napisati najvecim crvenim slovima.... Wink )

5. Urednici ovog sajta nisu dužni da Vam ispune muzičku želju i mogu da je odbiju bez obrazloženja!


Uvijek imas nesto protiv mog rada....kada sam postavio pjesmu od Selme Bajrami - Lijepe zene odmah si otrcao u forum Pitanja i sugestije i napisao da ta pjesma nije iz 2007 godine nego 2006....okey...tolerisao, napisao u novitetima da je doslo do grreske, a nakon nekoliko dana dobijemo novi album Selme na kojem se nalazi ova pjesma....jeste pjesma/spot iz 2006 ali pjesma se nalazi na novom albumu i nekako ne mogu da povjerujem da ti, onaj Sasa koji sve moze da nadje na netu i zna sve o muzici, to nije znao....

Kada si vidio da ti se ovdje ne moze pomoci zasto se nisi obratio na forumu na kojem ste ti i Holbyco zajedno moderatori na muzickim zeljama, aa??
Ne brini se znam ja sve....sve sam to otkrio tako da me vise nista i ne cudi od takvih kao ti!!!

Eto kako se ne cijeni moja dobra volja....2 puta sam ti slao pp i bukvalno molio da prestanes da se mijesas tamo gdje nije mjesto, znaci da ne pises po forumu ovdje je zabranjeno linkovanje, ovdje ne valja potpis, pogresan naslov teme, bla bla bla....ma ti bi odmah banovao clana...

Ti kao BIVSI mod znas zasta sluze PLAVI KARTONI il' mozda trebam da ti i to objasnim...??! Rolling Eyes Rolling Eyes

Nisi ti jedini koji primjecuje greske nasih clanova, ali si jedini koji jedva doceka da to napise na forumu a ne jednostavno klikne na kartoncic....

Fontana nije bezveze zakljucana i ne dozvoljavam da vrijedjas kako moj tako i rad mojih kolega koji su mi pomogli....da samo vidis koliko si pravio gresaka i sta si sve radio....to je za ne povjerovati....
U svemu tome je moja kolegica Annabel_Lee (kojoj se puno zahvaljujem) pronasla neispunjenu zelju jos iz tvog vremena....cak je u decembru neko trazio neku pjesmu a zelja nije ispunjena....ajde molim te reci mi kako je to moguce...

Tvoju pjesmu sam trazio ali nisam je nasao, nisam htio odmah napisati da je nema jer sam je htio naci pod svaku cijenu ali sam medjutim od silnih obaveza zaboravio....znas imam ja i privatni zivot i moj zivot se ne svodi samo uredjujuci forum, ispravljanju drugih ljudi i trenirajuci svoju strogocu odnosno demonstrirajuci svoju moc/autoritet....

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocigledno sam ja sad ovde glavna atrakcija !

Nadam se da ce posle ovoga posta biti kraj sa bilo koji prebacivanjem i provokacijama sa moje i vase strane....... a sad da i tebi sve lepo odgovorim da bi i ti sve zao Wink



Kao prvo sto se tice pesme Novi Fosili - E moj Sasa



Naden je napisao/la sledeće:

Evo odmah Sasa da ti kazem da si me pravo iznenadio, ustvari razocarao svojim stavom...ponasas se kao malo dijete...
Dakle, rijec je o jednoj pjesmi...



U pravu si u pitanju je bila jedna pesma, ali nije mi do pesme nego do toga sto ti nisi uopste reagovao na moju prvu poruku uopste iako si bio redovno na sajtu ...to mozes proveriti sam po porukama koje si pisao u to vreme jel lepo ostane vreme i datum ....tako da si imao vremena na odmoru za net Wink
Sto se tice ponasanje ....imam dovoljno godina da ti budem cale i mislim ako si bas hteo da nadjes tu pesmu onda si mogao da odgovoris recimo ovako.....

Pesmu jos nisam nasao ali tazim dalje. Ako imas neku drugu zelju onda reci


Tako sam ja to barem praktikovao i svi ostali ispred mene!



Naden je napisao/la sledeće:
Ja sam nastavio sa tolerisanjem tvojih ''zelja'' iako bi ti, ja vjerujem, davno zakljucao od tog clana temu, bacio je na cistiliste a clanu poslao pp kao opomenu il' mozda odmah dao upozorenje.....(i gore stvari si radio na toliko stvari gdje je se moglo izbjeci toliko upozorenja i banova - sve sam vidio i procitao kad sam/smo sredjivali fontanicu tako da se ne moras/ne mozes opravdavati da ne bi to uradio)
Dalje, siguran sam da ove pjesme imas, nego zelis da me isprovociras - pa evo odmah da ti kazem da ti to jarane moj nije uspjelo... Wink





Sta tu ima da se tolerise zelja kao zelja jeste da su stare pesme i da se tesko nalaze , ne bih ja trazio da ih imam kao sto ti ili vi to mislite .
Jednostavno sklapam Diskgrafije kao i mnogo drugih ovde na sajtu!

Sto se tice sta sam ja radi to moze svako da procita u Fontani Zelja i sigurno nisam nekome zatvorio temu ili bacio u cistiliste kad je mene ili kolegu Comixa pitao sta je sa pesmom nego sam sigrno odgovorio ovako....
S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Ta Pesma je sa novog Albuma " Krv nije Voda " ali se na netu jos nije pojavio

Ako imas drugu zelju do tada ti reci .....ova ce ti biti ispunjena cim dobijemo pesmu Wink


ili ovako ponekad

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Nasao sam tu pesmu ali ne peva je Davorin nego Toni Leskovar ili Ljupka Dimitrovska i Ivica Serfezi ! Sta sad ?


ili ovako

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Nije da je mnogo tesko nego skoro neizvodljivo ni jednu pesmu ne mogu naci od Predgrupe Confused

Aleksandru sam ti postavio uzivaj Wink slucajno li naletim na Predgrupu bice postavljeno


ili ovako

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
E moj Woolf da ti znas kako se Comix i ja mucimo sa zeljama ali za ovo ima da popijes barem 5 piva za mene Mr. Green

Tinku sam postavio OVDE


A i Obecanu Zemlju sam ti pronasao i postavio mozes je naci OVDE



itd da ne nastavljam vise Wink

Sto se tice Banova i Upozorenja koje sam ja davao misli to jeste znam da ti nemas pojma sta se desavalo niti znas sta je pisalo u tim porukama i i temama koje sam ja brisao i zbog kojih sam deli ili jedno ili drugo ! Jer ako u Direkciji pise **** je banovan zbog spama i ne doda taj mod citat poruke tok banovanog clana nece to niko saznati jedino Admini koji imaju uvid u log.


Uvezi moga rad ako hoces bas da znas i ako mislis da ste nesto nemoguce odradili sa time sto ste sredili malo fontanu zelja....... e onda ti preporucujem da pitas NenadS ili Car Dusan Silni jer oni su jedini koji znaju odkud ova muzika na sajtu i ko je tu istu linkovao sa kolegama kada je server bio crkao . Evo da ti i ja kazem ko su ti koji su za nekoliko dana linkovali i sredjivali taj deo sajta sa muzikom ( oko 10000 pesmica linkovano i postavljano itd. )


Sanjica_021
Doktor
S*A*S*A
Comix
NenadS
Car Dusan Silni


tako da mi ti ne trebas o necemu pricati ili prebacivati neke stvari kad ne znas jer si juce tek dosao na sajt a malopre postao Moderator.



Naden je napisao/la sledeće:
U pravilniku pise ovo: (i ti bi ovo trebao dobro da znas jer si znao nekoliko puta ovo napisati najvecim crvenim slovima.... Wink )

5. Urednici ovog sajta nisu dužni da Vam ispune muzičku želju i mogu da je odbiju bez obrazloženja!


Da u pravu si pise u pravilima sajta i ne znam odkad to tamo pise .
Mogu da vam preporucim da se to doda i u Pravila Fontane Zelja jer tamo to pravilo nepostoji . Da bi znao odkad postoji onda mi rekao da sam ga ja zaboravio dodati ali ovako Wink


Naden je napisao/la sledeće:
Uvijek imas nesto protiv mog rada....kada sam postavio pjesmu od Selme Bajrami - Lijepe zene odmah si otrcao u forum Pitanja i sugestije i napisao da ta pjesma nije iz 2007 godine nego 2006....okey...tolerisao, napisao u novitetima da je doslo do grreske, a nakon nekoliko dana dobijemo novi album Selme na kojem se nalazi ova pjesma....jeste pjesma/spot iz 2006 ali pjesma se nalazi na novom albumu i nekako ne mogu da povjerujem da ti, onaj Sasa koji sve moze da nadje na netu i zna sve o muzici, to nije znao....


Eto vidis meni prebacivate da ja podjebavam i poneke stvari kontra vidim nego sto jesu ! A sta je sad ovo od tebe ? Ja tu moju temu uvezi pesme od Selme Bajrami nevidim kao napad na tebe ! Jednostavno volim kad je sve kako treba slozeno ( kao sto je bila muzika dok sam ja bio mod ) i volim da pomognem ako mogu . Isto kao sto sam prijavio da su neke pesme duplo postavljene i da 1 pesma ima pogresan naziv... i te teme su mi obrisane !

Aj mi ti sad reci kako ja to brisanje da vidim po tvome ? Da se ljutim i da mislim vi to namerno ili je pametnije da mislim okay oni videli odradili i da tema ne stoji vise dzabe tu sklonimo je ? Ovo zadnje je pre ili sta ti velis ?

Varas se ne nalazim ja sve na netu ali dosta i ono sto nenadjem ja trazim u Fontani Zelja i kod drugara Wink



Naden je napisao/la sledeće:
Kada si vidio da ti se ovdje ne moze pomoci zasto se nisi obratio na forumu na kojem ste ti i Holbyco zajedno moderatori na muzickim zeljama, aa??
Ne brini se znam ja sve....sve sam to otkrio tako da me vise nista i ne cudi od takvih kao ti!!!


Ovo je bez vredjana tako da se ne ljuti posto svuci drugacije !
Neznas ti nista evo tri stvarcica.........kao prvo smo ja i Holbyco na tom sajtu Supermoderatori kao drugo nije ni tesko bilo da to ustanovis jer sam imao gif u potpisu koji je adresu tog sajta prikazivao i za koji sam dobio sasvim pravilno jedno upozorenje. Kao trece pitam se sto ubacivas moga druga Holbyco u ovu pricu ? Da nije mozda namerno ?
Tako nesto se ne radi da znas u buduce , ni ja ne ubacivam trece u neke stvari za koje nisu ni duzni ni krivi!

Pitam se sta ti o meni vidis kad pises " tako da me vise nista i ne cudi od takvih kao ti " ovo covek moze vec da shvati kao vredjanje ali nista oprastam ti to !


Naden je napisao/la sledeće:
Eto kako se ne cijeni moja dobra volja....2 puta sam ti slao pp i bukvalno molio da prestanes da se mijesas tamo gdje nije mjesto, znaci da ne pises po forumu ovdje je zabranjeno linkovanje, ovdje ne valja potpis, pogresan naslov teme, bla bla bla....ma ti bi odmah banovao clana...

Ti kao BIVSI mod znas zasta sluze PLAVI KARTONI il' mozda trebam da ti i to objasnim...??! Rolling Eyes Rolling Eyes

Nisi ti jedini koji primjecuje greske nasih clanova, ali si jedini koji jedva doceka da to napise na forumu a ne jednostavno klikne na kartoncic....


Nije to dobra volja nego tvoj posao kao Moderator i ja sam se napisao pp ne brini bice tu jos . Naravno znam za Plavi karton ali sam se nadao da ce clan pre moda to videti i editovati poruku ( posto sam dobre duse ) Wink .............. ovo sledece je provokacija ili zajebavanje sa tvoje strane . Poslao si mi ovo pre ovo tvog posta iznas i posle posta od Car Dusan Silni !

Naden je napisao/la sledeće:


Mislim da je za sad dovoljno upozorenje koje si dobio od Cara.... Wink


Evo nas pri kraju sad samo jos na ovo da odgovorim

Naden je napisao/la sledeće:
Fontana nije bezveze zakljucana i ne dozvoljavam da vrijedjas kako moj tako i rad mojih kolega koji su mi pomogli....da samo vidis koliko si pravio gresaka i sta si sve radio....to je za ne povjerovati....
U svemu tome je moja kolegica Annabel_Lee (kojoj se puno zahvaljujem) pronasla neispunjenu zelju jos iz tvog vremena....cak je u decembru neko trazio neku pjesmu a zelja nije ispunjena....ajde molim te reci mi kako je to moguce...


Ne razumem ti ovu prvu recenicu ! Kako moze rad drugih da se vredja ? Moze samo da se komentarise ili oceni ili ako hoce i da se divi radom drugih ali da se vredja to nemoze. Ja sam samo dao moje misljenje ( komentarisao ) Lepo je videti da saradjujete skupa u Direkciji tako i treba ! A za pesmu koja je nadjena posle neki ar meseci ...imas primer vec naveden malo vislje u ovoj poruci ( gde kritikujes moj bivsi rad ).

Evo i odgovor na pitanje ali skraceno jel mnogo traje da ti ja sad objasnim funkciju i rad Fileshareing Programa ......

Ovak ako ima Usera koji imaju pesmu onda se to vidi isto kao slotove koje su slodobne kot tok Usera. Ali ako toga koji ima to sto trazis nema na netu i ako je on jedini koji to ima onda ima da se nacekas dok dobijes sta trazis!


Pazi sad ovo ...meni sasvim cudnu stvar

Pisao si sledece ......

U svemu tome je moja kolegica Annabel_Lee (kojoj se puno zahvaljujem) pronasla neispunjenu zelju jos iz tvog vremena....cak je u decembru
neko trazio neku pjesmu a zelja nije ispunjena.

Sto sad ze trecu osobu koristis " Neko " a clana Holbyco citiras imenom !


Mislim da sam i tebi odgovorio na sva pitanja i nadam se da se nisi nasao negde uvredjen jer to nisam hteo . Kao i poruka od Cara Dusana Silnog bilo bi extra da i ova moja i tvoja ostanu u ovoj mojoj temi .

I posto mi je Car odgovoti na trazenu zelju da je nije nasao ja cu nastaviti sa zeljama

Nadam se da smo sad sve izdiskutovali sta je kome lezalo na srcu da kaze .

Za mene je ovo zavrseno i kraj price.



Hvala na citanju


S*A*S*A
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moze da se nadje sledeca pesma


Once I Profit Feat Marchelo - Hodnici Vremena

_________________
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma je postavljena....

Once i Profit feat. Marchelo - Hodnici vremena

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sledea zelja je

Dobri Momci - Haj'mo Zato Svi U Glas

_________________
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ex kolega samo za tebe Wink

Dobri momci - Hajmo zato svi u glas

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moze sledeca pesma ja je do sad nisam uspeo naci iz 1988 godine

Crvena Jabuka - Zbogom pamet

_________________
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale brate nemogu nigde da nadjem tu pesmu i dalje je trazim ali ti nemogu da ti obecam da cu da je nadjem

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro nista onda trazicu i ja dalje mozda naleti neko na nju

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> S*A*S*A zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon