www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko često idete u biblioteke-da li ste redovni članovi?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 31, 2010 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Citat:
Kada su knjizevne veceri u pitanju toga koliko ja znam ovdje nema na zalost , nema ni nagrada za citaoce i clanove


To me zaista čudi, jer je jako lijepo i produhovljeno organizovati takvo nešto. A ako si im već ukazala na packe po knjigama, mogla bi ih upitati ili dati prijedlog da se malo o tom razmisli.


Žalosno jeste ali istinito Smile)))

O čemu da se razmisli???

Pa ja sam jedno vrijeme urlala na to..vidim ne pije vode i prestala jesti samu sebe iznutra Mr. Green

Jednostavno kada iznajmim knjigu obavezno popravim sto se da popraviti na njoj , izbrisem sto se mze izbrisati , zalijepim gdje je poderano , korektorom predjem preko hemijskih olovaka ako ne pokriva cijeli list / a ima i takvih slucajeva New Evil /...

A njima dvjema vise ne vrijedi ponavljati , jer je ocigledno da ne zele s time da se "zamaraju" , jer ne postoji nista da ih natjera na to..da postoji mnogo drugacije bi se one odnosile i prema citateljima i prema knjigama Mr. Green



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2010 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i ne znam gdje je biblioteka u mom gradu...
niti poznajem koga da to zna...salim se...znam gdje je...
ali bio sam uclanjen nekoliko puta..pre rata nekad davno,
kad se pojavio video - rekorder...dzaba su pustali brus lijeve filmove.
i dzaba su pustali onog ko ima clansku kartu...i tako da ne bi brus lija...
ja ne bih ni znao sta je biblioteka...

eto, izgleda da ja slabo idem u biblioteku...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Pazman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2008
Poruke: 81
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2010 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biblioteka,nekad sam je mrzeo a sad redovno stajaliste za dusevni odmor. Volim biblioteku itreba da se Cita Laughing
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 21, 2010 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka ti čast na iskrenosti. Mrzio si je možda dok si bio prisiljen čitati školski lektiru, ako i mnogi drugi, ali biblioteka je jedan poseban svijet, zaista. I želim da i dalje ostaneš njen član, uvijek se može naći za svačiju dušu po nešto. A članarina je mizerna u odnosu na mnoge stvari koje nam nisu potrebne.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
USA2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2010
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro svakodnevno sam u prostorijama nacionalne biblioteke u Sarajevu, koristim njihosvu citaonicu jer se određene knjige ne mogui znositi
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2011 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biblioteka?! Sta je to? Wink
Pa zadnji put sam bio pre, pa mozda cak i vise od 10 godina.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2011 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U petak.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2011 7:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generacija i dalje redovna u biblioteci! Drago mi je da još ima onih ljubitelja biblioteka i nadam se da će i opstati uprkos elektronskim izdanjima. Jer, šta ima ljepše nego naći prošetati pored brojnih polica sa knjigama, izabrati koju i lijepo se i udobno zavaliti u fotelju i izgubiti se na koji sat u čudesnom svijetu riječi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2011 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam biblioteke. Volim otici sa nekom prijateljicom ali najcesce idem sama, ne volim da zurim.
Prosto uzivam kada imam vremena da trazim knjigu koja se meni dopada.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2011 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U biblioteci sam bila u sredu. Član sam gradske biblioteke od pre 5 godina, a do tad sam posećivala samo školsku biblioteku(i to iz razloga što su mi trebale lektire Rolling Eyes ). Ok, zaista tad nisam znala prave čari biblioteke. Posećujem biblioteku jednom mesečno, kada vraćam knjige i uzimam nove. Opremim se lepo za ceo mesec i mirna Bačka. Very Happy
Sviđa mi se organizacija i ta neka vrsta učtivosti u Gradskoj biblioteci u Novom Sadu. Stvarno ljudi znaju svoj posao i uvek su tu da pomognu, kako kod izbora knjiga po nekoj ličnoj preporuci, tako i kod izbora stručne literature. Svaka im čast! Very Happy

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2011 7:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa većina školaraca ide pod moranje u te iste biblioteke, radi lektire, to je tim godinama nekako svojstveno i ne za osudu. Ipak se u kasnijim godinama kod tih istih učenika razvija ljubav prema knjigama, prema toj ustanovi i rado odlaze. Biblioteka u mom gradu je poslednjih godina jako radila na okupljanju članova, na izboru knjiga, događanjima na polju književnosti, tako da se zaista za sve uzraste i za sve ukuse može naći knjiga u kojoj će se uživati.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2011 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš prije neki dan sam posjetila svoje tete iz biblioteke, mada ove godine nisam često išla, morala sam da ih obiđem, da vidim neke nove knjige, izmjene, da se malo ispričam, prošetam onim rafama i mogu vam reći da moj grad ima čime i da se ponosi. Na žalost, sama direktorica, jedna lijepa žena i po prirodi dama nije bila tu, da joj uputim sve pohvale, jer skoro je imenovana i već su vidljivi rezultati njenog znanja, stručnosti i ljubavi prema toj ustanovi. I kolegijum biblioteke pod njenim uticajem je mnogo pristupačniji, atmosfera je zaista za opusitit se ali u onom lijepo duhovnom smislu. Šteta je što jako malo ljudi odlazi samo onda kada im je potrebna stručna literatura, što svoje slobodno vrijeme ne koristi u čitaoni koja je isto tako bogata svim i svačim i za svaku generaciju ima po nešto. Samo treba steći naviku, a uz naviku će doći i ljubav. Grad koji ima takvo nešto treba da poštuje i čuva i da se ponosi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Koliko često idete u biblioteke-da li ste redovni članovi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon