www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji/najlepsi golman / Cuvari Mreze
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Najbolji/najlepsi golman / Cuvari Mreze Na vrh strane Na dno strane

cao!
Ajde kazite svoje mnenje....
meni je najlepsi casillas...a najbolji su mi dida i casillas Very Happy Very Happy



_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i kahna....

_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 5:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana15... svaka ti cast... bas dobra tema i lepo sto si stavila nekoliko slike... Hvala...

Evo da krenem...

Premier League: Najbolji golman, po mome misljenju, je Petr Cech od Chelsea. On je u 33 igre primio tek 11 golova i jako je dobar na liniji. Jeste da je sinoc malo gresio protiv Bayern ali inace je on isto garant za uspeh Celzija i da im je odbrana tako jaka.

Primera Division: Bez ikakve sumnje Iker Casillas od Real. Godinama je garant za njihov uspeh i mnogo retko je gresio. Jos je mlad i mislim da ce jos mnogo bolje da igra a odavno je golman spanske reprezentacije.

Serie A: Tesko da se odlucim.... Gianluigi Buffon (Juve) je ove godine nekoliko puta gresio ali sa druge strane i mnogo bodova spasio za Staru damu, tako da je ipak medju boljima. Od stranih golmana mora svakako DIDA (Milan) da se odvoji, koji igra sigurno do sad vrhunsku sezonu njegove karijere. Pre godinu-dve je sedao na klupi i nije bio nista posebno, a u ligi sampiona je dokazao svoj kvalitet i da je medju najboljima, ne samo u Italiju, vec na celom svetu.

Bundesliga: Ne slazem se da je Oliver Kahn tamo najbolji. U jednoj fazi ove sezone je nekoliko puta kobno gresio i nije bio bas najsigurnij. Po meni je Frank Rost (Schalke) ipak najbolji, jer dovoljno je samo da se ljudi sete kako je branio u kup UEFA (pogotovo protiv Shachtjor).

Znaci od ovih 4 golmana, koja je jana15 navela, sam ipak svoj glas dao Buffon-u, jer jeste sigurno jaci nego ostali. A ko je najlespi?? *ebi ga, musko sam, pa nebi znao kome da dam glas, a mislim da bi se pridruzio Jani i dao bi Casillas-u svoj glas! Wink
 
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema na cemu....ja volim golmane Laughing .....

a naucila sam da stavljam slike pa sam i zato ih stavila...hehehehe.... Very Happy Wink

_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
dragan007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DIDA JE UBEDLJIVO NAJBOLJI
 
Fernando Torres
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 40
Mesto: Zagreb - Tuzla

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nema se ovde sta puno pisat buffon i najbolji i najljepsi ha ya New Spiral
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez puno razmisljanja DIDA samo zbog neverovatnih odbrana u jako tekim mecevima,kao sto je bio ovaj dvomec sa Interom,zbog jedne odbrane protiv Juvete (prosle sezone),ma jednostavno mi je DIDA golman za velike tekme........druze jugo sto se tice Ceha iz celzija po meni i nije on tako dobar golman,nego ispred sebe ima fenomenalne igrace koji oduzimaju svokom loptu......a sto se tice najlepsi na to ne mogu odgovoriti,musko sam....

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Casillas najlepsi i najbolji Laughing

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam derpe ali sto jest jest, Kasiljas je za ove lepotica Wink)

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
iron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta pricate najbolji je Buf.fon
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najobolje je casillias Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Master75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno najbolji Iker nema sta, a najruzniji od ovih bi sigurno mogo reci Kahn, to je majmun, zvijer, sve drugo osim lepote!!

Najljepsi je Hildebrandt od Stuttgarta!! A od ovih pet reko bih Buffon!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Najbolji/najlepsi golman / Cuvari Mreze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon