www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se miriti sa ex momkom/devojkom ????
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 25, 2004 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dali kres od veceras da nazovem pomirenjem Rolling Eyes
A [-X ipak je bolje solo \Very Happy/


 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2004 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da naravno ako je neko zasluzio-la . Ja sam se par puta vraco i mnoge su se vracale meni ali to je sad druga prica. Sad sam sa nijma ostao "dobar" prijatelj.

Nadam se da ce i stameni izvuci poruki iz ovog posta. Very Happy
 
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je sve moguce,ali ipak da je bolje ostati dobar prijatelj,ako je to ikako moguce...
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam praktikovao "povratak otpisanih". nemam iskustva i iskreno mislim da ce tako i ostati

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....neko je skrenuo pogrešno kod Albukerkija... Rolling Eyes ...nije tema može li se ostati/postati prijatelj sa bivšim partnerom, no treba li lepiti naprslu vezu, miriti se nakon raskida sa ex dragim/dragom..... Confused
....i od mene gromki glas protiv, a "nikad ne reci nikad" Shocked ostavljam onima manje tvrdoglavim od sebe....
 
DzudzusNeoplantus
Veštica
Veštica



Godine: 57

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 1894

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 29, 2004 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrati mi moje krpiceee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Danas je prvi dan ostatka tvog zivota!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne?
Ako je moguce-naravno.
Do sada sam samo sa jednom devojkom u neprijateljskim odnosima tj nisam ali se nejavljamo jedno drugom kad se sretnemo jer je tu bilo i teskih reci i desavanja medju namatako da se elegantno izbegavamo
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto jednom pukne-puklo je.Tesko je ponovo izgraditi poverenje.A poverenje za jednu vezu je jako bitna stvar.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 01, 2004 5:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi kako je puklo.Kod mene je sve bilo spontano ili drugarski tako da se niko ne ljuti niti bude povredjen -mada je to gotovo nemoguce-.
Prvu moju devojku kada sretnem uvek mi se obraduje i izgrlimo se i izljubimo kao skoro da smo i dalje zajedno,Par njeih drugarica nas je gledalo jedno pri nasem pozdravljanu pa im nije bilo jasno sta ima medju nama.
I bas mi je drago zbog toga.Lepo razmisljam da pokusamo opet.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jedno bi trebalo da znate: i ako se pomirite sa svojim ex partnerom to nikada,nikada nece biti kao nekada...
ja sam se mojim dragim mirila i raskidala barem 7 puta minimalno.. Very Happy
sta da radim kad ga volim? Very Happy
 
MaLa_iZi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: BeC

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenu pravila u ljubavi nema, ali principa svakako!!!

Pre sam bila u fazonu 'pocnimo ljubav iz pocetka'...ali shvatila sam da nema svrhe. Tek onda nastaju problemi. Sve mora ponovo iz pocetka, ali uvek ostaje ono u pamcenju sta se dogodilo i zasto nije veza uspela pre novog pocetka...

Moj princip je - ako veza jednom ne uspe nece nikada -

_________________
Bez tebe su dani godina, noci kao vek ~Volim te zauvek~
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno-od sad pa ubuduce NE Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li se miriti sa ex momkom/devojkom ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 2 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon